AC 99%

Vaše vlasní zažizky z LD
Uživatelský avatar
mirico
Příspěvky: 22
Registrován: ned, 01. pro 2013, 18:12

AC 99%

Příspěvekod mirico » pon, 03. lis 2014, 16:28

Ahoj znova sa vraciam na toto fórum čítam stále užitočné veci som vďačný ľudom čo to sem píšu jednak inšpirácia a veľa dôležitých info. chcem sa podeliť o zážitok dnes do rána som mal značne narušené spanie cez deň som si dal trošku pivko a pohár vína na prípitok čo asi spôsobilo to že som mal nekľudný spánok ale možno aj za to že v nedeľu som leňošil a driemal cez deň ..nad ránom som mal veľa LD síce krátke max 5 min odhadom ale posledný krát teda aspoň myslím som sa ocitol v mojej izbe a hovorím si a zase sen skúsim prejsť cez zavreté dvere a žiaden problém ako som sa ocitol na schodisku dole som videl postavu čo mala siluetu človeka no skôr ako keby to bolo také jemné ako duch neviem to popísať možno to jemne svietilo stálo to pri schodoch a moc sa to nehýbalo ako som šiel dole schodmi cítil som ľahkosť ako pierko som schádzal dole ako keby som mal 1 gram a na posledných schodoch som skočil šípku dole a dostal sa do kuchyne povedal som si že prejdem cez okno a stenu von a žiaden problém a ako som prešiel cez to okno a stenu hneť som cítil že som vonku cítil som vonkajší vzduch no necítil som zimu ale len ľahkosť ako pierko na ulici som si povedal že by som chcel ísť za niekym nenapíšem na kým :) no a potom nastalo niečo zaujímavé tma a letel som ako keby tunelom ale ťažko to popísať farebné jemne svietiace guľôčky vytvárali ako keby ten tunel a asi sa aj spájali ale šiel som tým tunelom dlho odhadom aj 15 až 20 sec sprevádzalo to také divné cinkanie ... a dostal som strach a že sa chcem vrátiť čo ak nenájdem cestu späť tak som požiadal o pomoc duchovného sprievodcu a otočilo ma to späť na ulicu a ďalej si nepamätám ..a to prečo si myslím že to bolo malé AC je že som to cítil bol to iný pocit ako LD cítil som niečo iné.. napr. raz pri LD som si povedal že by som chcel stretnúť duchovného sprievodcu ale hovorím si ako ho spoznám ..ako som bol na takom mieste de bolo viacej ľudí veľa kopa pozrel sa na mňa a ja som vedel že to je on neviem ako ale on zo seba vyžaroval svoju identitu a bol super dobrý cítil som z neho lásku priam sa mi zdala na začiatku až neznesiteľná ale len chvíľu a tá jasnosť toho LD bola superjasná ako som si sadol na gauč vibroval som ako keby som sa chytil 230V a ruky najviac potom sa to skončilo a bolo to asi bolesťami brucha to ma zobudilo v tedy som pochopil že strava j dôležitá pretože jesť ťažké veci ako aj mäso stabilitu kazia ... čo si myslíte o tomto ? veľmi rád si prečítam vaše názory ..ešte dodám že prví krát to začalo u mňa v izbe ale že by som vnímal že sa dostávam z tela nie dokonca ako som sa pozrel na posteľ bola prázdna len paplón :)

Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů