Transformace Země (rok 2012)

Uživatelský avatar
Zack
Příspěvky: 46
Registrován: úte, 22. črc 2008, 22:02
Kontaktovat uživatele:

Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Zack » stř, 23. črc 2008, 18:12

Hmm..to by bylo pekne :-) ovsem pokrok jako takovy moc nevidim, kdyby se to udilelo podle toho kolik procent z civilizace je "vys" (toto je velmi zavadejici) a kolik "niz" (toto jeste vic :D ) tak nevim, nevim v tomto ohledu moc informaci nemam.
I kdyz je mozne ze lide zacinaji byt citlivejsi, ne jako civilizace ale jako jednotlivec :-) v zasade to myslime ale stejne ;)
Co myslis ty? ;)
Always look on the bright side of life.

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chodící lidé

Příspěvekod Helias » stř, 23. črc 2008, 18:34

Nevím, zda je to dobře, či špatně ... těžko říct. Každopádně by bylo úžasné být svědky toho, jak se planeta Země transformuje do jiné dimenze, ne? :D Někde tady na fóru se píše o roku 2012. Třeba to bude ono ... kdo ví.
http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... p?f=9&t=45
http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... p?f=9&t=45
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Zack
Příspěvky: 46
Registrován: úte, 22. črc 2008, 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Chodící lidé

Příspěvekod Zack » stř, 23. črc 2008, 18:44

To je dobra myslenka :-) myslim, ze pokud bude hrubohmotna cast "astrality" "meknout" do takove podoby, ze se stanou astralni obyvatele viditelni normalnim lidskym okem, tak nas opravdu cekaj globalni zmeny, at uz mysleni nebo vnimani. :-) Jen doufam, ze k lepsimu. Ja ostatne mam celkove optimisticky pohled na lidskou budoucnost a myslim, ze rok 2012 bude spis zmena k lepsimu (sry za ten off topic :oops: ) Ono je to mozna taky zapricineno Vekem Vodnare, kdy by jsme se meli vic starat o "duchovni rust" :-)
Always look on the bright side of life.

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chodící lidé

Příspěvekod Helias » stř, 23. črc 2008, 22:43

Pokud se to stane, je podle mě naprosto jisté, že se změní vnímání lidí, jelikož někteří (nevím, jestli většina nebo menšina) uvidí něco, co nikdy neviděli, něco, čemu nerozumí, jelikož mnoho lidí je zaměřeno materialisticky a věří bezvýhradně vědě. Pokud se to stane, myslím si, že zpočátku bude panovat chaos, protože to bude něco nového, ale jakmile se s tím lidi seznámí, poznají to a zvyknou si na to, bude svět o něco lepší ... ;) . Budou si daleko více uvědomovat sebe sama stejně tak jako Jednotu. Spíč by mě zajímalo, zda bude ještě k něčemu astrální cestování. Asi ano, jalikož uvidíme jen část nebo celou astrální sféru, ale neuvidíme ostatní sféry, tudíž budeme cestovat výš. Ale to je jen polemika. Co se má stát se taky stane a stát se může cokoliv.

EDIT: Každopádně pokud se něco takového v roce 2012 stane, budou už možná lidé o něco duchovně vyspělejší a připravenější ... těžko říct.
Naposledy upravil(a) Helias dne čtv, 24. črc 2008, 14:34, celkem upraveno 1 x.
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Zack
Příspěvky: 46
Registrován: úte, 22. črc 2008, 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Chodící lidé

Příspěvekod Zack » stř, 23. črc 2008, 23:45

No snad ano :-) jen aby kdyz nastane chaos u nas nenastal i v astralni sfere. To by mozna zas tak blahe vysledky nemelo, prece jen je astralni sfera odrazem te nasi fyzicke (samozrejme, ze ma v sobe i jine vyssi sfery, ale o to ted nejde) To by mohlo trochu ohrozit stabilitu sveta jako takoveho, ale myslim, ze k nicemu tak markantnimu nedojde :-) A pokud ano nikdy tak hrozne jak se z pocatku zda :-)
Always look on the bright side of life.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Chodící lidé

Příspěvekod clario » čtv, 24. črc 2008, 00:06

prece jen je astralni sfera odrazem te nasi fyzicke
Tak pokud jde o tohle jsem přesvědčen o naprostém opaku a myslím že nejsem jediný :)

Pokud ale jde o to co se má a nemá stát, tak mě tak napadla jedna myšlenka. S nadcházejícími lety se mluví o hodně změnách, ať už jde o přírodní katastrofy, nový věk, přiblížení Nibiru, přepólování planety, atd. Jedná se právě o ono přepólování planety, ono vymněnění magnetických pólů naší planety by ve výsledku mohlo ovlivnit mnohé a myslím, že by mohlo dojít i k něčemu co by se dalo nazvat "restartem" energetických polí Země. S novými informacemi ohledně orgonitu, chemtrailům atd. jsem se setkal s informacemi, že energie planety je na některých místech planety značně pasívní a neharmonická a což se tedy pomocí chembusterů a podobných udělátek lidi snaží zlepšit. A nabyl jsem dojmu, že zrovna takové přepolování, by je mohlo znovu rozvířit a dostat do pohybu a to by mělo zcela logicky i blahodárný vliv na nás naší vibrační úroveň a taky náš duchovní růst.



Rád bych se taky omluvil za to, že tento přízpěvek umisťuji do topicu, do kterého tematicky nepatří, ovšem obsahově navazuje na přízpěvky předešlé :) .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Zack
Příspěvky: 46
Registrován: úte, 22. črc 2008, 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Chodící lidé

Příspěvekod Zack » čtv, 24. črc 2008, 00:19

Zack píše: prece jen je astralni sfera odrazem te nasi fyzicke

A jo to jsem si neuvedomil :oops: omlouvam se, taky mam za to ze je fyzicka odrazem astralni a proto se vse manifestuje nejdriv v astrale (a vsechny ostani jsou odrazem toho nejvyssiho /at uz je to Ain kabalistu nebo cokoliv jineho/. Popletl jsem to - sorry :)
Jinak k energetickym polim: Je fakt, ze toto je v posledni dobe dost diskutovane a cas ukaze co je na tom pravdy. Ovsem ona navaznost kolem roku 2012 zni celkem dobre, ale nevim jestli by ten "restart" nevedl k jiz zminovanemu chaosu ve sferach. (Mozna sem placnul blbost, tak me kdyztak opravte ;) )
Always look on the bright side of life.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Chodící lidé

Příspěvekod clario » čtv, 24. črc 2008, 00:33

Ne blbost to určitě neni, kdyby k něčemu takovému došlo, tak by se to promítlo do více než jen do té naší sféry, a nějáký ten chaos by se mohl vyskytnout, nemyslím si ale, že by to mělo ve vysledku nějáký negativní dopad. Jak sám řikáš ukáže čas :) .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Sunny:-) » čtv, 24. črc 2008, 04:37

/Edit: Rozděleno od téma Chodící lidé. Veškeré debaty k výše zmíněnému směřujte sem. Sunny:-)

Clario: Velmi zajímavý postřeh ohledně toho orgonitu a lidské činnosti. Každý musí začít se změnou napřed u sebe, což i s tímhle plně souvisí. :)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Brandis » čtv, 24. črc 2008, 07:46

Vcera me napadla takova myslenka. Hodne ted ctu na strankach http://www.osud.cz/cs/index.php kde se toho dozvim pomerne dost. Hodne zajimave mi prijde ze v podstatev roce 2012 respektive 21.12. 2012 jsetli si to zpravne pamatuju ma prijit lidstvo do bodu kde bude "globalni uvedomeni" na nule. Spocital to nejaky vedec jakymsi programem serizeneho nazpet dejinami. Kdyz sem se podival na ten graf ktery z toho pristroje "vyjel" to co tu nastane je jen o kousek "horsi" nez druha svetova valka. Osobne si tedy myslim ze to bude dalsi valka. Posledni valka o svobodu lidstva ktera nas ovlivni naprosto vsechny. Na Osudu autor casto pise clanky o vybuchujicich autobusech ci indukcnich peci a tak podobne, ze pry se to deje cim dal casteji a ze je to zpusobenym zmenou vibracni urovne kterou nase zeme ted prochazi. No ta myslenka co me napadla: zadne zvysovani vibracni urovne zeme to neni!Jak by mohlo zvysovani "uvedomeni" vyhodit neco do vzdychu? A dale si myslim ze je to pouze projeveni ucinku HAARP na citlivejsich strojich v oblastech zamereni. Jde o to ze treba jednou veci proc probyhaji chemtrails je, ze je to zlepseni vodivosti atmosfery prave pro americkou zbran HAARP ktera pak dosahne lepsich vysledku s mesim vykonem. Posledni dobou co sem pozoroval nebe vidal sem veci do te doby nepozorovane nikym v mem okoli. Videl sem naruzovele mraky ze strany od vychodu(pri zapadu), videl sem uplne cerne bourkove mraky, ktere ale nebyli jako normalni. Normalni mrak je obrovsky jedbnolity utvar, tohle byl obrovsky mrak ktery byl zespoda doslova "poset" pravidelnymi malymi odloucky, jakoby "obracenym podloubim". A treba prave letadel co za sebou nechavaji chemtrails a prerusuji stopu kvuli nenapadnosti(prerusena stopa se rychleji "rozplyne" do oparu a pote budi dojem jednotlivych mracku a ne stopy po letadle)posledni dobou pribyva. Mam proste dojem ze rok 2012 nebode nicim mensim nebo vetsim nez je "boj za zachranu svobody lidstva" boj proti "totalnimu teroru".
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Helias » čtv, 24. črc 2008, 14:43

Zas tak skepticky bych to neviděl. Je ale rozhodně zajímavé, kolik různých teorií o roce 2012 existuje, ať už je to Třetí světová, globální apokalypsa nebo transformace Země ... může se stát něco z toho, nemusí se stát nic nebo se může stát všechno zaráz ... vemte si. Třeba opravdu vypuknou boje proti Elitě, protože si lidi uvědomí, co se děje ... lid zvítězí nad elitou, jak je napsáno v Proroctví o Evropě z Knihoven palmových listů, začne si mnohem více uvědomovat důležitost Jednoty, přešel rok, Mikuláš, skoro Vánoce a pak přijde RESET ... :lol:. A Transformace Země proběhla 21. 12. 2012. Tato transformace se v daleké minulosti jevila Mayům jako Konec, ale i konec je začátkem něčeho jiného, ne? Já vim je to blbost ... ale možný je všechno ... :D.
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Zack
Příspěvky: 46
Registrován: úte, 22. črc 2008, 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Zack » pát, 25. črc 2008, 01:20

Nechci sem tahat politiku a je mozne, ze uz to nekdo zminoval predemnou, ale je zarazejici, ze zrovna co se "spekuluje" o americkem radaru, s kterym se nesouhlasi, tak ciste nahodou se zacne "sprejovat" obloha. A jak napsal Brandis mohlo by to byt prave kvuli HAARP. A tim spis dava smysl proc se "sprejuje" obloha hlavne u nas a na casti slovenska. Pokud Amerika chce rozpoutat 3. sv. valku (tyto katastroficke teze, ale nemam moc rad) tak srdce Evropy je tem pravy bod. :frow:
Always look on the bright side of life.

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Brandis » pát, 25. črc 2008, 09:15

No ja si myslim ze to bude tak(ohledne radaru/HAARPu):
CIA uz od 70. let dokaze ovladat podvedomi pomoci nizkofrekvencnich signalu, proto podle me stale pribyva ruznych wifi vysilacu atd. i kdyz u nas je pokryti vic nez dokonale, proste chteji to tu "zasitovat". Pote postavi radar na uzemi ze ktereho bude radar nejlepe pokryvat celou vyspelou evropu(o kterou maji zajem) a ktery bude slouzit jako centrala vsech techto vysilacu a samozrejme infornacni zdroj pro HAARP. Pote nas vsechny ocipuji, vyskytli se nazory, celkem i podlozene, ze to hodlaji udelat pres ockovani proti ptaci chripce. Ptate se jak? Jednoduse, vyvolaji pandemii nekde kde se stejne chteji lidi zbavit a nas pak postrasi. Nasledne na to stat urcite koupi spoustu vakcin a zacne je rozdavat. Lidi si proste pro cip prijdou sami a radi...no a pote co mame cip ktery souzi jako prime spojeni na nas, jako nase IPčko v pocitacove siti, muzou nam do halvy poslat co budou chtit...a tim klesa uvedomeni lidstva skoro az na nulu protoze kazdy bude takovy jaky mu rekne system aby byl...uz dnes je HAARP pouzitelny na ovladani mysleni ale pouze masove, bez zamereni na konkretni osobu viz. clanek zde http://www.military.cz/usa/weapons/haarp/HAARP_2.htm takze si myslim ze dasli kroky sou vic nez jasne. Koho zajima vic o konspiracnich teoriich at se koukne do topiku NWO - New World Order a sleduje tam vyvoj veci...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Zack
Příspěvky: 46
Registrován: úte, 22. črc 2008, 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Zack » pát, 25. črc 2008, 14:52

No vypada to jiz celkem vazne. I kdyz doufam, ze zas tak katstroficke to nebude. No ale jeste k samotnemu roku 2012.
Nedavno (ale jeste predtim nez jsem se registroval na toto forum a cokoliv zde cetl) jsem jen tak sedel u PC a napadlo me, ze rok 2012 prinese obrovske zmeny, neco co treba nebude vubec prijemneho. Abych to upresnil - nikdy sem se o rok 2012 nejak zvlast nezajimal a ted me to napadlo tak z niceho nic, temer az tisnivy pocit jsem z toho mel. A asi dva dny na to jsem mluvil s kamaradkou a ta na me hned "vybafla" o roku 2012. Chci tim rict, ze lide mozna zacinaji neco citit, nabivajici takovy podvedomy pocit, ze se "neco deje."
Always look on the bright side of life.

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Helias » pát, 25. črc 2008, 16:12

Přesně tak. Poslední dobou o tom mezi kamarády taky hodně slyším a bavili sme se o tom (zrovna včera, jak se založil tento topic). Je to opravdu velmi vážné. Hlavně mi vždycky přeběhne mráz po zádech, jak se opravdu stane něco, o čem se tady bavíme a dokazuje to pravdu. Postupně (a čím dál tím rychleji) probíhá sled událostí, které k tomu napomáhají (HAARP, radar, povodně na Slovensku, čipové občanky v ČR, ...). Mimochodem, všimli jsete si, že u nás už hodně dlouho nebyl krásný letní den???

Jen tak mimochodem ... poslední dobou se mi stává to, že se mi plní spontánní "přání". Tím nemyslím opravdu přání, ale spíš takový vnitřní pocit. Dám pár příkladů. Jeden je to, co sem psal v předchozím odstavci o roku 2012. Další, třeba mě v duchu napadne písnička, kterou sem dlouho neslyšel a zpívám si ji v práci. O polední přestávce si jdu odpočinout a ona píseň hraje v rádiu. :D Nebo třeba něco řešíme tady na fóru (to se mi stalo víckrát) a hned druhý den se s tím začnu s někým bavit tak, že to vyplyne z konverzace. Jednou sem se v jeden den bavil o tom samém se 3 lidmi nezávisle na sobě.
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Zack
Příspěvky: 46
Registrován: úte, 22. črc 2008, 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Zack » pát, 25. črc 2008, 17:40

:D To pekne pasuje do Topicu z ktereho byl tento odvozen. Jak jsme probirali zmenu vibraci, popr. "řídnutí" hrubohmotne urovne. A nabizi se otazka jestli ma toto "řídnutí" neco spolecneho s rokem 2012, jestli ma neco spolecneho s rokem 2012 HAARP a nebo jestli je to vse jen predzvest neceho vetsiho.
A k tem pranim - je zajimave, ze se to deje s technikou, u lidi bych to pochopil bez problemu, ale u techniky uz mi to prijde celkem zvlastni (nereknu jednou, dvakrat, ale tobe se to stalo vickrat) ovsem jde tu spis o to, ze asi nebudes jediny a opravdu nevim jestli je to zpusobeno "duchovnim rustem" nebo necim jinym. Ale abych rekl svuj nahled na rok 2012 - myslim, ze at se stane cokoliv nakonec to bude mit pozitivni dopad :) nakonec, kazda zkusenost se hodi ;)
Always look on the bright side of life.

Uživatelský avatar
matrixnet
Příspěvky: 88
Registrován: pát, 25. črc 2008, 17:19

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod matrixnet » pát, 25. črc 2008, 21:40

To jak se vám zdají ty náhody a tak, tak na mě začala promlouvat televize, ne jako že na mě mluví, ale tak, že všechny pořady měly nějaký hlubší význam a dvojsmysly. Reklamy v televizi byly dost informativní a obyčejný film kameňák, sněženky a machři mě úplně odrovnaly, dozvěděl jsem se snad o celém stvoření vesmíru. Nakonec z toho byla duševní nemoc. To jsem chtěl říct jen na okraj k tomu, jak si tu něco psal o tom, že si myslel na nějakou písničku a pak ji hráli v rádii. Připusť si, že je to opravdu jen náhoda a i kdyby, jakou by si viděl v tom souvislost, jaký by to mělo smysl že ty myslíš na písničku a miliardy lidí ji kvůli tobě můžou naladit v radii a co by z toho vyplívalo, já ti řeknu že vůbec nic, protože myšlenky jsou jako mraky a ty jen pozoruješ mraky po obloze. Mozek je hodně komplikovaný, nervové spoje by 4x obtočily rovník, a taky si dokáže spojovat věci s lec čím. Jinak jsem taky zvědavý co bude v roce 2012.
Nikdy nemáme definitivní pravdu, můžeme si být jisti jen tím, že se mýlíme.

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Heimdall » sob, 26. črc 2008, 10:22

Docela zajímavé číst jednotlivé příspěvky, každý má svůj názor a to se bavíme o stejné věci:), ale jak už tady někdo zmiňoval, je přece v klidu možné, že se stane všechno. Já osobně jsem spíše skeptik v tomto ohledu, transformace země je docela možná, ale rozhodně bych tu neviděl nějaký duchovní růst obyvatel naší planety. Vemte v potaz, že lidí jako my je málo, natož tak lidí, kteří jsou na tom ještě "líp" jak většina z nás. Když se porozhlédnem do historie, tak největší duchovní rozmach se odehrával zřejmě za starověku a možná ještě v ranném středověku(Egyt, Keltové a v neposlední řadě Aztécko -Insko -Mayská kultura), postupem času vše spíše klesá(až na středověkou magii - Lévi, Papus, Faust a mnoho dalších). Ovšem se současným paradoxem čím dál většího "materialismu" mě osobně přijde, že počátkem 20. stol se vše začíná tak nějak obnovovat. Je to období známé především Aliestrem Crowleym, A.O. Spearem, mnoha a mnoha řády(Golden Dawn, O.T.O, rosenkruciáni atd atd....) no a samozřejmě nesmím opomenout ani naši tuzemskou Universalii(Kabelák, Kefer, Lásenic) a leč známý spíše v německu velkou roli hraje také Bardon, který má sice hodně odpůrců, ale pro mnoho lidí také mnoho udělal(a stále dělá)...neměl bych opomenout ani mystiku a tudíž zmíním také mého favorita Edu Tomáše a jeho ne zrovna "učitele" méně známého F. Drtikola(ze zahraničí zejména P. Brunton).
Tak to bylo stručné shrnutí magicko-mystické hierarchie 20. stol., načež se omlouvám za off top:D. No a když se porozhlédnu po současnosti, tak vetšina řádů již neexistuje(a když, tak většinou jen jako výdělečně profání činnost) a stále více lidí se ubírá jak bych to jen řekl "sólo cestou", ono totiž taky lidem nic jiného nezbývá, protože dnes když někdo založí řád, tak je to hned sekta, sdružení fanatiků apod., tento vetšinový názor prostého obyvatelstva hodně lidí od něčeho takového právem odrazuje, hold již k tomu nejsou takové podmínky, ale co se dá dělat, pro někoho plus, pro někoho minus. Někde sem četl o jistých dětech Indigo. Osoboně nemám moc tyto "moderní" indicko - mystické teze rád, určitě hodně z vás ví, o co se jedná. Mají to být děti rodící se koncem 20. stol. a přichází(snad v podobě nějakého "masového Krista":D) spasit svět, to mi přijde poněkud ujeté, ale něco na tom bude, protože je fakt, že dnešní mládež se o "duchovno" zajímá daleko víc než kdy jindy. Jestli to má taky něco společného s rokem 2012 je diskutabilní.
Shrunvše jen bloumám nad tím, že toto všechno v kostce do sebe krásně zapadá, otázka jen co z toho vyleze, tezí je mnoho. Konec světa, nebo Probuzení lidstva,..a co když úplně něco jiného:). Já osobně si myslím, že se "něco" stane, to "něco" bude mít dopad na celé lidstvo, bude to špatné, ale možná i dobré(jak pro koho) a bude to především Velké...nuže co se má stát, už se dávno stalo.
A nakonec když se na to podívám z role chaota, tak je to prakticky všechno úplně jedno:D

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod GeorgeLD » ned, 27. črc 2008, 15:42

Pokud jde o prepolovani planety Zeme. V taoismu existuje rceni "Jin v rozkvetu, Jang v upadku" a je to jev ktery vznika, kdyz se neco prilis odchyli od Tao. Kdyz se podivate na soucasnou situaci lidstva, tento jev uz tady nejakou dobu je. Jako priklad muzeme uvest feminismus, homosexualitu, mozna i to prepolovani Zeme. Dobre to jde videt na prikladu feminismu. Kdyz se rekne to, ze zeny maji mit stejna prava jako muzi a mysli si, ze zeny jsou diskriminovane. Ve skutecnosti je to ale tak, ze muzi jsou jang a zeny jsou jin a neda se rici, ze by byl jin slabsi nez jang. Jenomze ony chteji zeny postavit do pozice jangu, coz je propojeno s tim, ze muzi se dostavaji do pozice jinu. Pro lepsi pochopeni, zena muze svym jinem premoci muze se slabsim jangem - samozrejme ne pestmi, nebo nasilim, ale puvabem atd. :) k pochopeni toho je treba dobra filosofie Taichi :)... taky existuje rceni "prevraceni Nebe a Zeme vzhuru nohama" :)

Kurt
Příspěvky: 13
Registrován: čtv, 26. čer 2008, 18:51

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Kurt » stř, 30. črc 2008, 19:43

Taky sem zvědavý co se stane a hlavně jestli to bude změna pomalá nebo okamžitá.
Jinak doporučuju trilogii Věk rozvratu.Je to o návratu "magie" do běžného žívota,selhává věškerá moderní technika a postavy z bájí a mýtů potkáte na každym kroku.Je to anglická knížka takže tam je havně keltská mytologie. http://www.legie.info/kniha/2955-mark-c ... onec-sveta


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů