parádní noční můra

Vaše vlasní zažizky z LD
Abandon
Příspěvky: 12
Registrován: pát, 13. bře 2009, 12:18

parádní noční můra

Příspěvekod Abandon » úte, 20. dub 2010, 21:18

Když nepočítám sny o hadech (opravdu silná fóbie) měl jsem po opravdu dlouhé době pořádnou noční můru, nebyla to klasická noční můra ale ve snu jsem si jakože pustil film , byl to fritt vilt 2 který jsem viděl nedávno (průměrný film ale mozek si ho asi zapamatoval- film nemá s příběhem nic spolećného jen se nějak pouźil ten název) a jakože jsem se díval, promítl se mi příběh tak zkur*eně (nejde to napsat slušněji) plný zoufalství a brutality že jsem film pauzoval a psal na FB o tom jak je to super film a že je to největší psycho jaké jsem kdy viděl, byl to suprovní námět a když jsem se probudil chtěl jsem si ho hned napsat protoŽe ve skutečnosti jsem neviděl film který by na mě tak zapůsobil, a to jsem se v tom snu jen "koukal" nevím jak, ale můj mozek vytvořil úplně nejpšíšernější scénář a ačkoliv si pamatuju jednotlivé scény (popsat to nejde to je mi líto) je mi opravdu líto že si to nepamatuju celé, vracel jsem se totiž do určitých částí které nešly změnit, nebo jsem akorát viděl scénu z jiného pohledu (krvavěji) , scenérie bylo noční město plné houkajících sanitek temných podchodů a běhajících spratků (takoví ti co vás okradou xD) šlo tam o smrtelné nehody , drogy , rozpad rodiných hodnot , později i démonické síly a survival -boj o přežití, tajemství v kanálech pod městem.. ani jedna scéna nejde popsat tak jak jsem to zažil ale to že jsem byl přímo "v" tom ve mě nechalo silný zážitek, podobný film bych opravdu uvítal, není to moc informativní ale musel jsem se aspoň podělit s (podle mě) pěknou zkušeností, ačkoliv to byla fakt kolébka zla xD

edit: mám rád noční můry takže je to takový důvod k oslavě

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: parádní noční můra

Příspěvekod Brandis » stř, 21. dub 2010, 08:42

Nazdarek,
tak v prvni rade ti blahopreji k nocni mure :D kdyz je mas teda tak rad...
Jinak co sem k tomu chtel rict:

Nemam zadnou "konkretni myslenku/radu", jen posledni dobou ctu o podobnych nocnich murach dost casto a to zajimavym smerem:
Vice "vnimavy lide" pisi jake se jim zdaji "apokalipticke sny" a ze opravdu "tusi" nejakou nekalost ktera ma brzy prijit...
Sam sem zvedav jestli jsou to skutecne "proroctvi" nebo jen "nocni mury". Jak, ale tak sleduju kolik se toho na netu dene objevi, tak bud to ted "veslo do mody" - psat na internet sve zle sny, nebo se skutecne snazi nejaka "inteligence" dat nam neco najevo...
Skoda ze z toho snu nedostanes vic ;)

Mejste se krasne!!!
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: parádní noční můra

Příspěvekod jadydadyda » úte, 27. dub 2010, 18:10

Vice "vnimavy lide" pisi jake se jim zdaji "apokalipticke sny" a ze opravdu "tusi" nejakou nekalost ktera ma brzy prijit...
Nebo je to jen důsledek apokalipticky zaměřených filmů.


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů