po dlouhý době samovolný lítací LD paráda 2 krát za sebou

Vaše vlasní zažizky z LD
Kuba1
Příspěvky: 21
Registrován: pon, 29. lis 2010, 13:52

po dlouhý době samovolný lítací LD paráda 2 krát za sebou

Příspěvekod Kuba1 » ned, 05. pro 2010, 11:29

Hááá tak se mi poved asi první vizuál ..v takovým samovolným LD ,ale nemohl jsem ho plně ovládat ..asi mám bloklý nějaký energie .

O ld jsem se už snažil dřív pár let zpět a povedlo se mi ,ale spíš se to přeneslo v mentální cestování či astrál až do vesmíru na kterej jsem nebyl cvičenej ,no ale to zas někdy jindy

TAk jsem napíšu hezkej zážitek co se mi stal předevčírem .

Byl jsem někde v Praze a bylo to nějaký obchodním centrum udála se tam nějaká divná scénka s děckama už ani nevím .
Pak jsem vyšel ven měl jsem na sobě oblek a říkal jsem si proč ? vždyť jdu domů do prahy 10 ...měl jsem flashbacky ikdyž ta krajina nebyla úplně reálná , furt mi probleskávaly určitý místa jako třeba zarostlá cesta před sídlištěm atak .
Tak jsem se po ní vydal ....a najednou jsem se začal pohybova rychleji až jsem letěl ...

Trošku jako v tom novým filmu tron legacy . Akorát ,že vizuálně v realitě přírody . No s někým jsem se honil , pronásledoval jsem nějaký robotický auto ...a já byl taky něco jako auto ...a pak jsem se proměnil v člověka .....no byl to šupec ....jak v nějakým need for speed 2050 nádherný tunely , zatáčky ....no a dál uvědomil jsem si že můžu zrychlovat ...tak jsem vědomím zrychlil ale už to moc nešlo , to auto přede mnou bylo fakt rychlí ..

Najednou jsem se dostal na konec města asi prahy . BYl tam muj nejlepší kamarád myslím ,tedy že to byl on a PAk nějakej horal takovej fousatej děda ...byl to asi kámošovo táta nevím , myslím jen v tom snu .

NO a ukázal nahoru a byla tam skála a vypadalo to jako šárka ...no a já kouknul vejš a ta skála začla růst , byla tam i reálná mlha a ta skála byla vizálně tak živá jako třeba krajina na houbách . No Já řel "tohle jsou nějaký krkonoše né" odpovědi se mi nedostalo ...

Na to se to zvětšilo ještě do dálky a já si uvědomil ,že to tvořím asi já ...a začal jsem se smát a křičet "hááá"

Bylo to jako ve filmu počátku ...celá země se pohnula a mi levitovaly ve vzduchu , země se otočila o 90 stupnů a my byly jakoby bokem k zemi ,ale byla pod náma propast toho po čem jsem přišly ...bylo to ůžasný a epický ...v zpoměljsem si fakt na film počátek ...a ta skála se začla rolovat ...asi jako kdyby se celý tatry začaly rolovat nad vaší hlavou ...s HD rozlišením ůůůůůů ...no musím na sově zas pracovat .

Jinak před tím LD jsem se v pookj rozpustil a viděl zase psa jak na mě kouká ...tohle se mi děje často pes u mý postele a většinou je to moje křeslo , který se pak změni zpátky . Nevím slyšel jsem že každej má nějaký zvíře v tomhle světě .


mimochodem v praze 10 nebydlím ...ale v tom snu nevím proč jsem tomu uvěřil . Možná mi fakt počátekovlivnil natolik ,že jsem měl sen ve snu ale nespal jsem jen jsem ve snu zavřel oči a hodilo mě to zas jinam

další den ..............................................................................................................................................

tak mi to pomohlo asi jako snový deník , včera se mi zas zdál lítací sen ...nejdřív jsem chodil po městě a šel za chlápkem kterej vypadal jako šílený max (mel gibson) najednou mi začal nějak pronásledovat a z oka mu šlehal červenej laser ......tak jsem utíkal až jsem se rozletěl ....a město se změnilo , byly tam opuštěný továrny ...a pak vesnice ....ta továrna byla flashback takový de javi .

Najednou bylo slunce a já lítal nad vesnicí a pěstí jsem ovládal výšku ...jako na motorce plyn ...mazec . nadleltěl jsem tomu maxovi a chtěl se vrátit . nějak se mi nedařilo přistát na střeše domů , protože sem letěl celkem rychle .....pak jsem na maxe nějak zapoměl a viděl park se stromem na tom stromě seděl klaun s holčičkou ...tak jsem přistál k nim

A hodilo mi to někam k přehradě lítal jsem nad ní ...pak jsem proletěl hrází , byla zvláštní konstrukce , byly tam starý ozubená kola a takovej tunel ....taková místnost pod hrází .....kde byla obrazovka , která promítala nějakou krajinu ale zřejmě to byla krajina ve který jsem byl .........docela to semnou házelo , nedokázal jsem být v klidu .....furt jsem musel lítat dokola hráze a nemohl jsem se zastavit . Dokonce se mi povedlo letět nad vodou a nohama se dotýkat hladiny . Nebo jsem levitoval nad hladinou a podemnou se zjevila propast ....tak jsem do ní chtěl spadnout ,,,no a zjevil jsem se zas u tý hráze .

to s tou hrází byl největší ůlet ...........někdy prostě vidím něco co si nedokážu vysvětlit ...třeba zatopenej hrad atak .

Něco jako ve filmu donnie darko to zatopený zvláštní město .........

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: po dlouhý době samovolný lítací LD paráda 2 krát za seb

Příspěvekod Pete » ned, 05. pro 2010, 17:17

ty asi budes hodne velky filmovy fanda :lol:
Deus est Homo


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů