Hank Wesselman - Medicinman

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Hank Wesselman - Medicinman

Příspěvekod ATA » sob, 31. kvě 2008, 08:49

Hank Wesselman - Medicinman

Odeslatod svPia v Pát Čer 01, 2007 12:24 pm
Další ze série navazujících knížek. Pokud toho víte o AC a LD a jiných okultních vědách, teorii etc. dost. Začněte se do této knížky, před rokem jsem ji koupil za 30korun ve výprodeji a doma se do ní hned začetl. Po deseti stránkách jsem ji zahodil jako krávovinu. Teď sem se k ní vrátil a je až k podivu, jak všechno do sebe zapadá. Asi na ni tehdy pro mě ještě nebyl čas. Kdo může, ať si ji půjčí v knihovně. Stojí za to :) (Zážitky jednoho profesora, jak si je zapsal - od workshopů, přes jeho AC, návštěvy budoucnosti, a teď jsem u elementálů :) ) Hodně zajímavá knížka, jsem teprve v 1/3, tak uvidím co mě ještě čeká .o)
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Hank Wesselman - Medicinman

Příspěvekod ATA » úte, 22. črc 2008, 13:23

Prave sem to dočetl fakt supr knižka mužu všem doporučit
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Hank Wesselman - Medicinman

Příspěvekod loob » sob, 09. srp 2008, 20:57

Ano ano!!! Moooc pěkný... Hnedka jsi pujdu pujčit jeho první knížku Spiritwalker.
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Hank Wesselman - Medicinman

Příspěvekod Daniel » sob, 16. srp 2008, 14:29

Medicinmana sem nesehnal, koupil sem v antiku "Spiritwalker - poselstvi budoucnosti" a musim rict ze me ta knizka dost zklamala.. zatim sem teda teprve nekde na zacatku, ale nevim jestli se mi podari to vubec docist, po slibnym zacatku (kde popisuje svoje prvni zazitky zmenenyho vedomi) mi to ted prijde hrozne nudny.. nekonecny popisy jeho "vyletu do budoucnosti" ve kterych popisuje nejaky "budouci" generace lidi zijicich na nejakych ostrovech.. :-? je to asi jako cist si neci snovej denik, ale kazdej sen popsanej tak na 50 stranach.. a poselstvi z budoucnosti sem tam neobjevil zatim zadny :)
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Hank Wesselman - Medicinman

Příspěvekod ATA » ned, 12. říj 2008, 18:32

Tak už sem prečetl i toho spiritwalkera medicinman je lepsi ale tohle tomu zas dava novy souvislosti v knižce neni moc veci co by se daly v praxi použit žadnej navaod tam nenajdete ale ten pribeh stoji za to skoda že 3 dil u nas jestě nevyšel.Sem se dival na stranky autora a mam tam nekolik dalšich kniček tam by mely byt i naji prakticky veci jak se techniky naučit.

Včera sem hledel na jeden rozhovor z autorem jen skoda že je to v AJ http://www.consciousmedianetwork.com/me ... selman.htm dozvedel sem se par zajimavejch veci hlavne me zaujala frekvenece mozkovejch vln o ktre mluvi na konci chtel sem o tom neco vyhrabat na teu ale po pul dnu hledani jen 2 vedecky spravy takže kdibyste nekdo mel nejaky info o gamma a hyper-gamma mozkovejch vlnách tak pošlete.

ted tu na dalsi video http://www.consciousmedianetwork.com/me ... elman2.htm
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Knihy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů