LD, AC a Falešné probuzení během jedné noci (nebo ne?)

Vaše vlasní zažizky z LD
michal 1279
Příspěvky: 4
Registrován: pát, 22. bře 2013, 11:56
Bydliště: Praha

LD, AC a Falešné probuzení během jedné noci (nebo ne?)

Příspěvekod michal 1279 » pon, 07. dub 2014, 22:22

Asi nejvíc se to hodí sem, ale obsahuje to od všeho trochu...

V noci z neděle na pondělí (6.4.-7.4.) jsem měl sérii velmi zvláštních zážitků. Kolem jedenácté hodiny jsem s lehkými bolestmi v krku ulehl do postele. Po relativně krátké době jsem usnul a probudil se okolo 2 hodiny ranní s plným močovým měchýřem. Vykonal jsem potřebu a šel do postele, ale dlouho jsem nemohl usnout. Čas jsem si krátil přemýšlením o všemožných věcech (včetně LD a AC což možná dopomohlo mému zážitku). Okolo 4 hodiny jsem definitivně usnul a měl sen:
Byl jsem spolu se dvěma 'kolegy' pověřen zastavit parní vlak bez strojvedoucího a pasažérů jedoucí kamsi do pryč. Náš 'záchranný' dieselový vlak byl katapultován na koleje a rychle jej dohnal. Vlezli jsme na zadní vagon a postupovali vpřed směrem k lokomotivě. V posledním vagonu mě ve skřínce zaujal jeden předmět (bílá podprsenka (vůbec nevim proč :D ale nic v tom nehledejte :D)). Vrátil jsem se zpátky pro brašnu a pak se vrátil na místo skřínky, ale ta tam nebyla (Teď mi došlo že je to sen) a pokusil jsem se se skřínku zhmotnit zpět. Krátce na to se mě zmocnily silné vibrace, sen se rozplynul a já se ocitl kdesi v prostoru, ale nic jsem neviděl (asi jsem měl zavřené oči - Má astrální tělo oční víčka???). Podle zvuků odhaduji, že jsem byl u sebe v pokoji (hlavně zvuky ptactva, které se shodovali s těmi, které jsem slyšel když jsem se potom opravdu probudil). Asi 30 vteřin jsem se zmítal v prostoru, cítil jsem jak levituji a jak se mé ruce vzdalují od těla když se otáčím. Po oné půl minutě jsem se probudil (teda aspoň jsem si to myslel). Vstal jsem a procházel jsem se po pokoji a třídil vzpomínky. Krátce na to jsem se probudil znovu a tentokrát definitivně. Otestoval jsem, jestli jsem již v realitě a zapsal si tyto poznámky...

Byly to skutečně LD, AC a False Awake? Nebo jsem si něco z toho vsugeroval?

Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů