snaha o LD (asi v sne)

Vaše vlasní zažizky z LD
barca10
Příspěvky: 3
Registrován: sob, 31. srp 2013, 11:24

snaha o LD (asi v sne)

Příspěvekod barca10 » sob, 31. srp 2013, 12:53

Dobrý deň dneska ráno som skúšal túto metódu http://www.youtube.com/watch?v=k2guwvpCyh8
LD a AC som sa teoreticky učil asi 7 dni poctivo a teraz asi 5 dni skúšam prakticky zatiaľ sa mi len zlepšíli sny pamäť,realita a tak ..
Ale dneska som si pustil toto a proste som si hovoril že nasledujúca scéna bude sen a vkuse že sa nedám proste zistím že to je sen a urobím si LD
A mne sa zdá že určite som zaspal lebo také hypnózy niesu aké som mal ja :D
No ale v sne som ležal na tej istej posteli hneď a myslel som si že som stále v realite a stále som vyvolával sen a normálne som počul zvuky že som sa vedel tak naladiť že som počul zvuky ale nie také ale normalne moderne pesničky :D a potom obrázky nejaké ako keby animovane a zrazu že mi bolo nejak blbo že som dačo cítil až veľmi (asi paraliza v sne :D) tak som to ukončil a vstal som a bol som niekde na ulici zrazu a vôbec som si to neuvedomil a ešte tam kamaratovi som hovoril joj už tak tesne som bol a nato vedla mňa pes pohladkal som ho a len takú jakeby malinku myšlienku som dostal či niesom v sne ani neviem sam a v tej sekunde som sa okamžite prebral
Nechápal som že či vážne som mal takú hypnózu alebo som zaspal a v sne ďalej vyvolával sen ale určite to druhé škoda že tak zomnou vybabral system že hneď sen na mojej posteli že som to ani nezistil ale po 5 dňoch to berem ajtak za pokrok (za chyby sorry)
LD & AC

Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů