Pomoc

Vaše vlasní zažizky z LD
dan7524
Příspěvky: 11
Registrován: úte, 01. pro 2009, 21:14

Pomoc

Příspěvekod dan7524 » úte, 01. pro 2009, 21:16

Zdravim, zabyvam se LD uz nejakou chvili, zatim si pisu snovy dennik a delam testy reality. K aktivnimu vyvolani LD jsem se dostal az minulou noc. Pouzil jsem metodu WBTB (sel jsem spat na 6 hodin a potom jsem se probudil, 20 minut jsem byl vzhuru a sel jsem zase spat) Pred usnutim jsem si rikal, ze chci a budu mit LD. Potom si vzpominam jen na to, ze se mi zdalo ze jsem na vrcholu stribrne skluzavky dlouhe asi 5 metru, ktera vede sikmo dolu. Nejak jsem vedel, ze je to sen, ale ne uplne LD. Moc dobre jsem nevidel, a nemoch sem ho zcela ovladat. I kdyz nevim jak, vedel jsem, ze kdyz se sklouznu dolu, muj sen bude 100% LD. Pokusil jsem se sklouznout, ale nejak me to vratilo na zacatek. Rek sem si ze to musim udelat a sel sem si tam zase sednout s umyslem sklouznout az dolu. Sklouznul jsem se, a dopadl jsem na beton a lezel jsem tam rozplacly. citil jsem, jak zacinam ovladat sve vedomi a telo. Mel jsem z toho takovou radost, ze jsem se probudil, a zjistil jse, ze spim ve stejne poloze, ve ktere jsem se rozplacnul na beton. Citil jsem jako bych se rychle propadal do postele, a taky hlasite huceni v hlave. Nicmene LD jsem nedosahl ... a proto prosim jestli by mi nemohl nekdo zkusenejsi pomoct a vysvetlit mi tento jev ... Diky.

Uživatelský avatar
Arinat
Příspěvky: 68
Registrován: úte, 30. zář 2008, 22:13

Re: Pomoc

Příspěvekod Arinat » úte, 01. pro 2009, 21:38

Myslím, že tomu LD jsi byl hodně blízko, když jsi pak cítil to propadání se do postele, to bylo tvé astrální tělo, kterése vracelo, do fyzického. Cítěl jsi to , protože to asi bylo dost násilné, normálně se to děje pěkně plynule. S tím souvisí i to hučení v hlavě. Když je člověk v transu , nebo blízko k jeho osažení, slyší hučení..

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc

Příspěvekod ATA » úte, 01. pro 2009, 21:47

Ld to bylo hodně blizko nejspiš ti chbělo jen trošku vědomi ab to uplne docvaklo problem u rannich snu je prave ta stabilita da se z nich udelat snadnejš LD ale j vetši problem je udržet takže to chce hned na začatku stabilizovat.Skoda že ses začal probouzet vraztilo to tě do těla -pocit padání pak ejte chvilku byl tranz
-hučeni v tomhle stavu by se docela snadno opuštelo tělo šlo by i LD pomoci vizualiuace
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

dan7524
Příspěvky: 11
Registrován: úte, 01. pro 2009, 21:14

Re: Pomoc

Příspěvekod dan7524 » úte, 01. pro 2009, 22:47

Dekuju vam, a nemeli byste nejake rady na stabilizovani LD?

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc

Příspěvekod ATA » úte, 01. pro 2009, 23:50

nějaky by se našly :D
budou se ti hodit i metody na stabilizaci hypnagogickho stavu

http://www.luciddreaming.wz.cz/#_Toc158444184
chtelo by to už trošku aktualizvat :D
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

dan7524
Příspěvky: 11
Registrován: úte, 01. pro 2009, 21:14

Re: Pomoc

Příspěvekod dan7524 » stř, 02. pro 2009, 21:09

Diky moc, urcite neco z toho vyuziju ;)


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů