nové vlákno : návštěvy bytostí

Vaše vlasní zažizky z LD
Kuba1
Příspěvky: 21
Registrován: pon, 29. lis 2010, 13:52

nové vlákno : návštěvy bytostí

Příspěvekod Kuba1 » sob, 11. pro 2010, 14:05

Zdravím včera jsem měl sen ....koukal jsem z okna a najednou viděl , klauna z taškama z alberta ...ten klaun měl obrovskou nafukovací čepicy a tělo ....viděl jsem ,že je to muj spolužák ze základky ... bylo mi divný co tu dělá , protože je v německu ...tak se asi vrátil za mamou a spol ....najednu v tom snu ,jsem šel za ním dolů ho pozorovat , byl opilej ...měl u sebe plastovou flašku s pitím .....sedl si na zem před barák a usínal snad .

A já si najednou uvědomil , že tohle není realita . že to není možný takovejhle klaun v realitě ....tak jsem začal cítit zas ty příjmený vlny kolem sebe ....a začal levitovat po sídlišti ....

Nejůžasnější věc ... : letěl jsem kolem lavičky a uviděl něco bílýho , otočil jsem se a viděl nádhernýho bílýho koně s takovou lidskou hlavou ale bílou , znejistěl jsem a chtěl letět pryč ...pak jsem si vzpoměl na slova jednoho chanellisty , že tyhle bytosti bych měl zdravit .....tak jsem se otočil letěl kolem něj a usmál se ikdyž to moc nešlo ,ale aspon jsem se oto pokusil a zámval mu s trošku křečovitým ůsměvem ...on se taky usmál a celej se roztáh do stran ...ajokby se ztratil v prostoru ...

Pak jsem se otočil a viděl nádhérné oživlé bíle sochy ,které vypadaly jako od michilanegla "davidů ...akorát měli dlouhý vlasy ,,,jak nějaký řečtí bohové ...taky jsem se na ně usmál ...a oni už nevím co dělaly ...ale cítil jsem z nich respekt ...ale né ZLO .

Bylo to ůžasný ----máte někdo taky zkušenosti s takovýma bytostma ? ? ?
Naposledy upravil(a) Kuba1 dne ned, 12. pro 2010, 16:25, celkem upraveno 1 x.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: efekt alenky za zrcadlem jak poznat LD aneb nebát se byt

Příspěvekod Pete » sob, 11. pro 2010, 15:07

Ano, nekolikrat jsem v LD dokonce mluvil s bytostmi, o kterych jsem vedel ze to nejsou pouze snici lide. (viz tema Strazce snu) Vlastne kdyz vis ze snis, tak nejsi omezeny prostorem a muzes jit mnohem dal, nez kde se mel odehravat tvuj obycejny sen, takze muzes nekoho potkat

Nenech se zmast tim, ze by jsi mluvil s nejakym clovekem, mohla by to byt klidne bytost za neho prestrojena, a ne snici clovek ktereho znas.
Deus est Homo

Kuba1
Příspěvky: 21
Registrován: pon, 29. lis 2010, 13:52

Re: efekt alenky za zrcadlem jak poznat LD aneb nebát se byt

Příspěvekod Kuba1 » sob, 11. pro 2010, 17:00

to je jasný ,že to nebyl snící člověk ...mohlo to bejt cokoliv jen to projektovalo mýho spolužáka , a vytržení z reality byl převlek klauna .

spíš mi jde o to co mohli bejt ty bílí bytosti ....jinak s tím sněním . Já jsem magor já myslím hodně na sex ....takže když zjistím ,že jsem v ld ...tak myslím na nějakou holku a že za ní poletím ....a nikdy se mi to nepovede :D ...já málo trénuju , mám ted bordel v palici . Tak tam moc lézt nechci .

Když jsem trénoval LD ....tak jsem se možná hned dostal do Ac nebo spíš mentánlí cestování ........protože jakmile jsem při uvolňování zjistil , že vidím přes zavřené oči ....nikdy mi nenapdalo vstát a levitovat ....takže já vždycky zavřel ještě ty snové oči ....a vyletěl jsem vždycky někam pryč .....jednou mi to vystřelilo ....letlě jsem strašně rychle , až k neuvěření :-? ....no a najednou strašná rána , jako výstřel ..jako kdybych měl hlavu jako balon a najednou bum ..........no a já viděl něco jako hvězdy . a pak jsem spad dolů a probudil se .

PAk jsem v jiným pokusu viděl zelenou sít ....on když se mi vždycky povedl LD ...kdy jsem vyskočil z okna a letěl .......tal jsem chtěl letet vždy do vesmíru , ale né vždy se to povedlo , někdy jsem letěl nad mraky a jen se převalil jako vajíčko zase zpátky .

Ale jednou jsem zas zavřel oči , a letěl a letěl .....a nejednou se nademnou objevila zelená síť . A já cítil docela silnej tlak a viděl jsem jak zezhora z tý sítě se valí nějaká koule ....něco jako energie a valí se ke mě .....a ta sít se ke mě začala prohíbat jako řerví díra když se tvoří ....jako kdyby to byla hranice něčeho kam dál nemůžu . TO si nedokážu dodnes vysvětlit co to bylo .

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: efekt alenky za zrcadlem jak poznat LD aneb nebát se byt

Příspěvekod Pete » sob, 11. pro 2010, 19:59

To s sexem... dej si pozor.. obycejny sen pramalo ovlivnis, ale LD ovlivnujes, a musis si uvedomit ze kazda holka kterou tam uvidis muze byt bud nejaka bytost v lidske podobe, nebo snici clovek, chce to trochu ucty, zazitky spojene s timto problemem si muzes precist v tematu "Strazce snu"

Jinak sou tu i problemy z fyziologickeho hlediska, a to napriklad ze pri sexu v LD muzes mit erekci v realu, a to ti muze ten LD prerusit.. (nekde to tu na foru psal ATA)
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: efekt alenky za zrcadlem jak poznat LD aneb nebát se byt

Příspěvekod clario » sob, 11. pro 2010, 20:26

Může to být bytost nebo snící člověk, ale ve většině případech to jsou jen produkty tvé vlastní fantazie. A jak jsem už jednou psal, ani ve snu člověk nepřichází o svou svobodnou vůli, takže pokud v tom snu nikoho k ničemu nenutíš, ale ty osoby tak jednají dobrovolně, tak je to jen jejich volba ;) .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Kuba1
Příspěvky: 21
Registrován: pon, 29. lis 2010, 13:52

Re: efekt alenky za zrcadlem jak poznat LD aneb nebát se byt

Příspěvekod Kuba1 » sob, 11. pro 2010, 21:43

nakousli jste dobrý téma , no to s tou erekcí je pravda ...to jsem se probudil . ...ale zajímá mě to ,že to může být snící bytost .

Ono o pravdu může existovat sdílení snů ??? jakože lidi ve snu můžou bejt snící lidi ?? nechci zabrušovat do filmu počátek ,ale tam to bylo dost jasně vyobrazený ....akorát já ten důkaz fakt nemám ,že to je snící člověk . je to strašně zajímavý . To jsem jako v něčím snu ? to je hloupost ne ....tahle snová realita je přece pro všechny ne ?

Jo a s tím trochu úcty ...máte pravdu .....měl jsem období kdy jsem přišel o panictví ...a po tom jsem byl i vesnech takovej nadrženej . A jednou jsem měl lucidní sen ....byl jsem ve městě a viděl skupinku holek ....přiletěl jsem k nim a vybral si jednu a začl jí hned líbat a ošahávat a ona se začala trošku deformovat ....jakože prostor mezi nohama se jí uzavřel atak . A poprvně jsem v tom LD stavu zažil že se jí to nelíbí a že ta bytost je indiviuální . . . tak jsem toho nechal . Byla to zvláštní zkušenost .....ale zatím mi nenapadlo s někým mluvit . Možná se vždycky hned rozruším .

Jednou jsem zjistil že lucidně sním .....a potkal jsem skuopinkou kluků a ty do mě furt narážely a já neměl sílu se jich zbavit .

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: efekt alenky za zrcadlem jak poznat LD aneb nebát se byt

Příspěvekod Pete » sob, 11. pro 2010, 21:58

Sny maji byt v casti astralu, tudiz prostor kde snime zdilime vsichni

clario: rekl bych, ze u lucidnich snu to je jinak, prece jenom pokud tam nejakou holku potkas a ne ze si ji jen vymyslis.. ja jsem si nikoho nevymyslel, proste v miste, kde jsem si uvedomil ze je to jen sen jsem se prochazel, navic ten strazce..

jinak je tezke mluvit o tom "co je jen fantazie" kdyz mysli vytvarime bytosti aniz by jsme to vedeli
Deus est Homo

Kuba1
Příspěvky: 21
Registrován: pon, 29. lis 2010, 13:52

Re: efekt alenky za zrcadlem jak poznat LD aneb nebát se byt

Příspěvekod Kuba1 » ned, 12. pro 2010, 12:27

to to je těžký s tou fantazii ....jinak s tím strážcem je smazaný

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: efekt alenky za zrcadlem jak poznat LD aneb nebát se byt

Příspěvekod Pete » ned, 12. pro 2010, 12:45

Nj jsem zapomel ze jsem si ten rpispevek smazal, ale jadydadyda se stalo neco podobneho

Re: "Strazce snu" ?

Příspěvekod jadydadyda » 04 říj 2010, 19:05
Po jednom svém AC jsem se dostal na místo kde bylo několik pěkných slečen, co si hrály na nějakém tenisovém kurtu. Ty tenistky měly klasické minisukně, což ve mě probudilo pravý nefalšovaný pudový chtíč. Nemohl jsem se ovládnout a tak jsem se s nimi chtěl pomilovat, v tu chvíli se tam objevila další osoba (zřejmě žena), co tam jakoby zhasla světlo (vypínačem), což způsobilo mé brzké probuzení. Snažil jsem se jí v tom zabránit a všelijak na ni křičel, ale nic mi nepomohlo. V závěru jsem se cítil tak, že na to, co jsem se chystal udělat, jsem neměl právo. :oops:
Deus est Homo

Kuba1
Příspěvky: 21
Registrován: pon, 29. lis 2010, 13:52

nové vlákno : návštěvy bytostí

Příspěvekod Kuba1 » ned, 12. pro 2010, 16:21

asi fakt jo , už vím proč lítací ld skoro nikdy nekončí ....ale ld kdy začnu myslet na holky skončí rázem . ....

Ale nejlepší LD je asi ve dne ráno když svítá , protože když je světlo tak se tak nebojím .

A ke spánkový paralýze : nevím jestli to byla spánková paralýza , prostě párkrát se mi stalo , že jsem ležel na boku cítil jsem rozpuštěnost jako při otevírání LD či AC .....a někdo mi šahal na rameno a cloumal se mnou , a já se nemohl otočit . Nebo jsem někdy cítil , takový huhlaní nebo takovej protivný usmání . Jednou když jsem spal v bytě po babi , tak jsem viděl takovou chlupatou kouli , která se přivalila ke mě do pokoje , ale nic nedělal jen tam byla .

Pak se mi stalo , že jsem byl v posteli doma ........měl ld a zjistil jsem u sebe přítomnost . bytosti . Byl to pták vypadal jako ten hloupej prehistorickej pták co vymřel ....taková koule peří a dlouhej zobák s jehličkama ...takovej dodo . No a byl na mě přilepenej , Tak jsem ho shodil s námahou z postele a usnul bylo to zvláštní .


Pak se mi stalo na chatě , že ke mě vletěla oknem malá velká holka , nedokázal jsem určit věk ....ale dorážela na mě ...já ležel na zádech a ona na mě přiskočila jako na koníčka a smála se mi .....tak jsem se s ní pral a ona byla nahá . . . Ale měl jsem sexuální pudy ,ale přišla mi jako holčička ikdyž byla velká . tak jsem jí nakonec přepral .....začal utišovat , pohladl jsem jí po hlavě ...a dělal ššššš .....a ona plakala a já se pak probral

Kuba1
Příspěvky: 21
Registrován: pon, 29. lis 2010, 13:52

Re: efekt alenky za zrcadlem jak poznat LD aneb nebát se byt

Příspěvekod Kuba1 » ned, 12. pro 2010, 16:23

vlastně ta holka byla podobná jedný holce , která mi už dřív navštívila .....na druhý chatě ....a taky byla nahá . a chtěla se milovat , nebo to předstírala , ale když jsem se s ní chtěl milovat , tak se jí pohlavní orgán . jakoby uzavřel a deformoval ......pak mi v tom snu vzala peněženku ..ukradla občanku a hodila z okna ..bylo to zvláštní . . .


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti