Stav tranzu myslienkou

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod saila » čtv, 18. pro 2008, 11:46

Tak jsem si fakt potvrdila ze ja se do tranzu dostanu defakto jenom ze opravdu chci jenom tou myšlenkou,
A vubec se pred tim neuvolnuju to se douvolnim za pochodu kdyz se dostanu do toho tranzu a chci vazne ven... Mozna ze ti kdo to marně zkoušej podle návodu by mohli zkusit treba tohle...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Lordikcz
Příspěvky: 11
Registrován: pát, 12. pro 2008, 16:13

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod Lordikcz » sob, 20. pro 2008, 10:33

Ahoj:-) Jakým způsobem to mám chtít? Mám myslet na to,že se chci dostat do tranzu?

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod Heimdall » sob, 20. pro 2008, 11:54

Osobně si myslím, že myšlenka k tomu stačí, ale měla by být více čí méně sugestivní, myslet na to, že se chceš dostat do tranzu by mohlo přivodit přesně opačný výsledek, vždy jde vše hladčeji pokud na něčem nelpíš, spíš se "snaž" dostat se do tranzu, ale ne nijak aktivně, stačí když ulehneš s tím, že se "chceš" dostat do tranzu uvolníš tělo a prostě vše necháš být. Mě osobně se to stává dost často, idkyž většinou je to spíš spontánně, jdu a spát a zničehonic zjistím že se nemůžu pohnout :) .

Lordikcz
Příspěvky: 11
Registrován: pát, 12. pro 2008, 16:13

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod Lordikcz » sob, 20. pro 2008, 12:45

Já nevím mě vždycky tělo ztuhne a ztěškne ,ale prostě když se chci pohnout tak to jde.A jinak vědšinou po téhle fázi následuje to že usnu nebo naopak zjistím ,že usnout nemůžu :frow:

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod Heimdall » sob, 20. pro 2008, 12:59

Záleží na tom v jaké jsi fázi, pojmem nemůžu se pohnout jsem myslel spíš že se můžu pohnout ale ztěžka :). To že tělo ztuhne a ztěžkne je správná cesta, pak už stačí tento stav jen prohlubovat, můžou ti posloužit různé imaginace, či pocitové sugesce, tady na fóru jich najdeš mnoho. Hlavně se o nic nesnaž za každou cenu, v klidu ono to časem přijde samo :)

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod saila » ned, 21. pro 2008, 01:07

no nevim jak bych to presne popsala... ale kdyz si lehnu nebo treba i nejaku krats i dobu pred tak si proste v duchu reknu ze se chci dostat ven ale musis do toho dat nejakej pocit samozrejme kladnej... ja v tom mam nejakou touhu... dejme tomu pro priklad ze treba chces nekoho videt v astralu tak si proste reknes zo to chces a uvnitr po tom skutecne zatouzis.... musi tam bejt asi ta touha ten pohaneci mechanismus... ale nevim jestli to jde na vseobecny veci... ja mam vzdycky neco konkretniho... aa je fakt ze i po tom co si lehnu tak nez usnu na to "touzebne" mysim abych se treba dostala nekam... a pak proste usnu? nikdy nevim jestli mi to prijde pres spanek nebo hned.. dostanu se do toho jako na lusknuti prstu... akorat ja kdyz se dostanu do toho tranzu tak me silene brni mozek... a v ty chvili dost casto zpanikarim nebo me popadne strach a snazim se z toho dostat... ale jednou se mi povedlo ze jsem se pres to prenesla a nejdriv jsem cejtila jak mi cely telo povlava ve vzduchu a v tele se drzimjenom za hlavu tak jsem se jeste douvolnila a najednou jsem stala? u postele... pak se mi to povedlo jeste parkrat ale kdyz jsem se dostala do ty faze kdy mi vlajou ve vzduchu nohy tak jak uz jsem rekla jsem pokazdy dostala strach a snazila se zuby nechty v tom tele udrzet a nevylezt...a co je na tom nejhorsi tak je to takovej nespecifikovanej strach... ani nevim z ceho poradne..:/
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Lordikcz
Příspěvky: 11
Registrován: pát, 12. pro 2008, 16:13

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod Lordikcz » ned, 21. pro 2008, 16:12

Ahoj ,právě jsem se probudil a nejspíš i na okamžik astrálně cestoval.Byl jsme utahaný a šel jsem si lehnout jentak jsem ležel a po chvilce se mi začaly zdát sny pořád sem žil ve snech a zničeho nic tam byla moje sestřenice šli sme spolu po chodníku u nás ve městě kolem jedné oblíbené hospůdky.V ten okamžik jsem si uvědomil ,že je to sen a řekl jsem sestřence ať mi řekne ,že jsem v tranzu ona mi to řekla a já se zkusil pohnout nic se nestalo prostě mi to nešlo tak jsem si řekl ,že astrálně cestuju najednou jsem cítil jak se mi prostě celé tělo pomalu a plynule zvedá začlo to u nohou a zvedalo se pořád dál až jsem byl v úhlu nevím takových zhruba 75° až 80°(podle mích pocitů) tak jsem jakoby začínal vidět ,ale byl to jen hrozný mžik jen mi problýsklo světo z pokoje před očima a já si řekl povedlo se teď se jen uklidnit no a v momenťě kdy jsem se trochu uklidnil tak sem otěvřel víčka a probudil se.Zpět živej vystrašenej ,ale v úžasu ,že se mi konečně něco povedlo :D Průběh byl tedy docela podobný jako u tebe.

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod CLVestec » ned, 21. pro 2008, 16:52

saila: Vzpomeň si na touhu a řekni si proč chceš tam jít a stůj si za svým názorem.Nebo ještě dělám žě to beru z humorem,najdi na tom čeho se tam bojíš něco směšnýho a pokud je to strach z ničeho nic,tak si vzpoměn na něco krásneho nebo nějakej vtip či srandu a vylétni. ;)
PS: Ještě radím prohloubit trans nebo v něm zůstat nějakou dobu a udržovat ho,protože někdy se člověk potřebuje sklidnit.
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod saila » ned, 21. pro 2008, 17:34

no me dela problem nejvic to brneni ty hlavy... protoze kdyz jsem v tom a pokusim se samozrejme bezuspesne udelat sebemensi pohyb nebo na cokoliv pomysletta ty vlny toho brneni jsou tak silny ze mam pocit ze mi bouchne hlava... takze to je fakt neprijemny... a i kdyz se snazim zklidnit a soustredit se na dech abych se z toho dostaa tak to taky docela dost trva...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod CLVestec » pon, 22. pro 2008, 17:48

Pokud se chceš během chvíle dostat s tranzu,tak stačí si představit jak hýbeš fyzickýma rukama.Pokud máš,tak silný vibrace tak si představ jak se zmenšují,nebo vyjít rovnou s těla,trénuj boj ze strachem,třeba si vytvoř nějakou pláň a tmu.Zkus se tam procházet a když se něčeho budeš bát nevšímej si toho a ignoruj to,pak budeš mít menší strach třeba ze spontálního strachu při transu.Nebo zkus sugesci že ti nevádí vibrace(i když někdy bývaj hodně nepříjemný),nebo v sugesci že umýš vibrace zvyšovat a zmenšovat pomocí myšlenky,mě to brnění(někdy tu bývá u mě jako nějaké pěnění :D) v hlavě ani tak nevadí jako spíš brnění v celém těle.Víc už nevím co bych poradil. ;)
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod saila » pon, 22. pro 2008, 17:57

no ono si moc predstavovat plan nejde... v ty chvili se nejde soustredit na nic jinyho nez na ty vlny... protoze se bud snazim se douvolnit coz me vykopne samo a nebo se soustredit na ten dech nebo tak neco a dostat se z toho do spanku.. a pouhnout se nejde uz vubec... ani blba vec jako otevrit oci... pak jak jsem uz rikala jsou ty vlny tak silny ze mi malem praskne hlava... nevim jak uz to jinak popsat...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod CLVestec » pon, 22. pro 2008, 19:18

Tu pláň jsem myslel když budeš mít LD,taky bych chtěl mít tak neodbytný trans,já mám co dělat většinou aby ten tranz byl dlouhý a nebo se většinou během chvíle snažím jít ven.Ty vibrace to je divný,většinou když chcu tak se dostanu lechce do spánku,ale to s těma rukama,musíš počkat chvíly to dost trvá než se zase rozhejbeš,jinak ty vibrace zkus si představit jak fyzické tělo vibruje pomalu a astrální ještě pomaleji,prostě si říkej "Vibrace se sklidnují a spomalují".Nebo před spaním si říkej že umýš ovlivnit vibrace v transu nebo si to dej do podprahových zpráv.V transu by mělo jít taky sklouznout do LD,nebo když ty vibrace ještě nejsou tak silný tak vylétni rychle ven a vyhni se těm vibracím.Jak sem říkal,přes den trénuj imaginaci s tím jak vibruje f.tělo pomaleji a a.tělo ještě pomaleji,já vím že určitě máš dobrou imaginaci ale při transu zrovna tohle si představit nejde ale když to trénuješ přes den,tak si to můžeš i v takových situacích líp představit.Nebo do podprahových zpráv si dej tyto věty "Jsem v transu a pouhou myslenkou ovlivnuji silu vibraci" nebo "Jsem v transu a imaginaci si spomaluju a zeslabuju vibrace" zkus to a když tak napiš. ;)
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod saila » pon, 22. pro 2008, 20:00

dobre tak to zkusim jeste jinak:-D ja nemam vubec zadny vibrace... a ten tran zje ze nezvladas vubec vnimat... asi by to slo jeste lip popsat jako kdyz si opravdu moc prelezis ruku do stavu ze s ni nemuzes pohnout... tak to brneni si predstav v mozku a tu ochrnutost v celym tele... a jenom na cokoliv pomyslis tak ty vlny toho brneni jsou mnohonasobne vetsi...a jeste by se to dalo prirovnat predstav si ze jsi myslenkama uz v astralu ale zaroven jsi porad v tele.... to fyz oci vazne neotevres....ani se jinak nepohnes...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod clario » pon, 22. pro 2008, 20:22

Když jsem se dostal poprvé do tranzu stalo se mi to taky. Ty vibrace, ten hnusnej pocit, kterej přirovnáváš k přeleželý ruce, to všechno jsem cítil taky. A v tu chvíli mi to opravdu přišlo jako to nejnechutnější co jsem kdy cítil. Přál jsem si aby to přestalo, ale ono to nepřestávalo. Potom jsem si najednou řekl: "ty blbe vždyď je to přesně to co jsi chtěl, tak si to sakra užij!!!". v tu chvíli mi to najednou přestalo připadat tak hnusný. Stal se s toho naprosto úžasjnej a skvělej pocit a to jen proto, že jsem to přijal, podvolil se tomu a uvolnil se. Přál jsem si aby ta chvíle neskončila.
Takže bych na tvém místě vyzkoušel i tuhle možnost, možná pomůže a možná ne, za zkoušku ale nic nedáš ;) .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod saila » pon, 22. pro 2008, 21:03

aaa konecne rozumna rada:-D no ja kdyz to prijmu a jak jsem rikala ze se uvolnim tak se prave hned dostanu ven...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod acdcpetr » pon, 22. pro 2008, 21:58

Ahoj ,právě jsem se probudil a nejspíš i na okamžik astrálně cestoval.Byl jsme utahaný a šel jsem si lehnout jentak jsem ležel a po chvilce se mi začaly zdát sny pořád sem žil ve snech a zničeho nic tam byla moje sestřenice šli sme spolu po chodníku u nás ve městě kolem jedné oblíbené hospůdky.V ten okamžik jsem si uvědomil ,že je to sen a řekl jsem sestřence ať mi řekne ,že jsem v tranzu ona mi to řekla a já se zkusil pohnout nic se nestalo prostě mi to nešlo tak jsem si řekl ,že astrálně cestuju najednou jsem cítil jak se mi prostě celé tělo pomalu a plynule zvedá začlo to u nohou a zvedalo se pořád dál až jsem byl v úhlu nevím takových zhruba 75° až 80°(podle mích pocitů) tak jsem jakoby začínal vidět ,ale byl to jen hrozný mžik jen mi problýsklo světo z pokoje před očima a já si řekl povedlo se teď se jen uklidnit no a v momenťě kdy jsem se trochu uklidnil tak sem otěvřel víčka a probudil se.Zpět živej vystrašenej ,ale v úžasu ,že se mi konečně něco povedlo :D Průběh byl tedy docela podobný jako u tebe.
Mam uplne stejny zazitek...akorat pred ti jinej sen ale taky jsem si uvedomil ze je to sen a pak to same co ty...uplne...Pak se mi to ruznymi zpusoby samo udelalo jeste nekolikrat...rek bych ze jsi/jsme na dobre ceste :)
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod saila » pon, 22. pro 2008, 23:00

jo to s tim uhlem by souhlasilo ale to jsme mela jenom kdyz jsem lezela na brise.... tak mi takhle povlavalo telo od pasu a pak jsem se chvili drzela jenom na hlave....ale me se pred tim nic nezda...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod saila » pon, 22. pro 2008, 23:01

proto jsem tuhle diskuzi taky zacala protoze si osobne myslim ze delat to podle navodu proste nema cenu... parkrat jsem to zkouela podle navodu a nedostala jsem se ani do tranzu natoz ven:-D

ale taky jsem si rikala ze pro moje osobni uklidneni bych tohle chtela podniknout za pritomnosti nekoho kdo to taky zvlada....protoze kdyz si jenom uvedomim ze kdyby se mi nechtelo zpatky coz se mi napoprvy opravdu stalo a trvalo by to opravdu dlouho tak si rikam jak by na to reagovali asi rodice....matka teda vi ze nejaky takovyhle veci podnikam ale pochybuju ze by kdokoliv z nich vedel co pripadne delat...no asi by semnou zatrasli ale to asi taky neni moc dobry....
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Lordikcz
Příspěvky: 11
Registrován: pát, 12. pro 2008, 16:13

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod Lordikcz » pon, 22. pro 2008, 23:34

Mohla bys mi prosimte poradit jakým způsobem provádíš tu sugesci??Já si včera přečetl tvůj článek a asi po hodině sem to šel zkusit a hned sem se po asi dvou letech neúspěchů někam pohnul..Za což ti moc děkuji :D ;) Udělal sem to tak ,že jsem si jen v duchu řekl ,že budu v tranzu a budu cestovat a pak sem nad ničím nepřemýšlel a nechal tomu volný průběh až se mi najednou zdály ty sny.Vždycky když jsme počítal do 50,představoval si provazy, schodiště a podobně tak se mi nikdy nic pořádnýho nepovedlo.Vždycky se mi něco podařilo až v okamžiku kdy jsme si uvědomil,že sním a řekl jsem si co chci.Ale tvoje metoda vypadá opravdu dobře 8-) Mohla by jsi prosím popsat jak to provádíš? Tvé pocity na co při tom myslíš a podobně?
Moc děkuji ;) :)
Naposledy upravil(a) nou dne úte, 23. pro 2008, 00:25, celkem upraveno 1 x.
Důvod: necitujeme prispevo hned pred nasim vlastnim

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod saila » úte, 23. pro 2008, 00:30

ty jo tak to moc rada slysim :D no defakto sjem to tu uz napsala myslim ze v prvnim prispevku dal se to jenom probira/rozvadi....zbytek v poste.....
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů