LD?

Vaše vlasní zažizky z LD
dan7524
Příspěvky: 11
Registrován: úte, 01. pro 2009, 21:14

LD?

Příspěvekod dan7524 » stř, 09. pro 2009, 22:43

Zdravim mel jsem sen, snad mi nekdo dokaze objasnit co to pravdepodobne bylo...zdálo se mi, ze jsem v nejakem meste a umim letat. Letal jsem tam jeste s nekym, a zaroven nas nekdo pronasledoval Jednou se mi stalo ze sem to nevybral a naboril jsem do zeme, ale potom jsem vstal a letel dal. ... lital jsem mestem a klickoval mezi budovami, ale pronasledovalo me cosi velkeho ... letel jsem zrovna kolem sveho bytu, tak me napadlo ze pronasledovatele zmatu tim, ze proletim bytem .. vlitl jsem do kuchyne (vysklil jsem okno :lol: ) a vyletel pokojem, a pronasledovatel letel dal ... Unikl jsem mu a radoval jsem se ... letel jsem porad vic vzhuru a vzhuru a strasne jsem se radoval .. byl to uzasny pocit. Najednou se cele mesto oddalilo a ja jsem se tam videl jako mala tecka. Najednou jsem si rek: .. co to je? Jak to ze je to takhle oddaleny? a najednou mi svitlo, ze je to sen. Hned co sem si to uvedomil jsem zjistil, ze sem v pokoji uz vzhuru .. Nevim, jestli to ze je to sen jsem si uvedomil ve snu, nebo az vzhuru .. Kazdopadne sen to byl zajimavy .. ;)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: LD?

Příspěvekod ATA » stř, 09. pro 2009, 23:21

Nejspiš to bylo LD ale to uvedoměni ti natolik nakoplo emoce že te to hned probralo ze začatku se to stava chce to zachovat klid a priliš se neradovat a hned použit metodu na stavbilizaci snu napřiklad podivat se na ruce a třit je osebe
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

dan7524
Příspěvky: 11
Registrován: úte, 01. pro 2009, 21:14

Re: LD?

Příspěvekod dan7524 » čtv, 10. pro 2009, 22:01

Ano, tim to bude pri minulem jsem se taky hned po uvedomeni probudil ... problem je ale v tom, ze ja nemuzu pouzit zadnou metodu na stabilizaci, protoze kdyz ji chci udelat, uz je pozde a jsem vzhuru. Probudim se ani ne za vterinu po uvedomeni, a to toho moc nestihnu. :frow:

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: LD?

Příspěvekod ATA » čtv, 10. pro 2009, 22:25

časem se to zlepši zkus ulumit ty emoce taky zkus metody na vraceni se do LD mužse povyst vratit i když se probudiš
hlavni je se nehejbat a pokusit co zatižit nefyzické smysly -obraz odpada jo prvni vetšinou pak de jeste zakřičet pripadne predstavit si nejakej zvuk posledni odpadaj pocity ze snovyho těla pokusit se je co nejdyl udržet co nejvic nim hejbat trit ruce o sebe ,točit se ..pokud je uplne strtiš tak si to vizualizovat

funguje to tak že pokud nefyzicky smysli zabiraj drahy v kortexu tak se tam nemuže dostat signál z fyzickejch smyslu(on se tam vždy dostane ale ne tolik) ,pomuže to udržt vědomi na nefyzické realitě
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

dan7524
Příspěvky: 11
Registrován: úte, 01. pro 2009, 21:14

Re: LD?

Příspěvekod dan7524 » čtv, 10. pro 2009, 22:37

Zkusím to, díky moc.


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů