Liečenie vtáčim vajíčkom

Uživatelský avatar
wan to
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 22:55
Bydliště: V strede modrého kamenolomu
Kontaktovat uživatele:

Liečenie vtáčim vajíčkom

Příspěvekod wan to » pát, 30. kvě 2008, 20:42

Skúšali ste niekto liečiť bolesť váľaním čerstvého napríklad kuracieho vajca po bolestivom mieste?

Je možné, aby sa cez škrupinu do vajca dostávala negatívna energia? aby vajce bolo niečo ako energetický akumulátor?
„Musíme svoje vedomie naučiť, aby nevidelo prírodu len ako reálne veci a formy.
Musí ju vidieť ako materiál, ako hmotu, z ktorej treba robiť tvary, ktoré s ňou nemajú
nič spoločné.“
Kazimír Malevič

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Liečenie vtáčim vajíčkom

Příspěvekod GeorgeLD » sob, 14. čer 2008, 10:43

A co treba bojovat s bolesti tim, ze se ji naucime lepe snaset? Kdybych uvedl priklad na sobe, kdysi me v lotosovem sedu strasne bolely nohy a ja se nemohl dostatecne soustredit. Ted uz s bolesti nohou problem nemam. Ale pritom muzu rict, ze me nohy boli stejne jako kdysi. No a ted me napada otazka: kdyz me boli nohy v lotosovem sedu, pomuze mi vejce odstarnit tu bolest? Samozrejme ze ne, vejce urcite nemuze vstrebat tu latku, ktera takovou bolest zpusobuje. Ale na druhou starnu, v cinskem lekarstvi se pouzivaly k leceni vselijake veci. V Chi Kungu je rceni, ze kdekoliv je cerna chi, tam je nemoc. Mozna ze s vejcem, bude li clovek chtit, muze do nej z tela odcerpat cernou chi. A otazka je: Kdekoli je "???" tam je cerna chi. Muze vejce odstranit "???" ? :) Tak to bych rekl ze uz ne :) Ale nevesej hlavu, mam idelani reseni leceni vejcem: nechme z toho vajicka vylihnout kure a radujme se pak z vice vajicek :D

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Liečenie vtáčim vajíčkom

Příspěvekod blaza » ned, 15. čer 2008, 02:39

uz sem nasel na netu tu spravnou vetu:
Cesta k pravdě vede jen skrz bolest a soužení, ale to nám odhalí duchovní moudrost a pomůže nám osvobodit se.
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
wan to
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 22:55
Bydliště: V strede modrého kamenolomu
Kontaktovat uživatele:

Re: Liečenie vtáčim vajíčkom

Příspěvekod wan to » úte, 17. čer 2008, 00:28

bolest ako smer... može byť, ale ja som rád ked ma nič nebolí..

ja som čítal o vajci ako o energetickom lapači. Preto ma to zaujíma. Vraj je škrupina stavaná ako energetický inkubátor. Niečo ako v piramíde 1/3..
„Musíme svoje vedomie naučiť, aby nevidelo prírodu len ako reálne veci a formy.
Musí ju vidieť ako materiál, ako hmotu, z ktorej treba robiť tvary, ktoré s ňou nemajú
nič spoločné.“
Kazimír Malevič

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Liečenie vtáčim vajíčkom

Příspěvekod blaza » úte, 17. čer 2008, 01:58

bolest ako smer... može byť, ale ja som rád ked ma nič nebolí..

ja som čítal o vajci ako o energetickom lapači. Preto ma to zaujíma. Vraj je škrupina stavaná ako energetický inkubátor. Niečo ako v piramíde 1/3..
co treba indianskej lapač snů...neni to samej princip?...jakoze do sebe pohlti tu negativni energii..
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus


Zpět na „Magie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů