Lucidní sen jak má být

Vaše vlasní zažizky z LD
Uživatelský avatar
Mistel
Příspěvky: 56
Registrován: stř, 12. kvě 2010, 14:53

Lucidní sen jak má být

Příspěvekod Mistel » pon, 21. úno 2011, 21:06

LD začal tím, že jsem byl v lékárně. Tam mi řekla doktorka, která mě nijak nevyšetřovala (!), že jsem gay, jestli o tom vím. To mě dost zaskočilo, protože vím, že jsem heterosexuál. Tak jdu takhle pryč z lékárny, nějakou ulicí a říkám si "To snad nemůže být pravda, takových let a ničeho jsem si nevšiml... to nemůže být pravda... ať je to sen, sakra... jo, tohle je sen, jsem ve snu. Teď už to chápu, jsem ve snu, spím".
Díky tomu jsem dostal vědomí pod svou kontrolu a začal si dělat co jsem chtěl. Řekl bych, že v nějakých situacích jsem vědomí z části ztratil, ale poté ho hned získal do vlastních rukou. Zkoušel jsem do snu vytvořit za pomocí vizualizace nový objekt, konkrétně dívku (neznámou). Zjistil jsem, že vytvořit zcela nový objekt je dost těžké, takže jsem zůstal u starého dobrého "přícházení objektů" od někud. Poté v šatně (ve škole) jsem si řekl, že když jsem v LD, (byl jsem tam fakt dlouho) tak že bych mohl zkusit z LD přejít do AC.
Soustředil jsem se na myšlenku, že chci AC. Sen se začal deformovat a rozplýval se. Rozměry se roztáhly nepřirozeně do stran a objekty se zdeformovaly. Cítil jsem už dobře známý pocit lehkosti a volnosti... měl jsem pocit, že se pomalu vznáším nahoru a pak zase dolů. pak mě napadlo otevřít oči a tím jsem se nejspíš probudil. Tímto jsem zrušil LD a AC nastalo buď jen na chvíli a částečně, nebo vůbec. Pak jsem zase usnul a pamatuji si už pouze reálné probuzení.
Celý sen byl dlouhý (řád několik hodin) a dost "uvěřitelný"... reálné prostředí, zvuky, barvy, všechno jako v reálu.
Celkově to byl zážitek snad na celej život :-) ... Létal jsem, bojoval jsem, šu*al jsem, osvobozoval jsem další osoby tak, že jsem jim říkal, že je to sen (oni si to pak uvědomily a opravdu se tak chovaly) a spoustu dalších věcí (třeba výše zmíněné vytváření objektů).
Krása, jenom škoda toho AC, to by byla nádherná třešnička na dortu (ale zase je pravda, že s přechodem z LD do AC nemám žádné zkušenosti... na co se mám při takovém přechodu vlastně soustředit?)
Je až pozoruhodné, jak je vše založeno na odhodlání a trpělivosti.

vitarian
Příspěvky: 80
Registrován: ned, 07. bře 2010, 17:07
Bydliště: Plzeň

Re: Lucidní sen jak má být

Příspěvekod vitarian » ned, 27. lis 2011, 03:26

No to si děláš srandu? několik hodin.. to se máš, já mám sen tak od cca 15s do no max. 10 min. a to 10 min. jsem měl tak 3x... jaký máš fígle... mě se LD začne prostě rozpadat, jakoby závrať v lucidním těle, nebo se rozpadá okolí a nastupuje šedivé nic a jakoby krouživě táhne do těla.
Ještě ohledně sexu a můžeš mi odpovědět popř. na SZ proběhl orgasmus bez ejakulace, tzv. neměl jsi mokrý sen? Četl jsem LaBerga - Lucidní snění, tam píše, že mužský orgasmus ve LD proběhne ale nedojde v realitě k ejakulaci, jenže testoval jen 2 lidi včetně sebe, což se mi zdá málo... Navíc já sám jsem měl LD ale mysl nebyla úplně průzračná asi jako cca denní vědomí, šle jsem se vymočit, ujištěn, že co se děje ve snu nesouvisí s mým tělem na posteli, a jak jsem byl pak nemile překvapen - si dovedete představit... je to delikátní téma, ale rád uvítám odpověď od kohokoliv...

Uživatelský avatar
Mistel
Příspěvky: 56
Registrován: stř, 12. kvě 2010, 14:53

Re: Lucidní sen jak má být

Příspěvekod Mistel » pon, 20. kvě 2013, 22:58

Lepší pozdě, než nikdy... :D
Stabilitu snu bych přisoudit tomu, že to probdění/zjištění že sním proběhlo naprosto spontánně a už v hodně dobře rozjetým snu, ale je pravda, že se stabilitou LD jsem problém nikdy neměl, spíš mi dělá problémy to zjištění, že jsem ve snu.
Ty hodiny jsem samozřejmě myslel pocitově, jasně že ve skutečnosti ten sen trval třeba pár vteřin, ale pak už jsem se tam nudil a kdybych nezkusil AC, tak by sen trval bez problémů dál.
Jinak, v tomhle snu jsem orgasmus ani neměl, takže těžko soudit, ale když vezmu jiný sny, tak nikdy se mi nestalo, že by vzrušení ve snu způsobilo vzrušení v realitě. (takovej ten polospánek samozřejmě nepočítám, to je ale podle mě něco jinýho)
Jinak s tu potřebou na záchod - často když potřebuju, tak se mi to nějakým způsobem promítne do snu, jakože třeba hledám záchod, nebo tak... Ale díky Bohu, matrace zatím zůstala neposkvrněna :D
Je až pozoruhodné, jak je vše založeno na odhodlání a trpělivosti.


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů