Čára

Vaše vlasní zažizky z LD
MissingNO.
Příspěvky: 10
Registrován: úte, 08. črc 2008, 22:06

Čára

Příspěvekod MissingNO. » čtv, 10. črc 2008, 22:10

Můj kámoš kterýmu je 15 let, řikal že se mu zdál asi 5X za život jeden sen, sice to není LD ,ale stejně to sem píšu. Zdálo se mu že vidí černo a v tom bílou čáru a čára se prodlužovala(dokreslovala), najednou se zastavila a kámoš prej dostal takovej strach jakej nikdy v životě nezažil prej to bylo úplné strašný a prej začal řvát a vzbudil celej byt, prej to bylo úplně nejhorší. Co si o tom myslíte ? :eek:

Uživatelský avatar
Akuza
Příspěvky: 63
Registrován: čtv, 26. čer 2008, 21:47

Re: Čára

Příspěvekod Akuza » čtv, 10. črc 2008, 22:54

Když se při zježených vlasech zastaví bílá čára, která se táhne na černém pozadí, tak se tomu říká autonehoda...zakže ať si udělá řidičák, než sedne opilej za volant ;)
Cesta nám přináší štěstí, ne cíl!

MissingNO.
Příspěvky: 10
Registrován: úte, 08. črc 2008, 22:06

Re: Čára

Příspěvekod MissingNO. » čtv, 10. črc 2008, 23:17

Tak si to prej čet a dost ho to vyděsilo. Dost sem se divil že ho nějaká čára může vyděsit k pos****.

Uživatelský avatar
Akuza
Příspěvky: 63
Registrován: čtv, 26. čer 2008, 21:47

Re: Čára

Příspěvekod Akuza » pát, 11. črc 2008, 12:01

Já jsem míval jako malej sen, kde sem viděl celou dobu jen zrnění jako na totálně nenaladěný televizy..to sem taky vidíval, před tim než sem omdlel(dřív se mi to stávalo často zřejmě pro to že sem byl velkej a a krev měla problém zřejmě se dopumpovat do mozku =) A to šumění mělo děj, lehce se i měnilo, ale byla to v podstatě noční můra..vždycky sem se vzbudil uplně spocenej a vyděšenej..ale to bylo tím dějem kteý sem v tom viděl. ..Ale ta čára by fakt mohl být náhled do nepřijemné budoucnosti..a nebo něco uplně jinýho, to musí už zvážit sám podle toho jak se zná,
Cesta nám přináší štěstí, ne cíl!

MissingNO.
Příspěvky: 10
Registrován: úte, 08. črc 2008, 22:06

Re: Čára

Příspěvekod MissingNO. » pát, 11. črc 2008, 12:26

Mě se nikdy nic podobnýho nezdálo, jinak jemu se to prej zdálo když mu bylo 5 poprvý a naposled nějak ve 13. A prej to nebylo jenom že by se probudil spocenej ale že nevěděl kde je a jak se jmenuje.

Uživatelský avatar
Silver
Příspěvky: 18
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 23:32

Re: Čára

Příspěvekod Silver » pát, 11. črc 2008, 16:16

V dětství jsou takovéto rádoby nesmyslné noční můry docela časté. Mně se třeba zdávalo jako by mi na pravý ukazováček na ruce padala kapka vody, ale když se dotkla prstu byla ostrá jako špendlík. Dokázalo mě to vyděsit k smrti.. Taková blbost :lol:
When a rich wage war it's the poor who die.

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Čára

Příspěvekod Tidus » pát, 11. črc 2008, 16:46

MissingNO: Me napada takovy drobny vyklad snu.... mozna je to blbost. Cara muze znamenat neco milovaneho, dokad se dokresluje, tak je vse v poradku. Kdyz cara najednou konci, moze to znamenat nahlou zmenu a protoze se probudi se strachem, tak bych rek, ze se treba boji nejake nahle zmeny. Zkus se ho na to optat.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

MissingNO.
Příspěvky: 10
Registrován: úte, 08. črc 2008, 22:06

Re: Čára

Příspěvekod MissingNO. » pát, 11. črc 2008, 17:06

Kámośovy se v 5ti letech rozvedli rodiče a umřel mu děda tak možná to je i to.

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Čára

Příspěvekod blaza » čtv, 17. črc 2008, 00:05

mozna tohle stim trochu souvisi...
Kdyz sem byl malej tak se mi castokrat zdaval sen na tema ze ridim auto ale...ja sem v podstate vubec neridil, to auto melo vzdycky AUTOPILOTA :D ...pride mi to celkem zajimavy, ten sen sem mel s tou podobnou tematikou castokrat za sebou, vzdycky me dost sokovalo ze ja tam sedim (nekdy sem dokonce sedel v zadu na sedackach) a vono to ''samo'' jelo... :?:
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

MissingNO.
Příspěvky: 10
Registrován: úte, 08. črc 2008, 22:06

Re: Čára

Příspěvekod MissingNO. » pát, 18. črc 2008, 12:35

Tohle se mi zdávalo taky, táta vystoupil aby natankoval a já byl vzadu a najednou se to auto rozjelo śíleně rychle a já byl někde v pryč, třeba kilometr tak za 2 vteřiny.

Uživatelský avatar
Mojzma
Příspěvky: 28
Registrován: pát, 06. čer 2008, 21:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Čára

Příspěvekod Mojzma » pát, 18. črc 2008, 12:43

Když mi bylo asi 6 let. Tak se mi obden zdál sen, že jsem také v autě, které se rozjelo samo z kopce. Zezačátku jsem se vždy pod kopcem vyboural, ale časem sem to zkusil nějak ovlivnit. Zabrzdit to auto. Jenže když jsem se dostal na přední sedačku, tak jsme zjistil, že všechny pedály jsou akorát od plynu. :D takže i to bylo k ničemu.
Najednou ty sny skončili.

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Čára

Příspěvekod acdcpetr » ned, 03. srp 2008, 14:34

Když sjem byl menší, taky jsem míval sny s čárami v prostoru, nebo barevné kruhy létající tmou. Takhle to není děsivé, ale probouzel jsem se dost vyděšený.
Teď když mám nějaký sen o atu, tak je to pokaždé, že má čtyři pedály, z toho úplně nalevo je k řazení, úplně vpravo je plyn a veprostřed dvě jsou k ničemu. A já to řežu po nějaké veliké silnici a brzím tím, že narážím do mantinelu, ale nebojím se, přijde mi to normání, poté se auto změní v kolo, mám pořád pedály i řadící páku a přehazuji rychlosti na kole řežu hroznou rychlostí + za mnou sedí dva až tří mí kámoši :)
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

st!ck
Příspěvky: 1
Registrován: ned, 16. lis 2008, 10:29

Re: Čára

Příspěvekod st!ck » ned, 16. lis 2008, 10:32

Toto je hodně podobné mému snu :) Zdával se mi asi 5x za sebou. Že v mém pokoji v noci (všechno bylo černobílé) stoupal vzhůru ke stropu červený balonek (ten byl barevný), pomalu jsem na něj zaosřoval a přibližoval si ho až dostoupal ke stropu a bouchl. To jsem se probudil celý spocený a vystrašený....

Uživatelský avatar
Arinat
Příspěvky: 68
Registrován: úte, 30. zář 2008, 22:13

Re: Čára

Příspěvekod Arinat » ned, 16. lis 2008, 16:48

Taky připíšu svou noční můru :) Mi se hodněkrát zdávalo, že sem paralyzovaný a nemůžu se hýbat a když jsem se o to pokoušel, pokaždé jsem se probouzel s hrozným křikem, ne ňák moc vystrašený a le prostě jsem křičel. Sen mívám stále, ale už se nebudím řevem a občas se mi také podaří něčím ve snu pohnout, do budoucna to chci využít k přechodu do LD. Jinak k těm čarám , mi se stává když usínám a jsem na přelomu snění a bdění a náhle mě vyruší něco , ňáký zvuk, kterého se leknu, tak mám okamžitě před očima černobílé geometrické útvary, čáry, ale prostě vše pravidelné. Trvá to asi jen vteřinku, ale stává se to dycky, má někdo podobnou zkušenost :-? ?

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Čára

Příspěvekod Etellyen » stř, 21. led 2009, 19:30

mno tyjo...sotva sem se tu zaregistroval na neco narazim...

abych pravdu rek tak asi pred pul rokem se mi zdalo mozna neco podobnyho...proste sem vselijak chodil po meste a tak a potom sem najednou videl nejakou bytost a ta zarila takovoutou barvou zluto bilou v podstate jako slunicko...a jediny co si pamatuju je ze se to na me koukalo jako by to bylo..mno nedokazu to rict slovama...ale proste si pamatuju jen takovej strach jako nikdy predtim ani potom..proste ohromnej...a nejvic me na tom zarazi ze to svetlo vetsinou byva symbolem dobra a tak nechapu proc sem se toho bal pac ja si nemyslim ze bych byl zas tak zlej
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
Rolnro
Příspěvky: 4
Registrován: úte, 16. pro 2008, 14:41
Bydliště: Olomouc (internát Přerov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Čára

Příspěvekod Rolnro » ned, 25. led 2009, 07:57

Ahoj
To je docela zajímaví. Já myslím, že by to mohlo být nějak spjatý spíš z minulostí. třeba se jako malej něčeho lekl, třeba to byl nějakej prožek světla ve tmě, nebo tak.

Já si pamatuju že jsem míval taky takovou můru a potom se mi začínala "zdát" i když sjem se třeba odpoledně dívali na televizi, nebo tak. bylo to jakoby se mezi mnou a okolním světem začala děla dělat trhlina, všechno co bylo kolem mě klesalo dolů a já s kousíčkem země jsem stoupal nahoru. A tak tam vznikala taková nekonečně hluboká propast a já se strašně bál. Nejhorší to bylo ve dne, úplně jsme cítil jak rychle stoupám vzhůru, bylo to jako když jedete hrozně rychlím výtahem, a mezi mnou a zbytkem pokoje se prostě jakoby mlhavě objevovala propast a ten pokoj se vzdaloval. Bylo ti divný, ani už nevím kdy to skončilo

Mida
Příspěvky: 1
Registrován: úte, 03. úno 2009, 20:39

Re: Čára

Příspěvekod Mida » úte, 03. úno 2009, 20:47

Tak zdravim všechny sem tu teď novej :D

No tak mě se třeba dřív cca. před rokem nebo dvěma stávalo něco podobnýho. Seděl sem v autě a pak byly dvě varianty. 1)seděl sem v zadu a vepředu někdo to auto řídil. Najednou se ten řidič vypařil. To auto přidávalo a ubíralo plyn jak se mu chtělo, ale točit volantem sem musel já a vždycky se mi ho ale povedlo nenabourat nebo to nějak zachránit. 2) To auto sem řídil já. Jel sem do prudkýho kopce a z něj jako na skokánku skočil kamsi do pole a tam na mě už čekal nějakej "kolega" v autě a třás si semnou rukou jakože sme dobrý :D. A bud sem jezdil žlutym fordem mustangem, anebo modrym subaru :D


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů