Moje LD

Vaše vlasní zažizky z LD
Barushka
Příspěvky: 5
Registrován: ned, 26. čer 2011, 13:33

Moje LD

Příspěvekod Barushka » sob, 05. lis 2011, 12:49

Dneska jsem měla LD, kde jsem si uvědomovala že sním ale byla tam hrozná tma a nemohla jsem nic dělat. Zkoušela jsem zavolat své anděly ale to se nepovedlo, tak jsem si alespoň řekla, že si tenhle sen budu pamatovat. Tohle bylo mé 4. LD a v žádném z nich jsem nemohla nic dělat. V jednom z nich byla taky tma a u toho prvního si nejsem jistá, jestli se mi o tom jenom nezdálo. Co mám dělat když se mi to příště zase stane? Bude se to zlepšovat? Předem díky za odpovědi.

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Moje LD

Příspěvekod Lama » sob, 05. lis 2011, 17:39

To by mohl byt nejaky tvuj psychicky blok. Jestli pouzivas nejakou metodu ci cviceni tak v tom pokracuj. Co se tyce ty tmy skus si v tom LD predstavit nejakej jednoduchej tvar kterej bude svitit, napr. krychli nebo zarovku. Nebo treba jenom prepinac svetla. Skus treba pres den nekolikrat se zastavit a nekolikrat zapnout a vypnout svetlo v mistnosti. Tusim ze je to taky dobrej test reality.
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje LD

Příspěvekod ATA » pát, 11. lis 2011, 18:26

ahoj
nejdriv by to chtelo co nejvic podrobnosti o tom jak sen začal jak to celi probyhalo byl to jen tmavej sen nebo primo temnota ?

kontrola nad snem muže byt dodt proměnlivá zaleži ta na vic faktorech například na bdělosti a stabilite snu , jsou sny kde se mužeš jen pohybovat a delat běžné veci ale nemužeš sen nijak kontrolovat naučit se kontrolu je aky hodně o zkušenostech.

Pokud s ocitenš ve snu kedekoli kde je malo svtela nebo rpimo temnota tak použi metody stabiliace a snu a coloky co ta svtelo dostane .Cim priroznejší to bude tim lip nejepší je asi ten vypínaš ale mužeš použit klidne zapalovač baterku využiti takovejchle pmuce je snažší než chtit víc větla neboa by ase vznašelo ve vzduchu racionalni mysl nema rada prudky změny.Casem se možna naučiš primo veci materializovat myšlenkou nebo rpimo ovladat ja mel parkra akovou kontrolu že když se začalo ve snu sstmivat tak sem slunce zvedl zpatky nad obzor :).

Stabiliace :
divat se na ruce cc ze 40 cm proste aby neparanily pihledu ale byli v roznem poli a pak nimy třit o sebe
pokud sen bledne porad se pohybovat čim vic senzorickej vjemu ze snu tim lip
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů