Máte podobné zkušenosti

Vaše vlasní zažizky z LD
Zazivot
Příspěvky: 12
Registrován: ned, 11. čer 2017, 09:32

Máte podobné zkušenosti

Příspěvekod Zazivot » sob, 15. črc 2017, 18:53

Lucidní sny a i jiné stavy vědomí zažívám od dětství, kdy jsem zažívala zvláštní stavy, jako pouhopouhá energie a to i v jiných tělech, jako pozorovatel a nebo i jako aktér. Zažila jsem mnoho věcí a to nejen ve spánku, ale i realitě a chtěla bych své zkušenosti předat dál. Zažívala jsem v různých jiných tělech, jako bych zažívala životy jinde. Jeden čas jsem se přemisťovala do těl přímo v plné realitě při běžných činnostech, kdy jsem vypadla a byla jsem jinde v jiném těle a nebo se mi motaly myšlenky a vzpomínky jiných těl a já pak si říkala sakra to nejsou moje vzpomínky. Začala jsem mít i zvláštní vidiny. Také by mě zajímalo jestli někdo zažil něco podobného a jestli se to projevovalo už v dětství. Ráda vyměním třeba i nějaké zkušenosti.

Uživatelský avatar
Witcher
Příspěvky: 67
Registrován: ned, 12. kvě 2013, 12:40

Re: Máte podobné zkušenosti

Příspěvekod Witcher » stř, 19. črc 2017, 20:26

Ahoj, mna by zaujimalo ci sa tvoje fyzicke telo pri tom presune za bieleho dna nejak hybalo kym si bola v inej realite. Ci si po navrate bola povedzme o par metrov dalej od miesta kde to zacalo. A ako dlho si takto bola mimo si pametas?

Zazivot
Příspěvky: 12
Registrován: ned, 11. čer 2017, 09:32

Re: Máte podobné zkušenosti

Příspěvekod Zazivot » čtv, 27. črc 2017, 13:42

Ahoj, tak za bílého dne se mi to stalo jen jednou, když mi bylo asi 16let, že jsem se dostala mimo tělo a projela zdmi a navíc se potvrdila informace v plné realitě, kterou jsem z onoho výstupu přinesla. Jinak se mi to vícekrát nestalo, že bych se dostala vědomě mimo tělo, ale zas se mi dělo něco jiného, přepínala jsem se - popsala bych to tak, jako bych tělesně stála, ale kolem mě se měnily reality a to za bílého dne, ale nyní už se mi to neděje, skončilo to před rokem, jelikož mě to štvalo, protože to narušovalo běžnou realitu, protože něco děláš a najednou vypadneš na chvíli a kolem tebe se to změní a jsi jinde. Při návratu mě buď zabolelo břicho a nebo mi škublo v hrudi. A dorovnávalo se mi ještě vědomí, několik vteřin. No a to je potom děs, když jste mezi lidmi, protože to se mou trhlo a lapala jsem po dechu, než jsem si na to zvykla. Byla jsem mimo několik vteřin až minut.

Uživatelský avatar
Witcher
Příspěvky: 67
Registrován: ned, 12. kvě 2013, 12:40

Re: Máte podobné zkušenosti

Příspěvekod Witcher » pát, 13. říj 2017, 16:13

Momentalne sa venujes skumaniu toho co sa ti deje? Myslim tym v ramci snov alebo LD ci inych sposobov ako sa dostat do stavu zmeneneho vedomia.


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů