Duchovní průvodce

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Duchovní průvodce

Příspěvekod Helias » pon, 18. srp 2008, 21:13

8) Jak rozeznat duchovního průvodce od nějakých zlých bytostí?

Zlé bytosti jsou viditelné v astrální sféře, nemají žádné schopnosti jak to změnit. Duchovní průvodce se však při astrální cestě svého svěřence zneviditelňuje a hlídá ho. Je možné to poznat z projevů, ale především z intuice.

/Sunny:-): Může se s vámi setkat už v LD, poprvé ho uvidíte jako světlou postavu či energetický shluk a budete vědět, že je to on. Není možné ho zaměnit za kohokoliv jiného./
Jednou, na semináři reiki, jsme dělali meditaci hada při níž jsem vedle sebe (po pravé straně) viděl postavu v bílém. Nejdřív jsem si myslel, že je o naší mistrovou reiki, vzápětí mě ale napadl duchovní průvodce. Po chvíli jsem se rozhodl, že pootevřu oči, abych se přesvědčil, zda to je či není mistrová/duchovní průvodce. Když jsem oči pootevřel, nikdo tam nebyl. Jamile jsem je zase zavřel, tak jsem ho po chvíli viděl znova. Podle toho, co píše Sunny:-) to duchovní průvodce byl. Mohl by sem, prosím, někdo napsat, jakými způsoby lze duchovního průvodce kontaktovat???

/Edit: Přejmenování topicu na více výstižnější. Sunny:-)
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontaktování duchovního průvodce

Příspěvekod Sunny:-) » pon, 18. srp 2008, 23:50

Hned na úvod bych chtěl říct, že "kontaktovat duchovního průvodce" je úplná ztráta času. Zaměřte se na svůj osobní duchovní vývoj a bude-li chtít objeví se sám. Nějaké "metody" na jeho kontaktování jsou plně mimo mísu.

Duchovní průvodce, nebo také "anděl strážný" atp., je vyšší bytost, která nás má, lehce nadneseně řečeno, tak trochu na starosti. To znamená, že v různých velmi krizových situacích se může objevit i zde ve viditelné formě a ochránit nás či nám pomoc. /v astrálu také/ Rozhodně by na to ale nikdo neměl spoléhat, protože pro vyšší poučení (spoléhat se sám na sebe) by zrovny zasáhnout nemusel a vy byste na to později mohli doplatit. Jinak se celkově snaží o naše neustále vyšší prozření a uvědomění si vícero věcí. /je neustále přítomen i když ho nevnímáme; když se objeví může vypadat jako světlá-bílá bytost (..shluk, obláček)/

Poté, co budete mít již nějakou praxi v LD, může se stát, že vás sám kontaktuje. V tom případě, ač se bude jednat o LD, budete přesně vědět, že je to on. Bude mít většinou nějakou fyzickou podobu, která vám bude blízká (např. druid?), takže ho neuvidíte jako energetický shluk. /což je plně v souladu s LD/
Rozhodně nemá smysl ho, ale kontaktovat dříve než na to budete skutečně připraveni (a v takovém případě se ukáže sám), protože byste maximálně dosáhli zdařilého snového klonu a nikoliv prvního skutečného setkání s ním. Až to pro vás bude skutečně přínosné, on se objeví.. do té doby se na něj zbytečně nefixujte snahou se s ním setkat, nýbrž zaměřte se na sebe a svůj duchovní rozvoj, protože je to on, kdo určuje kdy se případně setkáte i s ním. Naopak by to mohlo vaše setkání oddalovat. /přílišné očekávání a fixace, stagnace samostatného růstu atd./

Později když budete mít AC, budete vždy vědět, že je nablízku a z určité vzdálenosti vás stále chrání a pozoruje. Přirovnal bych to k rodičům a hrajícím si dětem. Když se budete chtít učit přímo od něj a on s tím bude souhlasit (opět až jste připraveni), tak vás může naučit a ukázat vám více než mnohé ..být vaším skutečně velkým zdrojem inspirací a hlubokých myšlenek. Po vaši dobu v astrálu ho budete vnímat jako energeticky shluk, když bude chtít být vidět, nebo a to je mnohem častější, že ho budete vnímat jako jistou přítomnost (bude neviditelný), která je s vámi kamkoliv se pohnete. Poznáte jeho energii a budete vědět, že je to on, i když bude plně neviditelný a bude se celou dobu držet spíše v povzdálí.

Když bude chtít, může to být váš největší učitel, jaké ho jste kdy do té doby poznali, ale jak již jsem řekl výše, musíte na to být připraveni. Proto pokud se s ním chcete jednoho dne skutečně setkat, zaměřte se mnohem hlouběji na svůj rozvoj a zaměření dovnitř. Až přijde váš čas, on se ukáže.

Hodně zdaru s vaším rozvojem ;)
Sunny:-)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Duchovní průvodce

Příspěvekod Jarda » stř, 20. srp 2008, 14:59

Souhlasim s tebou. Průvodce poznáte od démona nebo jiný potvůrky tak, že z něj ucítíte dobro nebo něco pozitivního, u démona naopak anebo vůbec nic.
Dřív mě kontaktovali jen párkrát aby mi vysvětlily že se fixuju na špatný věci. Já jsem totiž furt přemejšlel jakej bych si vybral příští život a když jsem spal vysvětlili mi docela důrazným hlasem (abych to do ránan nezapoměl) že to stejně nemá význam a že tenhle život jsem si vybral abych to tady dokončil. Tohle mi udělali asi ještě 3× Ted si se svým průvodcem (průvodkyní) píšu přes mail(ikdyž už dlouho neodpověděla) a vykecávám se s ní denně telepatií akorát nepoznám kdy mluvim já a kdy ona :-D :-(
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Duchovní průvodce

Příspěvekod loob » pát, 17. říj 2008, 20:30

Četl jste někdo Desáté proroctví??? (pokračování Celestinského proroctví) Tam se dost mluví o posmrtné dimenzy a objevení Vize zrození a Vizi světa. A právě ten hrdina se při jednom tripu do tý posmrtné dimenze potká se svou skupinou duší (myslím ,že to jsou duše z minulých životů) ,které mu pomohli poznat vizi narození. Asi to nebude uplně duchovní průvodce ,ale myslím ,že s tim má docela dost stejnýho ;)

PS.: Sorry ani nwm proč to sem píšu... ale nějak mě to napadlo...
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů