AC nebo LD? plus zvláštní "false awake"

Vaše vlasní zažizky z LD
equilibrium
Příspěvky: 77
Registrován: sob, 16. led 2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

AC nebo LD? plus zvláštní "false awake"

Příspěvekod equilibrium » sob, 25. kvě 2013, 11:26

Dobrý den všem,

chtěl bych se vás zeptat na váš názor na jeden zvláštní "stav", který se mi dnes ráno povedl (cca 9:00 - 10:00). Abych to zbytečně nenatahoval - nejprve se mi zdála série obyčejných snů (nikoliv LD), a v tom posledním z nich jsem se ocitl v domě své babičky,odkud jsem měl jít do města (to město znám v reálu velmi dobře, jeho vzhled ve snu byl naprosto stejný). Jakmile jsem ale vykročil na cestu, tak jsem si najednou z ničeho nic uvědomil, že bych mohl použít jednu metodu na AC, o které jsem si den předtím četl. Ta spočívá v tom, že si člověk co nejživěji vizualizuje nějaké místo a postupně do něj skutečně přesune své vědomí. A tak jsem strašně pomalu a uvědoměle kráčel dolů ulicí, upřeně jsem zíral na to, co bylo kolem mě. V tu dobu jsem si myslel, že to není sen, ale moje vizualizace v bdělém stavu. Takhle jsem šel dál a dál a v jednom bodě jsem se pokusil "přehoupnout" do stavu, kdy už nejsem jen pozorovatel, ale kdy v té scéně reálně jsem (u mě se to pozná tehdy, když se mi objeví hmat). V tu chvíli jsem byl 100% přesvědčen, že to je AC. Zvláštní ale bylo, že jsem nikam neletěl, ale normálně jsem šel pomalinku dál a vnímal to, co bylo kolem mě. Furt jsem si myslel, že to je AC, a pak jsem najednou slyšel hlasy mých rodičů jak se hádají se sestrou. Napadlo mě, že moje fyzické tělo leží doma na posteli a naši se ségrou jsou vedle a můj fyzický sluch je slyší a promítá mi to do astrálu. Tak to ale být nemohlo, protože za chvíli jsem měl FA (falešné probuzení) a skutečně jsem viděl rodiče a ségru, jak se hádají. Přišlo mi to celé neuvěřitelné a pak jsem se probudil definitivně. Ještě dodám, že ten přechod mezi tím pseudo-AC a FA probíhal tak, že jsem naprosto věrně cítil, jak přistávám do fyzického těla a jak mi chvíli trvá, než se mi vrátí fyzické smysly (to ale mohlo být nasimulované mým mozkem, nevím)

Otázka je tedy následující:

Je možné, že to bylo AC? Nebo to bylo jen zvláštní LD, kde jsem si myslel, že je to AC? Nebo to bylo něco mezi? Je možné se z AC dostat do FA?

Díky za vaše názory
So stand ich einst vor dir, dich anzuschauen,
Und sagte nichts. Was hätt´ ich sagen sollen?
Mein ganzes Wesen war in sich vollendet.

(J.W.Goethe, Sonett IX)

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: AC nebo LD? plus zvláštní "false awake"

Příspěvekod zebyja » pon, 27. kvě 2013, 09:34

Nevím jestli to jde u AC, ale u mimotělního zážitku (AC v této rovině) to lze, to mám z vlastní zkušenosti..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů