Jsem moc nabušená:-)

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Jsem moc nabušená:-)

Příspěvekod Elen » pát, 17. led 2014, 14:46

Píšu to sem, protože, částečnou odpověd jsem dostala zrovna v českém překladu Hemisyncu. Ale bohužel jen částečnou, stejně jsem ráda, že se na to někdo vůbec zeptal. Jde o to, že někdy se mi dost často stává, že zvláště při řízené meditaci v sobě cítím tolik energie, že je to až nepříjemné. je prakticky nemožné pokračovat v meditaci...doslova mě to vyhazuje z jakéhokoliv momentálního snažení. v překladu radili, že jde o jinou energii, kterou se musím naučit ovládat...mám se ji pokusit nějak rozdělit v těle. blíž tam ale o tom nikdo nic nepíše. Tak si říkám, jestli v tom někdo nemáte nějakou zkušenost taky, nezkoušela jsem jít třeba drhnout podlahu, aby mi energie ubylo. Asi by to nebylo dlouhodobější řešení:-) Víte někdo radu?

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Jsem moc nabušená:-)

Příspěvekod Elen » pát, 17. led 2014, 14:50

Niekedy počas nahrávok cítim vo svojom tele toľko energie že to začne byť nepríjemné
a chcem cvičenie ukončiť. Čo by som mal spraviť?
Uvedomte si že energia ktorú cítite je energia druhého stavu26, nefyzická energia ktorú najprv
potrebujete vnímať aby ste ju mohli ovládať a použiť. Skúste túto energiu presunúť celým
svojim telom – skúste ju zrýchliť alebo spomaliť, inými slovami, začnite ju ovládať. Fakt že
túto energiu vnímate naznačuje že dosahujete stav rozšíreného vnímania, vedomia – čo je
presne to o čo sa snažíte.

to je citace z toho překladu...pokud to teda někdo chapete:-)

Uživatelský avatar
Lerenard
Příspěvky: 14
Registrován: pon, 13. led 2014, 19:41

Re: Jsem moc nabušená:-)

Příspěvekod Lerenard » pát, 17. led 2014, 15:27

no mna prve napadlo, ze by si tu energiu mohla nasmerovat tam, kam potrebujes...
ja obcas, ked mam vela energie, tak ju vyslem von do sveta, aby ju zachytil niekto, kto ju potrebuje...
alebo sa ucim nou liecit seba, alebo ju sustredim do aktivit, ktore ma bavia..takze kludne aj do drhnutia podlahy :D
ale ty sa mozno pytas, ze co mas robit, aby si tento stav nemala...
viem si predstavit, ze keby som to necakala, tak ma to tiez mozno tak prekvapi, ze by som nevedela, co s tou energiou prirodzene spravit...

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Jsem moc nabušená:-)

Příspěvekod Lama » pát, 17. led 2014, 16:21

Intuitivně myslím že se jedná o kundalini energii kterou je třeba dlouhobou dobu kultivovat...
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Jsem moc nabušená:-)

Příspěvekod Elen » sob, 18. led 2014, 09:51

děkuji oběma za radu, ale ja jsem ještě začátečník, nevím jak ji přesměrovat jinam. jediná možnost co mě napadá, je přestat meditovat a jít něco dělat....ale když je to většinou v noci, tak moc nevím co:-) Ještě neumím energii vyslat někam do prostoru, tohle bych možná dokázala jen jako záměrem, přáním, ale nevím zda by to fungovalo. Pak jsem našla ještě zmínku o tom, že pokud mám moc energie můžu ji vyslat ven tak, že místo abych životní energii vdechovala nosem do těla a shromaždovala ji tam, udělam to obráceně. při nádechu budu pouštět jen obyčejný vzduch a při výdechu budu vypouštět energii jak ústy tak póry. tohle je ale zase z magické praxe od Burtona, snad něco nepokazím, že se věnuji dvěma věcem dohromady.

Uživatelský avatar
Lerenard
Příspěvky: 14
Registrován: pon, 13. led 2014, 19:41

Re: Jsem moc nabušená:-)

Příspěvekod Lerenard » ned, 19. led 2014, 23:24

no, ja to robim intuitivne ako ma samu napadne, ze by to mohlo ist, lebo ked som sa snazila ist podla priruciek a navodov, tak ma to len plietlo, preto som zacala skusat taketo veci spontanne...len sa rozhodnem, aky zamer s tou energiou mam, a potom si vizualizujem ako sustredujem energiu do ruky a vysielam tam, kam si zelam...

myslim, ze cim viac toho vyskusas, tym lepsie pre teba...myslim si, ze nemas co pokazit, ked sa venujes dvom veciam dohromady, pokial to teba samotnu nepletie
dolezite je, co tebe vyhovuje, a co ti je blizke..ak su ti blizke Bardonove metody, tak kludne v nich pokracuj :)
a este je dolezite verit v seba, ze to dokazes.. :)

tu som nasla jeden clanok, taky jednoducho pisany..bez odbornej terminologie, nic zlozite..akurat je to v slovencine :D ( keby slovencina robila problemy, skusim vysvetlit :mrgreen: )
nizsie v clanku je take jednoduche cvicenie pre uplnych zaciatocnikov, zaujimave mozu byt aj komentare pod clankom, mozno ti ten clanok nic neda a mozno ta to trochu inspiruje :) jeden nikdy nevie :mrgreen:

http://eprakone.wordpress.com/2011/07/0 ... ch-cast-i/

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Jsem moc nabušená:-)

Příspěvekod Tidus » pát, 01. srp 2014, 07:54

Elen: Pořád řešíš přebytek energie? Já mám na tohle zase trošku jiný pohled. Samotný přebytek energie není problém. Věřím, že tělo je natolik chytře stvořené, že si v ideálních podmínkách dokáže poradit s jakýmkoli množstvím energie, které dokáže přijmout. Problémem jsou bloky v jeho řečišti. Pokud energie narazí na překážku, tak způsobuje velikou nutnost pohybu, škubnutí končetinou, nebo až pocit pálení. Doporučuji fyzické cvičení (nejlépe běh), odbourávání psychických bloků, a odstraňování napětí ve svalech.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Jsem moc nabušená:-)

Příspěvekod Elen » pát, 01. srp 2014, 09:34

Ahoj, ještě přebytek mívám ale řeším to několika způsoby. Bud se opravdu zaměřím na někoho komu v mysli energii posílám, nebo se učím cviky 8 himalájců, ještě je nezvládám natolik abych nenakukovala do příručky, ale vždy cítím jak mi vibrace prochází tělem bez zastavení a dodá mi to vždy na pár hodin takový klid, střed. Teď procházím takovým měsíčním kurzem na změnu vnímání a musím ti dát za pravdu, možná se opravdu jedná o bloky, kdy se energie někde ucpe, nemůže dál a tam zlobí.během pár týdnů jsem na sobě našla tolik "chyb" o kterých jsem neměla ani páru a teď na nich pracuji. Na jednu stranu to dá fušku, nadruhou je to zábava.:-)

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem moc nabušená:-)

Příspěvekod Firzen » pát, 01. srp 2014, 10:42

S tím přebytkem energie mi to připomíná, jak jsme jednou posílali energii s Robyerem, a tolik mě to nabilo, že jsem mu říkal, že už má přestat, protože jsem měl pocit, že jinak dostanu infarkt.. :D
To cvičení 8 himalájců se dá někde najít? Rád bych to zkusil.
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Jsem moc nabušená:-)

Příspěvekod Elen » pát, 01. srp 2014, 21:14

jj já stáhla z ulož to.cz od Kurta Tepperweina zararovanou složku, kde má 24 knih, mezi nimi je i kniha: Žít jako Bohové-8himalájců, cviky pro zdravý život. Nevím jestli je to tam samostatně, ale zkus to.:-)

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Jsem moc nabušená:-)

Příspěvekod Lama » sob, 08. lis 2014, 22:06

jj já stáhla z ulož to.cz od Kurta Tepperweina zararovanou složku, kde má 24 knih, mezi nimi je i kniha: Žít jako Bohové-8himalájců, cviky pro zdravý život. Nevím jestli je to tam samostatně, ale zkus to.:-)
Ahoj, hodíš sem prosím odkaz?
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Jsem moc nabušená:-)

Příspěvekod Elen » stř, 12. lis 2014, 08:08


Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Jsem moc nabušená:-)

Příspěvekod Lama » sob, 15. lis 2014, 23:47

Díky :)
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot


Zpět na „Hemi-Sync“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů