Scházení se ve snu

Vaše vlasní zažizky z LD
vitarian
Příspěvky: 80
Registrován: ned, 07. bře 2010, 17:07
Bydliště: Plzeň

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod vitarian » ned, 20. lis 2011, 01:10

Povedlo se to někdy někomu s někým, jako, že jste si to ověřili - popsali schodně prostředí i rozhovor apod., ať se jednalo a AC nebo LD, resp. o LD (pro ty co to nerozlišují - přesvědčení LaBerga)....

Uživatelský avatar
ZdENik
Příspěvky: 66
Registrován: pon, 31. říj 2011, 22:52

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod ZdENik » pon, 21. lis 2011, 15:57

No to by me taky moc moc zajimalo.. myslim ze v LD se v podstate muzes sejit.. ale to co ta druha osoba bude delat zalezi na tobe.. tudiz tam nebude pritomna jeji rekneme "zivouci ensence" - neboli bude pouha subjektivni projekce..

Za to v AC podle teorie by to jit melo.. takze otazka velmi na miste, zda-li s tim ma nekdo primou zkusenost..?
nejsem tím, kdo rozhoduje co je pro čí uši.. kdo nechce, stejně neuslyší

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod Lama » úte, 22. lis 2011, 09:31

Pokud to potvrdí druhá osoba že se s tebou setkala, tak by to melo byt realné. Takový případů je určitě spousta :)
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod michelle21 » úte, 22. lis 2011, 11:03

už jsem měla sen, ve kterém jsem byla s někým známým a druhý den mi potvrdil, že měl ten samý sen :) očividně jsme se tam "sešli" ale byla to náhoda, ani jeden z nás to neplánoval :)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod ATA » úte, 22. lis 2011, 11:57

jde to a povedlo se
ale jde to zatím pomerně obtižně a šance na uspech je poměrně mizerná tak 5%
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
ZdENik
Příspěvky: 66
Registrován: pon, 31. říj 2011, 22:52

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod ZdENik » pát, 25. lis 2011, 16:57

Noo a ted mluvis o LD nebo AC (OOBE)??

2 ATA:
Vsiml jsem si ze si na ty procenta a statistiky = )).. coz nerikam ze je spatne, pouze predpokladam ze vychazis z vlastnich zkusenosti.. pokud tedy odpovidas 5% sanci na LD, tak je to snad i muze byt, byť bych jeste asi hodne ubral.. Ale jestli se bavis obecne (vcetne AC, spise pravé OOBE), tak predfpokladam, ze ta sance by mela byt velmi vyskoa?!

To s tim opravdu nema nikdo zadne vlastni zkusenosti? Nebo - a to spis - sem uz tech lidi moc asi nechodi..hmm?

Rekl bych ze na podobne fora pisou jen lidi, kteri znaji hodne teorie, ale co se tyce praxe - tak se pohybzuji vice mene ve stadiich mene uspesnych, zridkakdy se objevujicich a lidi, kteri tuhle dovednost nejak dostali pod kuzi - tak tech je tu jako safranu - pokud vubec nekdo.. ostatne pokud uz nekdo ovladne astralni rovinu, ma jeste vubec potrebu chodit na internet? =D

tak jak tak prestavam verit, ze astral je otazkou odhodlani a technik.. podle me je to jedna pasaz cesty, na ktere clovek poznava zivotni roviny se vsim vsudy a nikdo to urcite nijak nepredbehne.. a pokud se mu to treba trosku podari - tak jsou to jen jeho vlastni subjektivni projekce, od obecne reality vzdalene - neboli tezke iluze, sny.. a proto v tom musi mit hodne zmatek..
nejsem tím, kdo rozhoduje co je pro čí uši.. kdo nechce, stejně neuslyší

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod ATA » pát, 25. lis 2011, 17:26

jednalo se o LD a vlastni zkušenosti

Bohužel ani ty setkani co se povedly vědecky neobstojí schodovy se věci ze snu ale to vědci zabiji statistikou
poradnej dukaz nemam a bude docela obtižné ho zjískat.Ono vubec zorganizovat ten expedimet tak aby byl vědecky prukaznej a dosáhl statistické vyznamnosti je docela šilenost.

Problem u LD je ten že aby to fungovalo tak oba co se setkaji je musi umět na dost vysoké urovni jinak je ráno jen díra v paměti.

Potencilně snadnejší na dokázní je posíláni energie a měření jejich změn případně čtení myšlenek ,tady to bude sestaveni expedimentu jednodušší
a pomalu se na tom pracuje - hledám něco na čem by se projevily subjektivní změny energie a dalo se to snadno měřit .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
ZdENik
Příspěvky: 66
Registrován: pon, 31. říj 2011, 22:52

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod ZdENik » sob, 26. lis 2011, 17:44

2ATA: Jo vidis, a ty na AC-ecku nedelas? Zajimas se ted spis jen o LD? Trosku skoda.. Me prave hlavne zajima jak je to s tim AC.. aa zadne vedecke dukazy to zas ja nejak nepotrebuju, ten clovek co to zazil proste vi jak to bylo a kdyz si nekdo neco vymysli, tak na to stejne driv nebo pozdej dojede a to, jestli mu ja verim nebo ne na tom nic nezmenii..

Pises neco na lehciho na prukaznost a odzkouseni.. mam pro tebe mozna idealni tip - ted jsem se dostal k jednomu takovemu testiku, navod:

nachystej si sklenici s vodou, napln ji z casti vodou a pote pridej (je uvedeno glycerol - ale v podstate muzes pouzit cokoli - zkratka cokoli co se na hladine vytvori takovy mene pronikavy film - treba olej, tak jako ja) pote na takto vzniklou hladinu upevni spendlik, (no nevim jak s glycerolem, ale na tom oleji mi nedrzel =D, takze jsem z kahanku hlinikoveho vystrihnul takovou sipecku a ta uz mi tam bez probelmu drzela). Pote uz staci se jen po dobu aspon 5 minut pevne soustredit na ten spendlik, a pak pouze silou myslenek se pokusit aby se pohl... Zasady: maji se zavrit vsechny dvere a ruce polozit na zem (nevim co je tim mysleno,ale stul asi pravdepodobne ne..)

no cely test spada do tematu, ktere tu tezko popisu na par radku.. ale ktere si myslim urcite tento proces jedine podpori, protoze mimo jine vysvetluji zakonitosti, napriklad tykajicich se myslenek - a jejich prakticky hmotnem zakladu.. i kdyz ta jejich hmotnost je prakticky minimalni, tak o hmote jako takove se skutecne da mluvit.. a tudiz by taky mohli na hmotu pusobit..

klidne si to zkuste nekdo.. a dejte vedet jak se vam vedlo, podle me se jedna o naprosto revolucni testik, pokud sami na sobe uvidite, ze to zvladate.. asi nemusim rikat co by mohlo nasledovat.. =))
nejsem tím, kdo rozhoduje co je pro čí uši.. kdo nechce, stejně neuslyší

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod ATA » ned, 27. lis 2011, 00:40

na AC těd nedělam ono ted poslední dobou ani na tom LD ne čas sice je ale neni na to zpravna nalada a v blbe to dělat nejde a sem linej ji změnit :).
Samozdřejma jenda vec je zažitek a neco uplně jinyho dukaz , ja jen zkoušim kaž se věda k tmu dokaže přiblížit a nakonec i kdyby to byla jen halucinace(neřikam že je) tak i tak to stoji za to.

Bohužel tě zklamu ale ten tvuj test je k ničemu z telekinezi sem si nějakej čas hrál byli i nějaky vysledky ale stale neprukazny -psywhell pod sklenicí ze 3 metrů

Jehla drži i jen tak na vodě diky povrchovému napětí olej tam děla spiš bordel brzdí pohyb a zemna koncentrace toho oleje může způsobyt proudění.
Pokud se použije jehla tak je to zabity uplne funguje jako magnetická střelka ,hlinik je lepší ale stale je tam hodne faktorů staický náboj , tepelné prodení diky ohčevu nadobya tekutiny i se značnou servačností.Takže pkud tim nebudeš hejbat tak ze 3 metru tak to neznamena vubec nic a když jo tak že na tom možná něco je.

myšlenky podle mě hmotne nejsou - ale to by jsme se museli bavit co to ta hmota vlastně je :)
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

vitarian
Příspěvky: 80
Registrován: ned, 07. bře 2010, 17:07
Bydliště: Plzeň

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod vitarian » ned, 27. lis 2011, 03:05

pro michelle21 - a to byl normální sen nebo LD? a sešli jste se ve stejném prostředí? překrývalo se to časově? třeba ve stejnou hodinu, pokud se to dá určit..., jak jste se o tom informovali - to jsi říkáte s někým všechny sny? :) páč lidi o snech moc často nemluví....
pro atu - v podstatě stejný dotaz, ale ty jsi to asi záměrně s někým zkoušel.....
Teď mě ještě napadá, dívaje se na to z čistě materiálního hlediska - kde už je existence LD přijata a prokázána - jako tzv. vnitřní svět produkovaný mozkem, zatímco "Astrál" se zatím nepodařilo prokázat (neříkám že není), Tak by ani důkaz a studie, že se dva lidi sejdou v LD nebo Astrálu, vlastně nemusela ani dokazovat, že opravdu existuje nějaký ten další prostor, rovina, level - astrál a že to neni jenom náš mozek co za těmito krásnými zážitky(halucinacemi) stojí - protože by se mohlo jednat třeba o parapsychologii, že se jako ty lidi na sebe přes mozky nejak napojí... neumím se dobře vymáčknout, snad to chápete.. :frow:
pro zdenik:1.ano v LD jsem se setkal s kýmkoliv jsem chtěl, pokud jsem si na něj vzpomněl a chtěl jsem ho... ale věděl jsem, že je to jenom moje projekce...
2. Proč by lidi, kteří jsou zběhlí v LD, AC neměli potřebu chodit na net, naopak by je měla hnát touha se o zážitky a rady dělit, vždyť když vykládám LD někomu kdo ho neměl, tak si s ním vůbec nepokecám, vždyť dotyčný si to nikdy nedokáže tak představit, jako jsem si to nedokázal představit já než jsem měl 1. LD a to pak člověka nebaví to někomu řikat asi jako popisovat hudební konzert hluchýmu :D

Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod michelle21 » ned, 27. lis 2011, 10:31

vitarian: už je to dlouho tak nevím jestli normální sen nebo LD. jo my si běžně říkáme sny ;) jestli většina lidí o svých snech nemluví tak já jsem vyjímka a pár mých přátel taky :D a ráno jsem se zrovna tomu člověku zmínila, že se mi o něm zdálo, tak se ptal co, že jemu taky ... no a došli jsme k tomu, že ve stejnou noc se nám zdal stejný sen (alespoň ten jeden ve kterém jsme byli byl stejný...) ale jestli se to shodovalo i časově to se řict nedá protože jsme se v noci ani jeden neprobudili a neviděli kolik je hodin :)

Uživatelský avatar
ZdENik
Příspěvky: 66
Registrován: pon, 31. říj 2011, 22:52

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod ZdENik » ned, 27. lis 2011, 19:25

ATA: No dobre, jasny urcite na to muze mit vliv i nejaky ten magnetizmus - souhlasim.. ale pokud nekdo dokaze (aspon tam to bylo popsano, ze bysme meli byt schopni se dostat) s tim spendlikem hybat chvili doprava pak zase doleva, nebo ho uplne zastavit.. tak je mi jedno cemu vsemu to podleha, ale neco to podle me znamena :) - neboli je mi fuk jak to vysvetlit vedecky, ja bych se v tom bode na vedu asi vyprd aa zacal to nejak rozvijet :)

vitarian: Jasny.. takovy ty chaoz zazitky a podobne, urcite! Prave ja to myslel trosku modelove: predstav si idealni situaci,. kdyz uz to nekdo fakt dokaze a zmakl to vedome.. vystup z tela za prakticky jakychkoli podminek, dejme tomu do 5 minut.. tak kdyz se dostanes do toho sveta, setkavat se tam rekneme "osobne" s lidma, kteri proste uz davno na internet nepisou.. nebot.. proc tukat do klavesky a sedet u PC, kdyz muzete v astralni sfere probirat sve veci (treba i ve smluveny cas, nekde ve vlastnim vytvorenem prostoru, nebo v jinych koncinach astralu) s nespocet lidma najednou.. a nejen lidma. Cize takto sem to myslel.. ale na takove urovni tu asi neni nikdo.. a prave mozna z duvodu jake sem uvedl ani nikdo nikdy nebude, jelikoz je pekne pak o tom nekam psat svedectvi.. ale proc by to doticni delali? Kdyz misto toho muzou byt nekde jinde a podilet se na necem uplne jinem...

Z cehoz teda usuzuju.. ze internet je spise pro nas patlali a stejne se tu nic od nikoho nedovis.. protoze ten nekdo kdo ma zazitku vice, jeste neznamena ze z nich nema gulas v hlave.. Jedina cesta poznani, je zkoumani vlastniho bytii, tady si o tom muzem napsat sve postrehy, ale myslim si, ze to co nas vede sem je jen strach z neznama.. chceme prvni poznat roviny, do kterych se muzeme dostat jedine sami za sebe. Takze nejake nasledne noreni do svetu o kterych vis vic hlavou nez vlastni prozitou zkusenosti, te neubrani tomu, ze si budes takovy svet pouze predstavovat.. A presto ze nejaky podobny realny existuje, tak ty k nemu nikdy pristup neziskas.. Nevim jestli Vam to dava smysl, ale ostatne jen pisu co me napada. Aby to mohl nekdo dalsi treba rozebrat z jeho uhlu pohledu - v tom je krasa internetu.. ale taky jeho nejvetsi uskali.. =)) *pusu na dobrou noc vsem!
nejsem tím, kdo rozhoduje co je pro čí uši.. kdo nechce, stejně neuslyší

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod ATA » ned, 27. lis 2011, 22:30

pro vitarian » v LD ,prostředi sedelo , čas stejná noc až pár dní - použita formulka aby to nebylo zavislí na čase , vetšinou jsme o tom bavily na foru nebo na chatu
idelně až po zapsání do deníku kvuli vzájemnemu ovlivnování .

Přesne tak dokazalo by to jen že si mohou nějak předat informaci další otázka je jak


pro ZdENik » nao sice to pak budeš ovládat ale nejspíš pravě pomoci těchto fyzikálnich jevů kasickej priklad je točeni psywhellem (funguje cca do 40cm) kde se využiva soustředeni na ruce zpusobujici změneu prokrvenía tim tepelného proudění, da se tak měnit směr i rychlost . Ja to beru tak že nejdriv pokud možno vyloučim všechny normální příčiny než to nazvu telekinezí a podobně.

Par takovejch lidí je ale dostat z nich nějaky info už je horší vetšinou maj málo času a na netu jsou jen občas. Ale pokud je žák připraven učitel se najde :)
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

vitarian
Příspěvky: 80
Registrován: ned, 07. bře 2010, 17:07
Bydliště: Plzeň

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod vitarian » úte, 29. lis 2011, 23:20

pro zdenik:
v podstatě souhlasim, já bych se tedy patlalem nenazval...
1. otázka je proč chceš/chceme do astrálu (za předpokladu že je..), protože za účelem duchovního růstu apod. si myslim, že to moc význam nemá a že z dlouhodobého hlediska to rozhodně není moc důležité, vlastně vůbec. Žijeme tady na Zemi, ikdybych se "tam" dozvěděl cokoliv, univerzální pravdy apod. setkal se s kýmkoliv, nebo nedej bůh podle někoho "tam" jednal tady, stejně se vždy vrátím sem a musím řešit existenční problémy mého těla - lidské potřeby se nemění, stačí se vzpomenout na dějepis. Samozřejmě pokud budu na sobě pracovat - jako snažit se vytělesnit, zkoušet LD apod., tak to bude mít přínost na mou psychiku to je jasný, protože cvičení na to zahrnuje klid, bezmyšlenkovitost, relax apod. otázka je jestli stejnou funkci by neplnila "jen" každodenní obyčejná meditace ;) apod. Dřív jsem na astrál věřil, protože když chceš věřit, nic ti nebrání v cestě - podporu si pro to najdeš: náboženství jako hinduismus, budhismus atd. by se do toho vešla, mraky knihy od počínaje Raymond Moodym po Monroeho, pak třeba Michael Newton - uváděl do hypnózy pacienty, který ve svých knihách popsal jak to na druhém břehu "zaručeně" vypadá. Spousty knih o astrálním cestování (věřim že to lidi, co je píší skutečně zažili, ale jak si mohli být jisti že to neby jen LD) Pak mraky divných nebo méně divných lidí, třeba jako čech Petr Chobot apod, u kterého se mi líbí jeho meditace a opravdu fungují, ale co jinak říká si přeberte sami - jeho povídánky jsou na ulozto., taky 100% tvrdí že pracuje v astrálu.
Pak šamani, Carlos Castaněda - to zpopularizoval AC na západě, přestože antropologové vyvrátili spoustu informací za jeho knih = podvrh, ikdyž některé věci co tam píše možné jsou, dobrá kniha na téma šamanizmu - Luna: Vegetalismo. Může to být všechno jen propracovaná propaganda určitého směru pro určitý cíl - klasika Křesťanství teď a tady trp a dři na nás po smrti o to větší odměna tam, vezmešli si život z těchto neúnosných podmínek=peklo, ale vždyť to samé je hinduismus se svojí karmou a dogmaty (mimochodem velice praktickými kráva=božská, no ano v tolika lidech je stále hlad, zabijeme krávu na maso, lepší je jí ale nechat na mlíko, jak ale donutim lidi jí ve hladu nazabít zbožštim ji... pak kasty.. no jasný, narodim se jako pradlena = nečistý snad nejhorší kasta, ale nestěžuji si, protože jsem si to asi zasloužil DÍKY KARMĚ, řekl bych že v indii jsou ještě více vymtí než my tady na západě. A to už ani nemluvim o novodobých guruech jako byl milionář Osho atd.
Tim všim nechci říct, že bych byl nějaký uprděný materialista a že na co si nemůžu šáhnout to neexistuje. Řekl bych že celý new age a většína "duchovna" tady je jen díra v poznání a že jak půjde vývoj lidstva dál tak bychom o tom měli začít myslet z jiné roviny. Vždyť i šamani dokáží najít speciální bylinky a dokáží je namíchat zcela jedinečně, přitom nemají knihy - byliny jim prý sami řeknou na co sou a jak je mají použít, důkaz - farmaceutické firmy čerpají(kradou) z jejich znalostí z byliny extrahují účinnou látku, tu vyrobí synteticky-patent, šamani opravdu ví, ale to přeci neznamená, že se musí vytělesnit a v AC mluvit s bylinou, duchem, ikdyž oni by to tak podali, stačilo by mít rozvinutou intuici, být tělesně a duševně vyladěn + si vyzít halucinogen na umocnění kontaktu (tabák, ayahuasku) a Astrál nepotřebuji, vytřískám ze své osobnosti maximum i tady....
Třeba Chobot se nechal slyšet, že prý pracoval pro Rusko a že v Astrální rovině hledali naleziště na Sibiři, nu to bych chápal, byli vycvičeni, že to bylo přísně tajné. Otázka je jako se vším jestli to byla pravda...

Uživatelský avatar
ZdENik
Příspěvky: 66
Registrován: pon, 31. říj 2011, 22:52

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod ZdENik » stř, 30. lis 2011, 12:55

vitarian: no jo,myslim si ze rozhodne vis o com mluviis a vpodstate v mnohem souhlasim,ale i tak to nejspis bude jeste malicko jinak.. ono beztak to vsichni vnimame po svem, velmi subjektivne a tak to bude i s tema nahledama a vubec se vsim.
Kazdy by se prednostne mel soustredit na sebe, a vyresit - doresit prvotne vsechny sve touhy, neshody, prekazky.. a mozna sam pote objevy roviny v kterych bude co dohanet a hlavne - pokracovat... jenomze vsechno urcite zacina ted, tady a tim co vidiis a vnimas. <- I presto ze nekteri tvrdi, ze je to klam, iluze, maja - jo souhlasim, do jiste miry ano, ale k tomu kazdy musi dojit sam trosku z jinama. Totiz z prvni roviny pro nase smysly (at uz omezene, ci neomezene) to je proste realita a uz jen proto bysme ji nemeli odmitat.. pro mnohe z nas je to to jedine co "zname" (spis diky vede si myslime ze zname), pro ty ostatni o nichz opravdu NEPOCHYBUJI a jejichz poznani saha nekam dal a muze se vetsine pozdavat jako mirne az tezke sci-fi (..) mi nezbyva nez dodat: je to jejich poznani, je sice slechetne ze nam o nem podavaji svedectvi, coz muze byt koneckoncu velkym prinosem - myslim ale, ze muze byt pro nektere taky velkou brzdou.. Hlavne pokud ten dotycny "hledajici" v urcitem bode, ktery prevysuje naprostou vetsinu ostatnich se ve svem poznani zastavi, sam je presvedcen o vlastni vyjimecnosti (to neberte doslova, myslim to daleko mirneji, ac nevim jak to napsat=), zkratka tusi ze je dal nez vetsina), nasledne se na vlastni ceste zastavi a zije z toho ze je dal, mozna pomaha druhym v dosazeni podobnych vysin - ci naopak hloubek, ale podstatne je, ze nejde dal a i kdyz na neco dosel autentickou cestou vlastni zkusenosti, tak s pravdou to nema nic spolecneho.. (s pravdou objektivni)

p.s.: pokud teda nevis kam tim mirim, tak jen chci dodat ze ty ostatni rozmery bych urcite az tak nezavrhoval, totiz nevim jak ty ale nejak citim ze tento nas fyzicky svet se nam trosku borti pod nohama.. Mozna to v blizke budoucnosti bude jinak, ale ja momentalne nemam pomalu jedinou vec, ktera by mi tady na zemi davala motivaci k tomu, abych se zapojil do systemu.. nevidim pomalu nic smysluplneho ceho by tady slo dosahnout, pokud se nebavime o vlastnim sobeckem zpusobu zivota - odpojeni od systemu, ziti v souladu s prirodou, vychovavani deti a postupne budovani komunit - tohle ted ale nemyslim, hlavne z duvodu, ktere tu nechci nijak rozebirat. Takze budu rad kdyz mi trosku pootevres oci, ale sem presvedcen, ze je mam naprosto dokoran.. (pouze konstatuji, urcite se neutapim v beznadeji=))
nejsem tím, kdo rozhoduje co je pro čí uši.. kdo nechce, stejně neuslyší

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod Jarda » úte, 27. pro 2011, 09:15

Povedlo se to někdy někomu s někým, jako, že jste si to ověřili - popsali schodně prostředí i rozhovor apod...
Ano povedlo u dvou lidí. Jedna osoba se občas staví. U druhé to bylo zatím jednou a spíše spontánně.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod Elen » čtv, 23. kvě 2013, 08:54

tak jak tak prestavam verit, ze astral je otazkou odhodlani a technik.. podle me je to jedna pasaz cesty, na ktere clovek poznava zivotni roviny se vsim vsudy a nikdo to urcite nijak nepredbehne.. a pokud se mu to treba trosku podari - tak jsou to jen jeho vlastni subjektivni projekce, od obecne reality vzdalene - neboli tezke iluze, sny.. a proto v tom musi mit hodne zmatek.....

Zdeňku? Já jsem si vždy říkala: V našem lidském těle je všechno k něčemu, nic nemáme navíc, vše potřebujeme a všechno k něčemu důležitému slouží a pořád jsem nechápala proč máme sny, proč máme tu schopnost zastavit se a sledovat se odněkud mimo toto tělo, jakoby šlo o jiného člověka, můžeme jít po ulici a zároveň být pozorovatelem svého těla a svých pohybů odněkud zezadu. Někdo tomu tělu nadává, ale já protože jsem zrovna vně a sebe jen pozoruju, nemůžu z nadávek vypěnit, jen se tomu v duchu usmívám.-) Kde jsme vzaly tyto schopnosti? A máme je používat? řekla bych že ano.
Na tomto foru jsem jen začátečník a abych vubec dokázala nějak zjistit, že sen není až tak uplně snem, musím k tomu používat člověka, který AC dělá a který je schopen dostat se do mého snu. Vše si pak ověřujeme a jsem ráda, že jsem našla podobného blázna/nadšence :-)
Myslím, že astrál nebo jen LD je svým způsobem cesta k něčemu vyššímu. Zřejmě to nebude uplný vrchol, ale pokrok jistě:-) A pro mě jsou "sny" i prostředky jak se probudit v tomto hmotném světě..... Tolik věcí jsem chtěla, koně, terenní auto, na které bych tady šetřila asi nejeden život, krásný dům blízko vodopádů atp. tohle mi uskuteční "tzv. sny" a nemám potřebu se po těchhle věcech pachtit ještě v této hmotné realitě, mám je tam:-) Zde se soustředím na ušlechtilejší věci a to ty nehmotné. Kdybych v tomto světě se pachtila po hmotných věcech, unikaly by mi věci, které mají pro mě větší hodnotu, společné chvíle se svými dětmi,s přáteli, četba, procházky přírodou a žasnutí nad její rozmanitostí.
Prakticky díky LD neboli snům, které mi zatím musí pomáhat ovládat někdo jiný, si nemusím ani stěžovat na zvyšování daní, nárust cen, protože nepotřebuju kupovat kraviny:-))) Celkově mi to přináší klid a vyrovnanost:-) :lol:
A jsem ráda, že ten kdo o AC nebo LD ví víc chodí na internet, kdoví, kdy bych se k těmto technikám dostala bez pomoci a rady pravě těch zkušenějších.


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů