moj LD + test reality + pokus o lietanie

Vaše vlasní zažizky z LD
streamer
Příspěvky: 46
Registrován: ned, 11. dub 2010, 19:40

moj LD + test reality + pokus o lietanie

Příspěvekod streamer » ned, 20. čer 2010, 13:27

Caute,
Dnes som mal strasne dobre LD i ked trochu kratke ale s krasne jasnym vedomim kde som stihol aj test reality a lietanie (no skor vznasanie).

Stalo sa rano, uz som sa zobudil ale este pospaval v posteli a asi som znovu zaspal... snivalo sa mi, ze bol u nas bratranec... a bla bla bla. Potom som siel von z panelaku.

Idem po za panelak a pozriem na oblohu. Tam ciernava, obloha oddelena na cast dole ktora je cez oblaku cista a hore kde je len ciernava. Vyzeralo to pekne. Z jej stredu vychadzalo tornado alebo lievik co nasaval ludi.

Ze je to LD mi to doslo pri tom nasavani ludi do oblohy bo nad kazdym clovekom bola ikonka a jeho nick. Presne ako ked clovek hra nejaku multiplayerovu hru :-) .

Tak som si povedal... "dobre je to ASI sen, chce to test reality". Zodvihol som ruku a pozeral na nu. Zdala sa normalna len obraz co som videl bol mierne zvlneny. Tak som si povedal ze chcem mat 6 prstov a znova som sa pozrel. A tam 6 prstikov :-) , emocie ziadne... nic to so mnou nerobilo ze mam na ruke 6 prstov.

A tak idem popred zakladnu skolu pomalicky dalej, okolo su ludia. Okolie sa mi nezdalo umele ako sa vsade pise... skor len ako keby tam neboli tiene, proste ako keby svetlo dopadalo vsade. Dalej ma prekvapilo ze moj zrak bol uplne dokonaly, cisty ostry, HD kvalita... myslim ze keby som chcel zaostrim a dovidim kamkolvek.

Dalej ma napadlo ze ak je to LD da sa lietat. Zrovna som bol pred skolou na chodniku tak ze skusim. Povedal som si: "chcem letiet" ale nic sa nestalo (mozno sa okolie trochu pohlo?! Ale asi som to zle chel spustit). Tak som si v hlave predstavil ze som sa vzniesol asi o 2 metre nad seba a skor ako som myslienku dokoncil v hlave tak to uz bolo. A proste som tam visel nad chodnikom a uz som nemusel v hlave toto visenie udrziavat.

Chcel som sa pohnut dopredu ale hybanim noh sa nic nedialo. A tak som si v hlave hovoril nieco ako "dopredu, dopredu, este, rychlejsie" a hybal som sa v pred trochu sekane a neohrabane... ale asi to chce dost cviku. Urcite to nejde ze hned niekto preleti kam chce na prvykrat.

Potom sa okolie zacalo "rozpustat" a ponarat do tmy, hned som vedel ze sa to premiena na normalny sen a sam som sa zobudil.

btw. ako lietat? myslienkou si predstavovat pohyb alebo finalne miesto a natiahnut sa ako superman?

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: moj LD + test reality + pokus o lietanie

Příspěvekod ATA » pon, 21. čer 2010, 11:54

možnosti jak litat je fakt hodne nejčastejši u me je asi ten styl superman tak jako tak vetšinou to vyžaduje par LD se litani naučit
lidtani sev led taky dot liši nekdy stači vyskočit a letiš a nekdy to da fakt hodne usily treba dnes me prvni pokus nevyšel a spadl sem asi z 30m ale na druhej pokus už let šel i když manevrovania zrychleni trochu vazlo .

Nekdy se da delat dokonala akrobacie a jindy zas muže byt problem se vubec udržet ve vzduchu .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů