Gaming...

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod Brandis » pát, 25. črc 2008, 07:43

:lol: no to si mi taky pripomel...to byla prada vid kdyz si skoro kazdej druhej level musel vymenovat 3.0" disketu :D prehistorik, keen 4e atd. njn. nostalgie 286 :D taky si vzpominam...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Silver
Příspěvky: 18
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 23:32

Re: Gaming...

Příspěvekod Silver » pát, 25. črc 2008, 20:12

Jo Tak prehistorik to byla klasika. Pamatuju si jak jsem hrával ještě vláček a pak jakýsi formule :lol: .. Později přišel na řadu Duke Nuke atd .. No jo no, klasiky se nezapřou :D ...
When a rich wage war it's the poor who die.

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod blaza » pon, 28. črc 2008, 00:13

ja nehraju ted hraju ''bohuzel'' nebo spis ''nastesti'' k tematu foru :)
Prey
-je to hra kde muzete astralne cestovat 8-)
-strucne (sem ted psal): Hrajete za Indiana z kmene Cherokee Tommyho, jemuz neznami vetrelci ''natachaj'' do baru, kde pracuje jeho holka a unesou jeho dedu (taky indian) a ji, Tommymu se zazracnym zpusobem postesti vyvaznout ze ''stroje'' kterej je vlaci, dopadne na zem a chysta spasit svet 8-) , Tommy je pote nucen schlednout neprijemny intro, kde jeho dedu mímozemstani ''rosekaj na pastiku''...pote kdyz projdete fazi hry, kde furt strilite do zmutovanejch vetrelcu tak vas nebohej, zesnulej deda nauci AC :D ...takze pri boji proti lotrum vyuzivate teto ''schopnustky'', jinak ve hre treba taky muzete menit gravitaci...
BTW: pokud si opatrite hru at uz legalnim ci ilegalnim zpusobem, muzem pokecat na SZ :o)
blizsi info:

Kód: Vybrat vše

http://www.funstore.cz/product_info.php/cPath/21_31/products_id/3534
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod Brandis » pon, 28. črc 2008, 10:04

Prey je dobra hra, to AC jak tomu rikas je taky docela zajimavy a vyhodou je ze presto ze je to FPS strilecka, clovek nemuze umrit. Jakmile totiz umre, ocitne se ve "svete duchu" a tam lukem strili duchy v casovem limitu a podle toho kolik jich trefi tolik bude mit zivota az limit dobehne a on se zase ocitne tam kde byl predtim. AC se tam vyuziva i k "pruzkumu" kdy nechate sve telo na miste a jdete se podivat skrz dvere a pod. co se skryva dal. Nejvic me ale dostalo "prehazovani gravitace", kdy se ocitnete v nejake mistnosti a vypada to ze se dal nelze dostat(zadne dvere ani nic)pak sem uvidel na strope takovy vypinac, strelim do nej a najednou je ze stropu podlaha a z podlahy strop. tohle musite udelat treba trikrat nez se dostanete na tu spravnou stenu a muzete pokracovat dal. Docela se mi z toho motala hlava, stejne jako kdyz jdete po strope, vzhzru nohama po nejakem gravitacnim pase a strilite po nepratelich co sou pod vama. Kazdopadne je to zajimava akce se spoustou docela zvlastnich zbrani a dobrym propracovanim. Dohral sem to ale nekam do pulky a pak me to prestalo bavit...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Silver
Příspěvky: 18
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 23:32

Re: Gaming...

Příspěvekod Silver » pon, 28. črc 2008, 18:05

Prey jsem taky hrál, hezká FPS Nejvíc se mi líbily teleporty, který občas i přehazovaly tu už zmíněnou gravitaci ... Dal bych tak 6,5/10
When a rich wage war it's the poor who die.

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: Gaming...

Příspěvekod IamI » úte, 29. črc 2008, 22:00

Když tak zavzpomínám na své herní začátky, tak to byl geniální Dungeon Master od FTL, pak Eyes of Beholder, System Shock. V poslední době je na hraní zoufale málo času a spíš dávám přednost mass multiplayer hrám hrám, jako je třeba Ultima Online, Lineage II, Neverwinter Nights I. Z
Zajímavý spíš ze sociálního a komunikačního hlediska je třeba Second Life, ikdyž je otázka na kolik je to hra :), popravdě řečeno zas tolik mě nezaujal, ale je to zajímavý nápad - třeba ty virtuální školení, standardní komunikace přes mikrofon a sluchátka atd ... Možná by to mohlo být i potencionální budoucí místo setkání AC než real a s tím související probléy s dopravou, časem - kdo ví :).
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod Brandis » stř, 30. črc 2008, 06:28

No nevim jakou budoucnost mas na mysli, ale na Discovery davaji obcas jako reklamu nejaky "katastroficky" scenar (tesda kresleny) a naposledy sem videl "How PC Games end the world" :D a bylo to o tom ze v podstate vsichni lidi vytuhli u kompu a nikdo se uz nerozmnozival atd. proste vsichni byli online v imaginarnim svete a na ten pravej srali, az sme z toho vyhynuli :D ...doufam ze to tak nedopadne 8-)
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Kurt
Příspěvky: 13
Registrován: čtv, 26. čer 2008, 18:51

Re: Gaming...

Příspěvekod Kurt » stř, 30. črc 2008, 19:20

Fallout 1,2 mam snad nejradši ze všech her,má úžasnou rozmanitost a je absultně nelineární 8-) nebo taky Planescape Torment,NWN,Warcrafty,Civilizace,Starcraft,Gothic,série Total War,Dungeon Keeper a další....
Podlě mě lidi hrajou aby unikli bežnýmu životu,aby zažili něco co normálně nemůžou a nebo prostě proto že nemaj nic lepšího na práci.A někdo se tim i živý :lol:

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod ATA » stř, 30. črc 2008, 20:48

Od doby co mam LD už hry moc nehraju oproti LD je to proste strasná nuda leda tak si z nekym zahrát po netu.Driv sem hravl docela dost začal sem na PMD85 tam e jeste hry nahrávaly z obyc kazet na starym kazetáku.Potom 286 a 386 tam už ty hra meli aspon vic než 2 barvy :D začinal sem tam strilečkama jako due,doom,wolf hlavne mě chytli strategie duna,civilizace,simcity,trnspotycon.. pak na pentiu warcraft2,stracraft,black and white,diablo,halflife je toho hromada v posledni dobe sem hral flatout2,worms armageddnon,DOTA,battle for middle earth
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Gaming...

Příspěvekod Tidus » ned, 10. srp 2008, 21:10

Zajimala by me jedna vec. Kdyz hrajete hru, tak se vzijete do postavy tak, ze si predstavujete ze vy jste postavou (jste nekym jinym), nebo ze postava jste vy(jste sami sebou)? Ja si vzdy predstavuju, ze tam beham ja misto postavy a pri rozhodovani jednam tak, jak bych jednal ja. Pak jsou tu ale lidi, kteri si zase uzivaji, ze muzou byt na chvili masovym vrahem, nebo hrajou za druhe pohlavi a podobne.....
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
Mojzma
Příspěvky: 28
Registrován: pát, 06. čer 2008, 21:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod Mojzma » ned, 10. srp 2008, 21:41

No tak s tim vžívánim do postavy. Záleží na hře. Ale ve většině případů to mám stejně jako ty. S tim rozdílem, že já si místo tý postavy sebe nepředstavuju. Já tou postavou "jakoby" sem. :D Monitor sou moje oči. :D

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod blaza » pon, 25. srp 2008, 14:29

Jen tak pro srovnani bych nechal zaznit druhou stranu...
Nasel sem doma jedno starsi SCORE:

TV vs Pocitacove hry
Argument srovnavani her s televizi uz davno v debatach nepouzivame, prijde nam hrozne jednoznacny. Honza a nedavno i ja jsme televizi doma zrusili uplne a je to, pratele, osvobozujici pocit. At je clovek jak chce zodpovedny, vzdycky si najde (v lepsim pripade) par minut denne, ktere procuci na nejakou uplnou pitomost, vidi zpravy, ktere videl, a snazi se ho bavit nekdo, kdo vubec zabavny neni.
Televize je pasivni zabava a to se opravdu o hrach rict neda. Na druhou stranu bychom neradi vyvolali dojem, ze kdyz budete hrat hry, ziskate vysokoskolsky titul tak nejak automaticky. Neco hry mohou rozvinout, ale kdyz clovek hraje jednu dokolecka, blizi se to spise te televize. Obecne nejsme pohorseni, ze se starsi generace diva na hry s velkou skepsi. V lepsim pripade. Za prve je to naprosto bezny jev, stejne tak se divaly na na mnoho jinych novinek po staleti zpatky, za druhe maji v leccems pravdu. Kuprikladu nas docela trapi, ze dnesni mladez necte, protoze knihy jsou podle (radeji jen meho nazoru) jeste o fous prospesnejsi. Kdybych detstvi nevenoval cteni, jen tezko by kazda moje pata recenze mohla byt obstojna. Alespon v takovy pomer tedy doufam.

autor: Mikoláš Tuček (sefredaktor)
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod H0n24 » pon, 22. pro 2008, 11:39

Tak já se přidám :)
Jsem vášnivý hráč, hraju skoro všechno, nejradši mám hry s pěkným příběhem - většinou akční adventury(Prince of Persia , Psychonauts, Dark Messiah of Might and Magic, Assassins Creed...), ale i RPG(The Elder Scrolls). Pak stealth akce jako Splinter Cell a na odreagování akční hry(Crysis, Call of Duty, Killzone, Black, Timesplitters...) - v týhle kategorii bych rád zmínil jednu hru - GOD OF WAR(PS2) - takovej akčnější Princ...
Právě teď hraju novýho Prince of Persia, je to skvělá hra, nádherný lokace, můžu jenom doporučit ;)
Obrázek
PS:Nemáte někdo náhodou soundtrack? Ta hudba je úžasná 8-)
Obrázek

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Gaming...

Příspěvekod CLVestec » pon, 22. pro 2008, 18:58

Na starším komplu jsem hrával Wolf 3D(později jeho pokračování Return To Castle Wolfestein),Doom 1 a Doom 2, a bojovku Little Fighter 2(freeware licence - hra zdarma).Pak na novějším komplu Operace Flashpoint - jedna z nejlepších českých her co znám,jedná se o simulaci války s neoriginálním příběhem jak SSSR napadla ostrov Everon(ve skutečnosti se jmenuje Krk) a nejblížší americká základna se měla postarat o održení útoku rusů,grafika pro některé nic moc ale jsem zastáncem že pěkná grafika néní všechno a navíc to k atmosféře OFP bohatě stačí.Taky jsem proseděl hodiny u jedné moravské strategie Original War,příběh začal tak že za 1.svět. války američtí vojáci našli mimozemský artefakt jménem Eon kterým se dá cestovat časem,jenže US vědcům došla hornina Siberit ale zjistil že naleziště siberitu se nachází na Sibiři tedy v rusku,tak někdy v roce 2001 vyslali několik amerických vojáků do pravěku pomocí Eonu kde jejich ůkol zněl vytěžit siberit a převést ho do Alijašky,jenže tím změnili historii lidstva kde rusáci neměli siberit a ti zase vyslali do minulosti vojáky takže z pravěku se stala 0.světová válka :D.Taky mám rád RPGčka Fallout 1 a Fallout 2,jedná se o post nukleární RPGčka,tady se mi líbí že vývojáři udělali skripty karmy takže když budete zabíjet neviné lidi,tak se svama nebudou chtít bavit,pokud budete klaďnas tak si vás všichni budou cenit.A ze stříleček jsem hrál COD 1,COD 1 UO,COD 2 (COD = Call of Duty) a z bezhlávých stříleček jsem hrál Postal 2 dokonalá odreagovačka,hodně lidí říká že je to ůchýlná hra,ale člověk si může vybrat jestli bude zabíjet lidi na ulici nebo bude zabíjet pouze ganstry a.t.p.Nejlepší hra typu GTA se mi zdá tak Mafia,hodně kvalitní hra (už se těším na druhý díl).Teď spíše programuju hry než hraju,jeto ještě lepší než hrát hry pořád vymýšlíte co byste do té hry dali,nebo vylepšujete AI nepřátel jeto krása.Ale je fakt že zážitky z AC a LD jsou lepší než nějaké hraní,nebo programování.;)
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod andree » stř, 24. pro 2008, 09:30

Jedině GTA IV :D ..na odreagování je to fakt parádní hra

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod H0n24 » stř, 24. pro 2008, 15:48

Tak s tim GTA IV nesouhlasim - každou chvíli něco nefunguje. Jednou kamera, někdy zas nejde zastavit auto, pak se automaticky sníží rozlišení a když se podívám do nastavení, ukazuje to maximum...tohle GTA se prostě nepovedlo :roll:
Obrázek

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod andree » stř, 24. pro 2008, 16:26

no já s tim problémy nemam a už jsem ho dohrál :D

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod loob » sob, 27. pro 2008, 15:49

no já jsem celkem vášnivý hráč...
mezi moje nejoblíbenější patří série CoD a teď nově Assasin Creed, jinak ještě mám rád Battlefield 2.
To nový GTA mě dost sklamalo ani ne nějakym příběhem ,ale jeho technickým zpracováním. Velký jako kráva (vyděli jste někde 14Gb hru?!), náročný jako kráva(mám novýho kompa a ani ho pořádně nerozjedu) a ještě k tomu skoro nefunkční (tady je možná problém v tom že to je cracklý ,ale bůh vý... :roll: ) No ještě se v tom pokusim pohrabat třeba to nějak rozjedu.
Jinak mám nové PC (C2Duo 7300-2,6GHz, 4GB ram, GeForce 7300GT) a mám to na 800*600 a jede mi to nehorázně lagovaně ,tak jako nevim no... :roll:
Naposledy upravil(a) loob dne ned, 03. kvě 2009, 08:29, celkem upraveno 1 x.
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
Pernee
Příspěvky: 72
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 12:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod Pernee » pon, 05. led 2009, 22:49

Mno...ta grafika není nějaká super, ale u gta 4ky je problém jinde. Oni to udělali tak, že bez 4jádra procesoru to prostě pořádně nepojede. Procesor počítá fyziku a tak...prostě chod města. Nejspíš taktickej tah aby se pořádně prodávaly čtyřjádra.
Jinak sem nedávno nainstaloval assassin Creed a paráda. Mam to s českým dabingem a u některých akcí sem nemohl (například jsem měl zabít jednoho doktora, kterejm pacientům spíš škodil než pomáhal. A jeden "pacient" mu řikal že mu uteče a on že ne a at mu zloměj obě nohy :D ). Doporučuju. Ale anglicky by to nebylo ono :)

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Gaming...

Příspěvekod acdcpetr » ned, 03. kvě 2009, 00:03

No jiste, Assassin´s creed je super parba, nejvic me drti ty kecy obcanu :D z tech nikdy nemuzu. Mimochodem hraju skoro vsechno, treba CoD 4 po netu (ale tam me stvou perky...) , jinak crysis pro me bylo zklamanim co se hratelnosti a nepratel tyce, z RPG mam rad Titan quest, ted nove se mi docela libilo Mirror´s Edge, coz je ale po chvilce linearni a uplne super je F.E.A.R. 2 project origin, pak jeste dodam ze super je taky Orange box
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong


Zpět na „Mimo témy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů