Sny o problémech v realitě...

Vaše vlasní zažizky z LD
Segnal
Příspěvky: 1
Registrován: čtv, 09. říj 2008, 04:41

Sny o problémech v realitě...

Příspěvekod Segnal » čtv, 09. říj 2008, 08:07

Často se mi stává že když mám nějaký problem v reálu a nedokážu na něj najít řešení, zdá se mi o něm sen, sám nevím, jestli je to přímo LD, ale vždycky v tom snu najdu nějaké východisko, nějaký způsob jak ten problém rozlousknout. Dneska sem šel cca v 1 ráno spát, po trošku větší hádce s máti o jejím přítelovi (dál rozvádět netřeba...). A zdál se mi sen, uplně ta samá situace co se odehrála při hádce s máti, jen to pro moje emoce bylo mnohem těžší... Východisko sem sice v tomhle případě žádné nenašel ale když už sem se ráno probudil, stále klidně ležel v posteli a říkal si co to bylo za hnusný sen, zavřel sem oči a zase sem byl v tom snu, byl sem normálně při vědomí ale ani rukama sem si prostě nemohl otevřít oči, měl sem je tak pevně zavřené že to nešlo. A když sem se z toho už dostal a otevřel oči, jako by kolem mého zorného pole byla pomyslná linka který velice rychle a jasně až sem z toho málem oslepl (tak mi to připadalo) blikala... Dokáže mi někdo vysvětlit co znamenalo to blikání, pokud to tedy něco vůbec znamenalo?

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Sny o problémech v realitě...

Příspěvekod jadydadyda » ned, 12. říj 2008, 15:13

Důsledky násilného probuzení jsou různé. To se stává když se chceš rychle probudit ale dlouho ti to nejde. Takhle jsem už zažil spoustu legrace.


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů