Zacatectnik

Uživatelský avatar
Orsidej
Příspěvky: 14
Registrován: pon, 28. úno 2011, 22:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Zacatectnik

Příspěvekod Orsidej » úte, 15. bře 2011, 11:14

Mozna LD-objevil sem se na silnici u nas na zastavce bylo tam hodne lidi a vedle me byla tereza(kamoska),neco mi rikala a ji rekl ale ty nejsi skutecna a asi sem na ni chtel sahnout ale prostrcil sem ji ruku hlavou..pak sem se otocil a koujal na ostatni lidi a najednou na me vsichni koukali jako kdybych neco proved...tak sem sel smerem ke kramu a na chvilku s tim prestali,pak to jeste chvilku delali...najednou sem byl v nejaky kancelari ktera patrila nejake zene a byl tam na stole asi 16gb iphone tak sem ho vzal a sel pryc pak sem byl doma a sel sem ven,v chodbe byl bad a venku zima a ni mozny ze je jaro...uvedomoval sem si ze to musi byt sen ale presto si nejsem jisty ze to bylo LD...pak sem nejak slysel mamu a sel dovnitr nez sem ji ale stacil neco rict tak byl konec...
jako tohle se mi ted stava porad... jak poznam falesne LD od praveho?
Ps:omluvte chyby,psal sem to z mobilu :D

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Zacatectnik

Příspěvekod clario » úte, 15. bře 2011, 17:42

Pokud sis vážně uvědomoval, že to musí být sen tak to LD bylo, třeba ne tak uplně dokonalý, ale určitě jsi na dobrý cestě.

Jinak v tom jak na tebe koukali ty lidi kolem je docela pěkně vidět vliv Počátku :D :D :D, už jen proto bych řekl, že sis to i předtím na nějaké úrovni mohl alespoň trochu uvědomovat. Jen tak dál :D.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Orsidej
Příspěvky: 14
Registrován: pon, 28. úno 2011, 22:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Zacatectnik

Příspěvekod Orsidej » úte, 15. bře 2011, 18:20

jn mam pocit ze to bylo ld a docela sem se rozhodoval sam...ale uplne sem to rozhodne neovladal ale mam z toho vazne radost :)
Jj taky me napadlo ze to je jak z pocatku,asi proto ze ten film prijde uplne dokonalej a docela casto na nej myslim.. :)

Uživatelský avatar
Orsidej
Příspěvky: 14
Registrován: pon, 28. úno 2011, 22:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Zacatectnik

Příspěvekod Orsidej » úte, 15. bře 2011, 19:37

a ano nevim jak hodne ale min. Trochu sem si to urcitw uvedomoval :)

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Zacatectnik

Příspěvekod Pete » stř, 16. bře 2011, 19:46

nejhorsi je coz se stalo mi, ze jsem myslel ze to muze byt sen , ale neudelal jsem si test reality i kdyz jsem chtel protoze jsem si rkel "nebudu za blazna, prece poznam co je sen a co ne" ale sen to opravdu byl :D hold nekdy jsi na hranici kdy se skoro probudis, ale nepovede se ti to uplne

dobry test reality by mohl byt z Pocatku (netestovan, ale prakticky by mohl fungovat) zamyslet se "Kde to jsem a jak jsem se sem dostal ?!" kdyz je pravda ze ve snu se nekde objevis uprostred deje a nijak si tam neprisel a nepamatujes si co jsi delal predtim :D

jinak kdyz budes delat test reality, at uz jakykoliv, musis se nad tim zamyslet a ne to delat automaticky, protoze pak to udelas automaticky bez zamysleni se ve snu, a nezjistis ze je to sen :D
Deus est Homo

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Zacatectnik

Příspěvekod ATA » čtv, 17. bře 2011, 00:31

ten test funguje ale dobry jit aspon 2 dny dozadu protože tam sou občas nahraty falešny vzpominky
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Zacatectnik

Příspěvekod Lama » pát, 17. čer 2011, 23:27

http://robyer.info/programy/lucidita.html - Testy reality do pocitace. Doporucuju, me to dost pomohlo.
S tema snama nam to skus jeste trochu popsat. Uvedomis si ze snis? Nebo proste jen z nicehonic si delas co chces?....
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Zacatectnik

Příspěvekod ATA » sob, 18. čer 2011, 17:47

Uvedomiš si že sniš nekdy je to po testu a nekdy i pred nim ten už pak jen slouži jen na ujišteni že je to sen .
To že sen ovladaš se stava taky alejeste to neznamena že je to sen lucidni .Muže byt naopak i lucidni sen ketrej ovldat nejde .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Barushka
Příspěvky: 5
Registrován: ned, 26. čer 2011, 13:33

Re: Zacatectnik

Příspěvekod Barushka » ned, 26. čer 2011, 19:58

Neznáte nějakou hudbu která by podporovala LD? Jako že bych si to před spaním pustila? Případně ke se to dá stáhnout? Předem díky.

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Zacatectnik

Příspěvekod Lama » ned, 26. čer 2011, 20:46

-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Zacatectnik

Příspěvekod ATA » pon, 27. čer 2011, 09:18

nejlepši je asi hemi-sync je i jedna řada specialne na LD
stahniout by to melo jit z demonoid.me
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Martion
Příspěvky: 2
Registrován: pát, 24. úno 2012, 22:28

Re: Zacatectnik

Příspěvekod Martion » sob, 25. úno 2012, 18:01

ATA: Ak by si vedel priamy link na download bol by som moc vďačný.
Inač ja zrovna teraz testujem program I-doser so suborom Lucid Dream (už niečo vyše dvoch týždňov) a musím uznať sny si teraz lepšie pametám. Vlastne už hneď po prvom vypočutí a následnom spánku a prebudení som vedel o čom sa mi snívalo (pred tým sa mi to 4 mesiace nestalo že by som si nejaký sen zapametal). Teraz už len čakám kedy si ten sen uvedomím, lebo aby na mňa ten zvuk mal plný vpliv musím ju počuvať 3 týždne až 2 mesiace každý deň pred spánkom. Dajte vedieť aké máte s týmto programom skusenosti.

Otázka pre ATA: Ako si ty ten sen uvedomíš (alebo lepšie povedané ako si povieš toto je len sen), lebo podľa mňa má nadomnou podvedomie v spánku plnu kontrolu, proste ako skušam, tak skušam ja si o tom sne nedokážem nejako povedať že je to iba sen, a už v žiadnom prípade ho nedokážem ovládať. U mňa je to tak že dej toho sna ide dopredu aj keby som neviem čo robil.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Zacatectnik

Příspěvekod ATA » pon, 27. úno 2012, 14:00

linky v tematu http://forum.astralni-cestovani.org/viewforum.php?f=17
pokud jsou mrtvy tak treba na demonoid.me
Inač ja zrovna teraz testujem program I-doser so suborom Lucid Dream (už niečo vyše dvoch týždňov) a musím uznať sny si teraz lepšie pametám. Vlastne už hneď po prvom vypočutí a následnom spánku a prebudení som vedel o čom sa mi snívalo (pred tým sa mi to 4 mesiace nestalo že by som si nejaký sen zapametal). Teraz už len čakám kedy si ten sen uvedomím, lebo aby na mňa ten zvuk mal plný vpliv musím ju počuvať 3 týždne až 2 mesiace každý deň pred spánkom. Dajte vedieť aké máte s týmto programom skusenosti.
kolik si jich pmatuješ?
vtávaš bez ,budíku , pohybu těla a očí?
vzpomínáš po probuzenina sny ?
zapisuješ si je ?

Teraz už len čakám kedy si ten sen uvedomím
No to taky mužeš čekat do duchodu nahravaka je sice dobrá pomucka le sama o sobe za tebe práci neudělá .Idoser na Ld sem netestoval ale pokud je to jen zvuk bez sugescí tak šance na DILD je docela malá ale muže to hodne pomoct při WILD. V idoseru sem zkoušel par nastaveni nektry jsou dobry ale vetšina z nich je dodt agresivnicha radši mam ten hemi-sync pripadne vlastni nastaveni v bwgenu.

3 týždne až 2 mesiace
za tuhle dobu se to da naučit bez nahrávek

Otázka pre ATA: Ako si ty ten sen uvedomíš (alebo lepšie povedané ako si povieš toto je len sen), lebo podľa mňa má nadomnou podvedomie v spánku plnu kontrolu, proste ako skušam, tak skušam ja si o tom sne nedokážem nejako povedať že je to iba sen, a už v žiadnom prípade ho nedokážem ovládať. U mňa je to tak že dej toho sna ide dopredu aj keby som neviem čo robil.
Zakladem vetšiny technik je zlepšit bdělost a uvedomování si okoli jak počas dne tak ve spánku pak si ve snu všimneš nesrovlnalostia uvědomiš si že jeto sen.
Další možností je vstoupit do snu z bděleho stavu.

pokud chceš LD tak začni s timhle
http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... =40&t=1156 autosugesci mužeš použivat u te nahrávky
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Martion
Příspěvky: 2
Registrován: pát, 24. úno 2012, 22:28

Re: Zacatectnik

Příspěvekod Martion » stř, 29. úno 2012, 19:21

"Kolik si jich pamatuji": Každý druhý až každý tretí sen.
"vtávaš bez ,budíku , pohybu těla a očí?": S budíkem vetšinou o 4 ráno a pak o 6 do práce, Vstávaní mi zaberá neco cez 10 minut (já mám na to čas)

"vzpomínáš po probuzenina sny ?": Ano nekteré jsou dost intenzivní a ty zanechají takovou stopu že si je pamatuji celý den (podle mne je to sen ve kterém mi chce podvedomí neco naznačit, neco co potřebuje), na jiné (tých je u mně většina) jsi vzpomínam jenom po probuzení a za hodinu to mám z hlavy prič.

"zapisuješ si je ?": Ne nezapisuji (opravdu ti to pomáhá?) A nebude vadit když jsi je zapíšu třeba do poznámkovýho bloku v PC?

S i doserem jsem skončil po dvou týdením poslechu počuji o 15 procent méně a a celej den jse cítim jako kdyby jsem do seb vlil pár drinku (je to dost agresivní to máš pravdu). Nemáš přesnej název na hudbu v tom prográmku Hemi-sync?
Ješte mám na tebe pár otázek, ale to bych rád vyřídil přes soukromou správu (tedy jestli mužu), neboť by tady bylo hodně a taky od věci.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Zacatectnik

Příspěvekod ATA » stř, 29. úno 2012, 21:33

lepši bude icq 345169964 bude to rychlejší
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

psychooo
Příspěvky: 6
Registrován: ned, 03. srp 2008, 10:30

Re: Zacatectnik

Příspěvekod psychooo » pát, 15. úno 2013, 12:08

Chtel jsem se zeptat... Mam takovej problem s pamatovanim si snu.. Takovych 95% snu si pamatuji, jen kdyz jsem zkousel astralni cestovani (dostal jsem se zatim jen k uvolnovani, celkova paralyza tela, vybrace, navaly svetla pres zavrene oci..) nemuzete mi poradit, jak si ty sny pamatovat?

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Zacatectnik

Příspěvekod clario » pát, 15. úno 2013, 15:35

Piš si deník :), hned po probuzení se snaž rozpomenout si na co nejvíc věcí a pak si je zapiš. Taky se mužeš snažit být víc bdělý přes den, ta vyšší bdělost pak může pokračovat i ve snu, no a takový jasnější sen se lépe pamatuje. Jinak ten devadesátipeti procentní odhad mi přijde jako docela odvážný :D.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

psychooo
Příspěvky: 6
Registrován: ned, 03. srp 2008, 10:30

Re: Zacatectnik

Příspěvekod psychooo » pát, 15. úno 2013, 21:57

Ok, denik zkusim, ale nemyslim si, ze to povede k tomu abych si sen pamatoval i bez toho uvolnovani,ne?... zajimalo by mne, jaky je duvod toho, ze si ty sny pamatuju jen kdyz se uvolnuji... s tou bdelosti uz pracuji... jo a tech 95%, ve skutecnosti bych to tipoval tak na 95,2410332% ale zaokrouhlil jsem to...

wasuzi
Příspěvky: 28
Registrován: ned, 17. srp 2008, 13:18

Re: Zacatectnik

Příspěvekod wasuzi » pát, 15. úno 2013, 22:06

Jo deník je jistota. Můžeš také zkusit poněkud drsnější metodu pravidelného intervalového buzení, která má rychlejší výsledky než deník. Pokud Ti nejde jen o LD, ale hlavně zapamatování jakýchkoliv snů. Podle mě jsou nejhodnotnější sny, které se zdají cca od 1:30 až 3:30. Na LD je zase výhodnější pozdější čas. Experimentuj s budíkem např. pravidelné buzení od 2:00 hod s intervalem 30 minut do 7:00 hod. Abys opravdu uspěl, záleží kromě dalších zkoušení i na detailech. Na telefonu s pokročilejšími možnostmi budíku si nastav buď velmi slabou hlasitost nebo s postupným zesilováním a příjemným, nenásilným zvukem budíku. Dále minimální jas displeje a nejnižší interval časového vypnutí displeje. Budík by se měl snadno vypnout, natažením ruky nejlépe pouhým dotykem na displej. Pokud se probudíš uprostřed nebo v jiné fázi snu budeš si ho v tuto chvíli dobře a živě pamatovat. Pak, považuješ-li sen za důležitý, si ho buď za tlumeného světla popiš (papír a tužku nejlépe poblíž postele) několika klíčovými slovy anebo pokud bys chtěl ve snu pokračovat, ihned po vypnutí budíku zaujmi naprosto totožnou polohu těla před probuzením. Velice důležité je (podle mě) ranní probuzení. Nesmí být hektické a špatné je i hodně světla. Určitý stupeň tmy nebo příšeří ráno je nezanedbatelný. Nadměrné světlo ráno může snadno vyrušit a klidně i rozhodit zapamatování a vybavování snů. Blíží se letní období, ale domnívám se, že při probouzení se ze snů je nejlepší právě zimní období - méně světla a více tmy. Pokud bydlíš někde v centru města, kde je vysoké množství světelného smogu, doporučuji investovat peníze např. do kvalitních neprůsvitných rolet.

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Zacatectnik

Příspěvekod Lama » sob, 16. úno 2013, 00:42

Doporučuju super freewarovej prográmek od Robyera. Ke kazdymu zazitku si muzes napsat klicova slova nebo oblasti a osoby ktery si potkal. Dělá to i grafy a všechno možný. http://multidenik.cz/program
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot


Zpět na „Techniky na vyvolávání LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů