Sen nebo ne?

Vaše vlasní zažizky z LD
Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Sen nebo ne?

Příspěvekod michelle21 » stř, 23. lis 2011, 23:47

Dneska se mi zdálo něco dost podivného... ze začátku byly sny jako obykle... pak to jako vždy přebliklo do dalšího snu, který se prvně projevoval jako každý jiný, ale po chvilce mi tam začaly docházet nesrovnalosti... byla to velká plocha připomínající letiště, okolo byla něco jako savana, velmi nevýrazné prostředí, které se po malé vzdálenosti nápadně rozplývalo v něco jako vesmír, nebo spíše nějakou lokaci astrálu... všude na tom letišti chodili lidé, hodně lidí, jako by to nemělo konce a já jsem šla mezi nima... přece jen mi došlo, že celé je to "nenormální" a hlavně to chování lidí nebylo chování běžného člověka na tomto světě...jen tak bloumali okolo bezmyšlenkovitě uzavření do sebe, bez nějakého většího zaměřovaní se na něco... na jednu "ženu" jsem zakřičela ať uhne z cesty a ona jen šla sem a tam dívající se doblba do dálky nebo spíš nikam a pak jen když jí konečně došlo že na ní křičím se na mě mrkla nevědomně a zase mě ignorovala, to už mi došlo, že to není normální a že to není realita a že to nejsou lidi ale bytosti, oni nakonec nechodili ale proplouvali a mezi nimi problikávala světýlka... pak následovalo upadnutí do tmy (vše se vzdálilo jako bych mizela v tunelu tmy) a probuzení se na signál budíku...

myslím si, že to nebyl sen, ale, že se moje vědomí probralo někde v astrálu v druhém těle mezi bytostma. tohle chování bytostí je mi známé... jen si přesně nemůžu vybavit odkud... hodně mi to připomíná blízké okolí našeho světa kde se pohybuje velké množství bytostí které právě opustily tělo např po smrti , ale vůbec si to ještě neuvědomily a proto jim ani nedochází, že tam nejsou sami a že jen tak proplouvají okolo...místo asi neznám protože můj mozek našel jako nejblížší spojitost "letiště uprostřed savany" . a ty světýlka taky znám, ale nevím nemůžu si vybavit co to je... jsem si jistá, že je znám a že v nich není nic negativního nebo nepřátelského... víc si nemůžu ani za mák vybavit...

a nebo to byl hoooodně povedený sen, ale nemělo to znaky snu... :)

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Sen nebo ne?

Příspěvekod Lama » čtv, 24. lis 2011, 10:17

Ja si myslim ze to bylo přesně jak řikáš (píšeš :P).

PS:. Taky mam precteny knihy od monroa :D
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sen nebo ne?

Příspěvekod michelle21 » čtv, 24. lis 2011, 11:44

nj používám termíny jako monroe :D jsou mi nejbližší ;-)


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů