mohl to být démon či bytost ?

Vaše vlasní zažizky z LD
Kuba1
Příspěvky: 21
Registrován: pon, 29. lis 2010, 13:52

mohl to být démon či bytost ?

Příspěvekod Kuba1 » pon, 29. lis 2010, 13:58

Ráno jsem se probudil v 7 hodin ....do 8 hodin jsem byl na PC ....pak jsem šel ještě spát už za světla ...většinou v takovou dobu když jdu spát ještě ráno mám občas LD nebo AC nebo nějaký mentální projekce . nebo jak to pojmenovat ...

najednou jsem se ocit v bytě u kterýho jsem byl přesvědčenej ,že je muj akorát byl trošku jinej ....koukal jsem na televizi a byly tam projekce nějakejch dětí a bylo to černobílí ....najednou tam byla holčička , která se měnila byla čím dál tím starší ....pak byla zase malinká ....najednou se to začalo celý vlnit a ta holčička jakoby ....otevřela pusu a celá se roztekla rozvlnila a vystoupila do prostoru ke mě ......a já udělal to samý ...jako kdyby se mezi náma otevřel nějakej energetickej neviditelnej tunel .

Cítil jsem že jsem v realitě a zároveň jsem cítil , že překračuju hmotu a muj obličej se začal rozplývat na vibrace a do toho strašněj děs z toho děcka nebo co to bylo ...jako kdyby se mi to snažilo dostat do hlavy nebo mě vysát měl jsem i dejavi jako kdybych to už někde viděl .... najednou to přestalo a já šel k oknu nevím proč bylo otevřený ale to jsem měl taky de- javi .....viděl jsem rozmazaně . A dole na sídliště ..běhaly samý děti v červeným a něco jako hasiči jako kdyby něco hledaly ....najednou jsem začal vidět přeměnu sídliště začal vidět normálně denní světlo , jezdící auta . . .a pomalu se probírám v posteli ....ale celkem vycuclej ....

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: mohl to být démon či bytost ?

Příspěvekod Pete » úte, 30. lis 2010, 19:58

Nechapu proc se ptas, kdyz jak tvrdis, AC mivas. Pokud AC opravdu mivas, tak se pak neni cemu divit ze si nekoho potkal.
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: mohl to být démon či bytost ?

Příspěvekod clario » úte, 30. lis 2010, 20:13

Pete: Ale tady přece nejde o to, že někoho potkal, četl jsi to vůbec???
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: mohl to být démon či bytost ?

Příspěvekod Pete » stř, 01. pro 2010, 15:37

Ano, cetl. Nazev je "mohl to byt demon ci bytost ?" tak jsem odpovidal. Nepadla otazka, zda z neho opravdu vysal energii atd. Odpovidal jsem jen na to, na co se ptal.
Deus est Homo

Kuba1
Příspěvky: 21
Registrován: pon, 29. lis 2010, 13:52

Re: mohl to být démon či bytost ?

Příspěvekod Kuba1 » stř, 01. pro 2010, 18:01

Tak pete ty sám si mi odpověděl otázkou ,a já nestojím o chástouny a slovíčkáře ......já si stojím za tím ,že jsem to napsal jasně a když si někdo přečte celý článke pořádně .....může se k tomu vyjádřit ...od toho tahle dikuze je .....tak pardon , že jsem neformuloval správně otázku ,ale většinou se na forech setkávám s lidmi co mi odpoví objektvině bez nějakejch chytrejch narážek na formulaci ...nejsem na foru o českým jazyce ...jen jsem chtěl sdělit svojí zkušenost .....a zajímá ji mi pohledy i jiných .....tys mi neodpověděl nic ...tak promiň .Nevysvětlitelných zážitků mám víc ....časem je sem třeba napíšu ....Ted mi šlo spíš o tohle ....jen se k tomu vyjádřit ...co si o tom kdo myslí ... ;)

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: mohl to být démon či bytost ?

Příspěvekod Pete » stř, 01. pro 2010, 19:14

tak proc to tam nenapises ? napr "meli jste podobnou skusenost ? pochlubte se" .. nechtel jsem slovickarit, ale vzhledem k tomu ze 90% na toto forum prijde, zepta se, odejde, tak uz odpovidam jenom presne na to, na co se ptaji
Deus est Homo

Kuba1
Příspěvky: 21
Registrován: pon, 29. lis 2010, 13:52

Re: mohl to být démon či bytost ?

Příspěvekod Kuba1 » stř, 01. pro 2010, 19:23

necháme toho slovíčkaření ..

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: mohl to být démon či bytost ?

Příspěvekod clario » stř, 01. pro 2010, 21:22

Pete: sorry ale ty si vážně hroznej k*.

architekt.osudu: moc rád bych se nějak blíže vyjádřil k tvému zážitku, ale nemám dostatek zkušeností abych ti dokázal zdělit nic na co bys nedokázal sám přijít. Pete je na tom stejně, taky ví úplný kulový, ale stejně jako všude jinde musí být první kdo na to odpoví a tak to většinou dopadá takhle. Omluv prosím jeho povýšenost a zabedněnost a neodsuzuj celé fórum jen podle něj.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: mohl to být démon či bytost ?

Příspěvekod Pete » čtv, 02. pro 2010, 00:18

Omlouvam se, tento problem je ve me tak zakoreneny, ze aniz bych se chtel chovat povysenne, stejne se tak chovam, nejhorsi na tom je ze si to ani neuvedomuju a neprijde mi to ze se povysenne chovam. Jeste jednou se omlouvam, nechtel jsem se tady povysovat
Deus est Homo

Kuba1
Příspěvky: 21
Registrován: pon, 29. lis 2010, 13:52

Re: mohl to být démon či bytost ?

Příspěvekod Kuba1 » pát, 03. pro 2010, 18:57

V klidu pánové :) ...to co se mi děje jsou hlavně moje vnitřní nevyřešený problémy .......a moje nejistota se mi určitě promíta do těhle stavů . . .stačí znejistět ve stavu rozpuštěnosti ...a přižene se něco nepříjemnýho .......Já jen rád sdílím svý pocitiy , a tenhle report byl zrovna takovej nic neříkající . .

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: mohl to být démon či bytost ?

Příspěvekod Pete » pát, 03. pro 2010, 20:40

Pro me je tvuj zazitek urcite zajimavy, jen jsem nevedel co od nas ocekavas ;)

Mimochodem vedel jsi ze snis nebo ne ?
Deus est Homo

Kuba1
Příspěvky: 21
Registrován: pon, 29. lis 2010, 13:52

Re: mohl to být démon či bytost ?

Příspěvekod Kuba1 » sob, 04. pro 2010, 18:22

tak napúl , já dlouho netrénoval žádný techniky .....

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: mohl to být démon či bytost ?

Příspěvekod woa » sob, 04. pro 2010, 19:40

Jestli to chápu správně, tak to byl sen, ať už víc či míň uvědomělej byl to sen. Zkus třeba snář, na googlu ho normálně najdeš jestli nemáš knihu, někdy ti to řekne mnohem víc než lidi tady na fóru, protože nikdo z nás tě nezná tak dobře jako ty sám ;)
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: mohl to být démon či bytost ?

Příspěvekod Pete » sob, 04. pro 2010, 22:13

woa to jsem chtel presne doporucit :D

jinak ve snu jsou strasne dulezite emoce, tak neposuzuj dej samotny
Deus est Homo


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů