Mrkání ve snu

Vaše vlasní zažizky z LD
Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Mrkání ve snu

Příspěvekod Helias » čtv, 09. črc 2009, 11:08

Někde jsem četl (mám pocit, že i tu na fóru, ale teď jsem to nikde nenašel), že ve snu nelze mrkat. Prý kvůli tomu, že tam nemáme víčka. Musím poznamenat, že tomu tak není. Ve snu mrkat lze, nedávno jsem měl LD, ve kterém jsem to zkoušel a úspěšně. Je to sice jen taková blbost, která není vůbec důležitá, ale pokud by chtěl někdo testovat realitu ve snu pomocí mrkání, tak se mu to asi nepodaří. Napadlo mě, jaktože to je možné (mrkání ve snu přes to, že nemáme víčka) ... ve snu vlastně nemáme ani tělo a přitom s ním pohybujeme a je možné ho i vidět, tak proč ne víčka ... ?

vzkaz editorům: nenašel jsem téma, ve kterém by bylo zmíněno ono mrkání, tak jsem založil nové ... pokud by se to někomu nelíbilo, klidně ho přesuňte do tématu, do kterého se to víc hodí.
Carpe Diem

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrkání ve snu

Příspěvekod clario » čtv, 09. črc 2009, 20:28

Nemyslim si, že to bylo napsáno zrovna tady ,ale na internetu ta informace k nalezení je. Je to samozdřejmně naprostá blbost, ve snu můžete dělat uplně cokoliv co tady a k tomu mnohem víc. Říkam, že je možné vše samozdřejmě tomu tak neni vždy a hraje tu vekou úlohu i vaše mysl, pokud ten co vymyslel tuto fámu ve snu dostal nápad vyzkoušet jestli mrknout může či ne, tak si sám svou pochybností zapříčinil to, že se mu to nepovdedlo, pak to jen uveřejnil na net a všichni tomu samozřejmně hnde začali věřit. Proto by jste měli všechny podobné informace z interntu brát spíš s rezervou a orientačně, jinak si mnohdy můžete akorát házet klacky pod nohy.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Rio

Re: Mrkání ve snu

Příspěvekod Rio » čtv, 09. črc 2009, 22:42

d?v??uj, ale prov??uj :lol:
ve snu se dá d?lat naprosto vše, otázka je, zda toto není sen :lol:
Naposledy upravil(a) Rio dne pát, 21. srp 2009, 00:51, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrkání ve snu

Příspěvekod ATA » ned, 12. črc 2009, 18:44

Mrkani jde ale problem je v tom že muže zpusoby ztratu vizualinich vjemu a tim muže zpusobyt rozpad snu , na druhou stranu se do tho da využit na zmněu snu
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrkání ve snu

Příspěvekod Robyer » úte, 14. črc 2009, 10:46

Ta ztráta vjemů kvůli mrkání se mi už taky párkrát stala. A stejně zase příště mrkám zase, musím s tím přestat :lol:
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Mrkání ve snu

Příspěvekod Tidus » čtv, 23. črc 2009, 19:41

Takovych fam je vice. Uz se to tu driv preci resilo. Jak bylo nekolik skupin lidi a kazda tvrdila neco... nekdo dokonce tvrdil, ze tam nejde vyslovit vlastni jmeno a podobny nesmysly.... zatim jediny, s cim tam obcas opravdu myvam problem (a nedokazu si ho vysvetlit), je cteni. Nekdy to jde, nekdy ne. Nekdy je tam text "napevno" neustale, jindy se neustale meni, rozmazava a podobne....
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrkání ve snu

Příspěvekod ATA » čtv, 23. črc 2009, 19:53

No čteni je problem ale zas na druhou stranu docela spohlivej test reality ale když se sen dodt stabilni tak se čist da
to proč to normalne nejde by se dalo vysvetlit nestabilitou snovyho prostredi nedostatečnym naladenim a na druhou stranu i vedecky fozdilnou funkci určitecj časti mozku během snu
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrkání ve snu

Příspěvekod clario » čtv, 23. črc 2009, 20:04

Dle mě jde spíš o to nakolik tomu něčemu člověk uvěří a přijme to jako fakt, když si člověk někde přečte něco o tom co ostatním nejde, s čím mají problémy a nebo co prohlašují za nemožné, a přijme to potom jako fakt nebo nějáký to pravidlo tak má on sám vymalováno. Například pokud jde o čtení tak s tím sem u sebe nezaregistroval žádný problém navíc i ve velice nestabilních snech mi čtení problém nedělá, ale zase mám "trable" se sny v jiných směrech, tak například se mi sny zpravidla rozpadají jakmile dojde k sebemenší lechtivější chvilce (což málokdy potěší). Stalo se mi to poprvé, utkvělo mi to v paměti a od té doby si na tuto zkušenost vzpomenu pokaždé, když k něčemu podobnému dojde. Sen se mi pak pokaždé rozpadá :-). Nejduležitější je dle mě tedy psychika, vaše vlastní zkušenosti a to co samy přijmete jako fakt.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Mrkání ve snu

Příspěvekod jadydadyda » sob, 01. srp 2009, 22:47

Naprostá většina mých LD končí kvůli libidu, člověk se prostě neudrží skočí po první slečně co se naskytne. Jediné co zabírá je dělat jako by se nic nedělo, hlavně na začátku, časem to lze prožívat naplno.

EMI-DJ
Příspěvky: 55
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:22

Re: Mrkání ve snu

Příspěvekod EMI-DJ » čtv, 27. srp 2009, 13:13

Máte pravdu, já taky vždy když mám v LD nějakou lechtivější scénu, tak se probudím.
Ještě vám ale musím říct co se mi dneska stalo. Bylo to docela vtipný.
Ráno jsem měl spánkovou paralýzu a říkal jsem si, jestli to je sen nebo ne. Tak jsem si řekl, že provedu test reality a že se se podívám na svoje ruce( ležel jsem na zádech) jenomže já ruce neměl :D byli totiž neviditelný a já si uvědomil že je to LD a že jsem neviditelný. pokoušel jsem se tedy zvednout z postele a nevím proč, ale vždy když mam takovýhle LD tak se prsotě zvedam hrozně stěží a mám těžké víčka atd... asi to je tou paralýzou nebo nevím. Jen chci ale říct, že mi to přišlo opravdu vtipný, když jsem se podíval na svoje ruce a oni tam nebyli :D


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů