LD, AC nebo jen moje představa?

Vaše vlasní zažizky z LD
michal 1279
Příspěvky: 4
Registrován: pát, 22. bře 2013, 11:56
Bydliště: Praha

LD, AC nebo jen moje představa?

Příspěvekod michal 1279 » pon, 02. zář 2013, 20:00

Opět zdravím po dlouhé době.
Pro mě již po dvanácté první školní den (tentokrát nástup do 3. ročníku SPŠS) a můj pro mě těžce zařaditelný zážitek se spoustou otázek. (Prosím adminy aby toto vlákno případně přesunuli na správné místo.)

Po návratu ze školy domů jsem cítil poněkud značné vyčerpání a po cca dvaceti minutách v posteli na mobilní Wi-fi jsem nejspíš na chvíli usnul. Nějak mi to nedalo a tak jsem otevřel oči. Viděl jsem své tělo ležet na boku v posteli jako kdybych se normálně vzbudil (pohled první osoby) ale moje dolní polovina těla byla mimo postel (byl jsem v jakémsi polokleku - prostě dost divná pozice na vstávání :D) a napadlo mě jestli jsem se opravdu probudil takhle.
Okamžitě jsem se probudil znovu - tentokrát doopravdy a zkontroloval pozici těla - bylo v normální pozici tak jak jsem usínal. Cítil jsem jemné mravenčení a lehký pískot v uších. Říkal jsem si jestli to bylo ono a rychle jsem se pokusil dostat se do předešlého stavu. Po několika sekundách rychlého uvolňování se a mázání myšlenek tento pulsující pískot skokově narostl na až nepříjemnou hodnotu a krátce na to mi cosi začalo 'žbleptat' v uších (opravdu bych to tak nazval). Rozhodl jsem se to raději ukončit.

- Co to bylo? LD, AC nebo jen moje představa?
- To 'žbleptání' je součástí nějaké metody nebo mám nějaký potenciální zdravotní problém?

Díky za každou odpověď.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: LD, AC nebo jen moje představa?

Příspěvekod clario » pon, 02. zář 2013, 23:28

Podobných zážitků jsem zatím zažil docela dost :), osobně je vnímám jako takové zážitky na pomezí AC, kdy není sice člověk ještě plně mimo tělo (třeba jen nějakou částí), ale už vnímá onu "druhou" stranu. Jde vlastně o stav změněného stavu vědomí, který může být často doprovázen pískáním, vibracemi, "nevolností" apod. To tvoje "žbleptání" není žádný potencionální zdravotní problém :D, stavy změněného vědomí často doprovází spousta různých "haluzí" a vjemů, které si prostě vždy nevysvětlíš, a mermomocí se o to snažit může být spíše na škodu.

No a k otázce zda to bylo LD, AC či představy... připomínám, že LD je sen během něhož si uvědomuješ, že sníš. Během zážitku sis pokud to dobře chápu nic takového neuvědomoval a takovým způsobem to nevnímal tak nevím proč to tak označovat. AC mi přijde jako mnohem lepší zařazení i když jak říkám, v mé terminologii označuji tyto zážitky jako "zážitky na pomezí". No a pokud jde o představu :D.. vše jsou jen představy :D to, že v noci sníš či máš LD je jen představa, AC je jen představa i to, že si čteš tyhle mé nesmysli je jen představa. Vše co prožíváš je jen projekcí mysli a způsobem interpretace tudíž.. :D je to jen představa :D.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 1 host