Neschopnost chůze

Vaše vlasní zažizky z LD
Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Neschopnost chůze

Příspěvekod Helias » sob, 22. lis 2008, 18:09

Nedávno jsem měl sen, že se procházím po našem městě, ale hrozně mě bolí nohy. Každou chvíli se plazím, snažím vstát, ale bolest je moc velká. Ujdu pár kroků a zase spadnu.
V souvislosti s tím sem si vzpomněl na jiný, dřívější sen, kdy jsem hrál házenou, běžel do protiútoku s míčem, ale nemohl jsem vystřelit, protože mě začaly strašně bolet nohy a spadl jsem.
Ta bolest je jako opravdová. Nevíte, jestli to něco znamená, nebo co s tím dělat, když se to znovu stane???
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Neschopnost chůze

Příspěvekod Tidus » ned, 23. lis 2008, 00:35

Mozna, ze to neni ten pripad, ale muze to byt tim, ze ti zacinaji nejake potize s nohama. Podedomi objevy jakekoli zavady v tele uz v zacatku a to se muze promitnout ve snech. Nemas s nima nejaky problemy?
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Neschopnost chůze

Příspěvekod Helias » ned, 23. lis 2008, 12:28

No už asi 4 roky mám problémy s klouby, kotníky jsem si vyvrtl na soustředění s házenou, dlouho mě bolely, byl sem u ortopeda a dal mi nějaké léky, kotníky mě už nebolí. Taky mám podle orotopeda deformaci kolenní čéžky typickou pro házenkáře, ale to už taky není tak strašný, jen mě někdy pobolívá koleno, ale dá se s tím žít. Ale v těch snech mě nebolely klouby, ale svaly ...
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Edher
Příspěvky: 9
Registrován: stř, 04. čer 2008, 15:49
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Neschopnost chůze

Příspěvekod Edher » ned, 23. lis 2008, 16:49

Tak tohle se mi taky parkrat zdalo.Presne jak popisujes.Nohy jako by prestavaly fungovat,az nakonec nemuzu chodit vubec..
Mam koleno po operaci,ale kdovi jestli to s tim nejak souvisi.
edit: A házenou jsem hrával taky :)

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Neschopnost chůze

Příspěvekod Tidus » úte, 25. lis 2008, 18:25

Rekl bych, ze to s tim bude mit neco spolecneho. To se uvidi casem. Ve snech to vidite s predstihem. Radsi bych o ty nohy ale zacal nejak pecovat.

Edher: Zalezi, jestli nemuzes chodit, protoze to nejde, nebo kvuli bolesti. Ja si treba moc neverim ve sprintech a ve snech se to projevi tak, ze mi nejde moc sprintovat. Snazim se treba pred necim utect a predebehne me jdouci clovek.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Neschopnost chůze

Příspěvekod Helias » úte, 25. lis 2008, 19:32

Beru nějaké léky, které mi předepsal ortoped.

Jinak podle mě mi nešlo chodit kvůli bolesti. Ale vždy jsem pár kroků ušel ... v tom posledním snu sem třeba prošel půlku města i přes tu bolest. Pak to plynule navazovalo na jiný sen, kde mě již nohy nebolely ...
Carpe Diem


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů