Dejavu?

Vaše vlasní zažizky z LD
Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Dejavu?

Příspěvekod michelle21 » pon, 07. lis 2011, 18:16

nevím kam toto téma patří tak sem s tím :) tento týden jsem již 2x zažila dejavu. tentokrát ne jen pocit, ale ověřená realita... což je divné... první jsem ve městě viděla stát holku s černým boxerem, který ji seděl u nohy, něčím mě zaujali jak jsem šla okolo nich tak jsem si je prohlédla - šla jsem rovnou na bus který zrovna přijel, v polovině cesty busem v dalším městě stála u cesty ta samá holka se stejným psem, byli naprosto stejní , stejně stáli, oblečení, obličej, vodítko, pes, všechno bylo na chlup stejné tak ve mě zamrazilo, protože vím jistě, že se tam nemohli dostat dříve než já, nebyla tam žádná cesta jedině tím busem co jsem v něm jela...ani autem není možné aby jeli, tam se s autem nedostanou... není prostě reálné aby se tam jakkoli jinak mohla dostat dřív než já... stoprocentně stejný člověk a pes... a za pár dnů jsem zase někam jela a tam jsem se v jednosměrné uličce míjela se starší paní která o něčem diskutovala s prodejcem, taky mě něčím zaujali tak jsem si je prohlédla a šla dál... ušla jsem delší vzdálenost a přede mnou stála zase ta paní s tím prodejcem a stejně diskutovali... opět není možné aby se tam dostali předemnou, protože jediná cesta která tam vedla byla ta po které jsem šla a nikdo mě za celou cestu nepředešel...ani není možné aby mě dva lidi předešli a já si toho nevšimla, protože je to tam tak úzké, že bych jim musela vědomě uhnout na stranu...

vrtá mi hlavou co to sakra je a jak si to vyložit... :?:

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Dejavu?

Příspěvekod Vit » pon, 07. lis 2011, 19:13

No jo, chyba Matrixu, akorát to už není černá kočka ale černý boxer. :D Nezkusila jsi s nimi třeba navázat rozhovor? Stalo se mi něco podobného, akorát v mnohem větším rozsahu (opravdu obrovském rozsahu - přímo přes časoprostor :D).

Trochu mi to připomíná zážitek, který byl nedávno v Mediu: Někdo šel a šel přes malý kopeček. Šel dál, ale zase má před sebou ten samý kopeček, přestože šel rovně. Nepamatuji si, kolikrát se to opakovalo.
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dejavu?

Příspěvekod michelle21 » pon, 07. lis 2011, 19:23

rozhovor? :D no to mě fakt nenapadlo, a co bych jim řekla?? hele co tu děláte když jste byli před chvílí tam :D :D už vidím jak by se na mě dívali :D

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Dejavu?

Příspěvekod loob » pon, 07. lis 2011, 21:31

Tak asi 3 roky zpět jsem měl takový období kdy jsem měl takovýhle zážitky docela často. Původně jsem nevěděl moc co to je a jak to nazvat, až s jednou známou jsme vydedukovali že to asi byli dejavu...
Ale doteď jsem si tim nejsem uplně jistý... To jak to popisuješ ty a jak já chápu dejavu je, že něco děláš a pak to jakoby děláš znovu. Všechno to vidíš očima a jseš si jakoby 100% jistej. Za to já jsem třeba někde šel a najednou mi v hlavně vyvstal obraz, že už jsem tam přesně takhle už někdy šel a že jsem se takhle přesně už někdy cejtil a že jsem myslel na to a to... Málokdy se to vstahovalo na lidi spíše na místa a nepamatuji si, že by mi to někdy dávalo smysl...

By mě zajímalo jestli to měla nějaký důvod, záměr nebo tak... Ta známá řikala, že to znamená, že se o mě zajímá nějaký duch... Ale nevim no, moc tomu nevěřim... Každopádně to bylo zajímavý období :D
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dejavu?

Příspěvekod michelle21 » úte, 08. lis 2011, 08:36

jestli se o mě nějaký duch zajímá tak se ani nedivím... před rokem cca při meditaci se ke mě blížila nějaká bytost, kontakt jsem hned přerušila a před nedávnem jsem zas narazila venku na bytost... občas i nějaká blikne v mojí přítomnosti, ale kdyby se chtěla zkontaktovat tak to přece tak nenatahuje :) každopádně běžné dejavu je to co ty popisuješ, pocit, že tohle už jsem dělala na tom místě se stejnými pocity atd, ale právě tohle je jiné protože se to týká lidí, a teď si říkám, že to nebyly jen ty dva případy ,ale ještě nějaký, jen si to nevybavuji tak podrobně... někde jsem snad slyšela názor, že tohle vidí lidi, kteří mají brzy zemřít :-D ale to snad ne :-D tak mi to vrtá hlavou, celý život nic a teď co chvíli za poslední týden dva...

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Dejavu?

Příspěvekod Vit » úte, 08. lis 2011, 19:54

To já jsem zase četl, že se stává, že lidé před svou smrtí vidí svého dvojníka.

Ještě také musím napsat trochu podobný zážitek: Šli jsme s rodinou na tatarský biftek. Měl jsem ho mít úplně poprvé v životě, ale hned jak ho přinesli, tak jsem věděl, jak chutná a jak má chutnat když se správně nakoření atp. Ochutnal jsem ho a chuť odpovídala, akorát to nebylo správně (tak, jak jsem si to pamatoval) nakořeněné. Takže jsem pak radil jak to má chutnat, přestože jsem to v tomto životě jedl poprvé. :D
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dejavu?

Příspěvekod michelle21 » čtv, 10. lis 2011, 12:06

tak takové věci jako že už něco znám aniž bych to někdy viděla , to je normální :) u chutí i u míst na světě :) je to velmi zvláštní a zajímavé, ale to je jasné odkud to pochází :) jen to dejavu mi nějak nejde do hlavy :)


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů