Bylo to LD? noebo co...

Vaše vlasní zažizky z LD
Nezmar23
Příspěvky: 2
Registrován: úte, 04. úno 2014, 10:08

Bylo to LD? noebo co...

Příspěvekod Nezmar23 » úte, 11. úno 2014, 19:54

Dobrý den.
Jsem spíše realista s amaterským zájmem o fyziku a astronomii. Takže snům jsem nikdy nepřikládal zvláštní důležitosti. Zpravidla mám hezké sny, ve kterých mám zvláštní schopnosti, dlouhými skoky překonávám několikasetmetrové vzdálenosti, rychlý běh a ve snu jsem řídil snad již všechny dopravní prostředky a některé ani neexistují.

Rád bych dostal několik odpovědí na nevšení zážitek, který bych si rád zopakoval.

Myslím, že jsem ještě ani pořádně neusnul a celé to trvalo cca vteřinu.
Najednou jsem byl v prostoru a vůbec jsem si neuvědomoval svoje tělo. Viděl jsem to jak ve vesmíru bylo to krásně čisté s neskutečnými barvami,nádherné, ohromující, monumentální a velice vzdáleně to připomínalo Krabí mlhovinu. Ale věděl jsem, že to není galaxie ani nic ve vesmíru. A v hlavě jsem najednou cítil "Uuo".

To bylo všechno. Nebylo by na tom nic až tak zajímavého, kdybych po probuzení nedostal nápad podívat se na Periodickou tabulku prvků. Uuo je prvek Ununoctium - vzácný plyn.

Myslíte, že se jednalo o astrální cestování? Mohl jsem se spojit s " Kolegtivním vědomím lidstva"? Jak to zopakovat? Jak se tam udržet déle?
Nemůžu si vzpomenou na co jsem myslel před "usnutím" než se to stalo.
Návody na těchto stránkách jsem zkoušel, ale nějak mi to nesedlo. Když se tam snažím dostat mám představu metronomu za hlavou a představuji si jeho vahadélko a tikot.

Předem děkuji za odpovědi a inspiraci.

Uživatelský avatar
Eathiel
Příspěvky: 25
Registrován: sob, 02. lis 2013, 20:50
Bydliště: okres Strakonice

Re: Bylo to LD? noebo co...

Příspěvekod Eathiel » úte, 11. úno 2014, 20:25

Ahoj, podle toho popisu to vypadá na astrální zážitek. Co znamená ten prvek nevím, snad nějaké potvrzovací znamení zhůry? A jak to celé zopakovat? Jejda, to je právě to. Jednotný návod, fungující pro všechny stejně asi neexistuje. Je potřeba toho vyzkoušet co nejvíc, ale pro mě osobně bylo nakonec nejtěžší si připustit a dovolit přemýšlet o AC a OOBE úplně jiným způsobem. Prostě a jednoduše si dovolit vnímat co vnímám a cítím při hlubokém uvolnění. Zážitky mám teprve chvilku. Je komplikované pro mě to nějak hlouběji rozvádět a specifikovat. Také je důležité nelpět na jednom zážitku, další ,,výlety´´ mohou být naprosto odlišné od tohoto konkrétního zážitku. Takže hodně štěstí při dalších pokusech a cestách!

Nezmar23
Příspěvky: 2
Registrován: úte, 04. úno 2014, 10:08

Re: Bylo to LD? noebo co...

Příspěvekod Nezmar23 » sob, 01. bře 2014, 23:32

Děkuji za odpověď.
Trošku jsem se LD a AC zavěnoval a vlastně jsem přišel na to, že LD ( tedy sen, kdy vím, že se jedná o sen )zažívám od dětsví cca jednou za měsíc. Když jsem se teď snažil tak žádný nepřišel. Pro mě bude asi nejlepší cesta, nesnažit se. Astrální zážítek byl krásný, ale asi opravdu jen za odměnu.
Ten prvek Uuo je zatím jen hypotetický a nepovedlo se jej ještě vyrobit v čisté podobě. Víte že Mendělejovi se jeho slavná tabulka zdála ve snu? :-)
Vřele doporučuji animovaný snímek Sním či bdím USA, 2001 Režie: Richard Linklater


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů