odraz reality

Vaše vlasní zažizky z LD
dangroj
Příspěvky: 27
Registrován: ned, 17. srp 2014, 16:52

odraz reality

Příspěvekod dangroj » čtv, 11. pro 2014, 17:28

čau, asi před měsícem se mi zdál sen, že jsem byl se spolužačkou ze základky a jednou hezkou holkou, která jezdí občas stejným autobusem do školy jako já podívat zase po nějaké době na základce.. ta holka z busu s tou školou nemá vůbec co dělat.. sen probíhal tak, že jsme tam chodili s tou bejvalou spolužačkou po chodbách a do tříd a ta jedna holka tam furt seděla na radiátoru na chodbě a dívala se na nás.. nic víc v tom snu nebylo.. dlouho jsem nad tím přemýšlel jakou to může mít spojitost nebo co to je, ale nic mě nenapadlo.. dneska jsem jel autobusem a brácha té holky, přišel dozadu na pětku a začal se s nama bavit, ale my ho vůbec neznali, předtím při té cestě autobusem se mě spolužačka ptala jestli nepůjdu s ní na základu se podívat a potom jak ten brácha té druhé holky vystupoval tak ta holka nás viděla jak se s ním bavíme a vystoupili.. to jsem zjistil (zeptal jsem se spolužačky), že ty dvě se znají a matka té holky učila moji spolužačku na kytaru a ta holka tam chodila s ní a znají se..

takže dokupy se stalo to, že jsem měl sen, o základce, kde jsme byli my 3 a potom se mě ptala spolužačka jestli tam nepůjdu a hned potom jsem zjistil, že ty dvě se znají a to bylo v jeden den, jednu hodinu a všechno to tak "zapadá" ..

vůbec nevím co si myslet, ale je to fakt zajímavý a nemyslím si, že to byla náhoda.. co to teda bylo??

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: odraz reality

Příspěvekod woa » ned, 04. led 2015, 21:20

Podle mě se tvoje podvědomí napojilo na kolektivní nevědomí dané skupiny a informace které odsud vzalo promítlo do toho snu, ale taky mohlo ty informace zachytit tvoje podvědomí když se o tom v autobuse bavily a ty si je neposlouchal.

Co se týče toho že se to s tou návševou školy opravdu později stalo může mít 2 vysvětlení. Napojení tvého podvědomí na morfogenetické pole odkud vytáhlo danou informaci a nebo sis ten děj vymyslel a následně ho promítnul do reality kterou jsi tím usměrnil k dané situaci.

Další možnosti mě nenapadají. Osobně si myslím že to byla kombinace obou možností. Pokud by se to stalo mě poznal bych o který případ se jedná, ale jelikož sem se do tebe nevciťoval a ani to nehodlám dělat( :D ), tak už k tomu nemám co víc říct.

Jinak jetli tě to zaujalo tak to zkoušej vědomě, poznáš že ovlivňovat budoucnost v malém měřítku neni nic složitého ;)
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů