LD nebo astrál?

Vaše vlasní zažizky z LD
vitarian
Příspěvky: 80
Registrován: ned, 07. bře 2010, 17:07
Bydliště: Plzeň

LD nebo astrál?

Příspěvekod vitarian » ned, 26. pro 2010, 23:51

Po dlouhé době zase začínám chodit se na toto skvělé forum...

Měl jsem sen tak před týdnem a v něm jsem se probudil - byl jsem doma prošel jsem si dům a kouknul na zahradu - bylo zrovna léto, zajímalo mě jestli jsem v astrálu nebo jen LD (mam v tom trochu zmatek - když mám LD tak se to odehrává taky v astrálu?).
Napadlo kouknout se na ruce - nerozplývali se. Šel jsem se podívat na svoje tělo, ale postel byla prázdná (musím ale upozornit - že jsem to očekával - tj. práznou postel - tak jstli jsem si tu situaci nevytvořil)

Sen začínal dost netradičně nebo alespoň část, kterou si již pamatuji: měl jsem pocit že ležím v posteli a jakoby část vědomí se jakoby protáhla a koukala po pokoji v této fázi jsem se probudil ve snu a říkám si, že by to byl ten astrál? v místnosti byla tma a tvary předmětů jsem viděl nezřetelně, v tom jsem dostal strašný strach, proto jsem pomyslel na bytosti světla a na "boha" 4. čakra - pak výpadek vědomí subjektivně tak na 2s a hle byl jsem v té samé místnosti ale již byl den a jak jsem později zjistil i léto - připadalo mi to ale také jako jiné prostředí.

LD či probuzení ve snu jsem za poslední rok zažil tak 20x je to vždy vcelku podobné - všechno vypadá reálně - mohu bez problémů létat silou vůle - ale tady bych dal dotaz - nevyčerpává vás to více? mě to přišlo, že když si ve snu řeknu, že budu jen chodit, tak ten sen bývá delší - jako bych měl více energie udržet se v tomto vědomí.
Pokaždé když sen končí - tj. nějak mě to táhne do těla (co proti tomu podnikáte - je to dost nepříjemný - měl jsem sen třeba jen subj. 20 sec.) tak se hned probudím ve fyzickém těle a mám buď trochu závrať nebo takovou euforii)

Asi 5x se mi stalo, že prostředí začalo jakoby mizet a nastupovat "nicota" ale pociťově jiná než když jsem třeba letěl ve LD v kosmu - taková strašidelná - tak moje teorie je, že na ten jakoby "pravý" astrál - který je obydlem bůh ví kým a čím a kde je spousta levelů, nebí a pekel, asi zatím nejsem vpuštěn, protože na to asi nejsem připraven a průvodci mě podle mě nasměrují do nějaké bezpečné - zábavné roviny astrálu

Další dotázek - jak to máte se smysly v OBE?
zrak je jasný, ale zkoušeli jste chuť? co sluchové podněty?
Já se jen mohu pochlubit, že v jednom LD se objevilo povolné opačné pohlaví, no to bych každému přál (hlavně těm co teď nemají partnerku) a hmatové vjemy naprosto stejné jako v realitě, dokonce i při líbání vlhkost v ústech jsem cítil, chutě a vůně ale ne...:( no moc daleko jsme se nedostali, protože mě to koplo do těla, ale jako bych si s tou bytostí (vizuálně normální holka) vyměnil hodně energie, protože jsem se cítil skvěle, jako po hodně kvalitním sexu... Kéž bych tento LD měl každý den...:)

Jinak vytělesnit se normálně vědomě, jak to spousta lidí umí, se mi zatím stále nedaří, je to opravdu nutnost čekat na "vibrace" "elektřinu" a že teprve potom když je tělo jakoby paralyzované je teprve možné se odpoutat, já jsem tedy vibrace asi zažil jen jednou, už jsem skoro usínal - tj. vzdal to a dostal jsem takovou ránu do rukou, srdce začalo bušit jako splašené, ale hned to bylo pryč, tak nevím jestli to bylo ono nebo co?

Za názory a tipy budu vděčný... :D

Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů