Falešné usnutí

Vaše vlasní zažizky z LD
Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Falešné usnutí

Příspěvekod Vit » čtv, 02. čer 2011, 18:33

Popíšu vám něco zajímavějšího a více matoucího než falešné probuzení:

Šel jsem spát a před spaním mě napadlo, že si zítra musím ostříhat nehty. Usnul jsem... Jsem v kuchyni, zrovna jsem se umyl a stříhám si nehty. Potom jdu do svého pokoje, lehnu si a usnu.

Ráno jsem se probudil a podíval se na nehty. Byl jsem zmatený, vždyť jsem si nehty stříhal a přitom je ostříhané nemám. Potom jsem začal zkoumat to, jak jsem si nehty stříhal. Zjistil jsem, že jsem šel spát dvakrát, ale před druhým usnutím jsem se ještě neprobudil. Z toho jsem usoudil, že jsem si nehty nestříhal, usnul jsem a hned při usínání se mi začal zdát sen, v kterém odpovídalo vše, kromě stříhání. Problém byl, že sen byl vyhodnocen "reálnější" než realita, takže byl považován za "skutečný".

p.s. Takže jsem si asi poprvé ostříhal astrální nehty. :lol:
A co vy? Nemáte astrální nehty už pěkně dlouhé? ;) :D
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Falešné usnutí

Příspěvekod Pete » pát, 03. čer 2011, 00:24

Je to normalni, ve snu ti prijde "vsechno realne" :D nejvic nesnasim kdyz se mi zda o tom, ze mame prazdniny (nejake reditelske volno napr) a pak vstanu, a musim jit do skoly.. na to by se pak clovek mohl vysrat :lol:
Deus est Homo

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Falešné usnutí

Příspěvekod Vit » pát, 03. čer 2011, 21:43

Jenže tady nebyl problém, že ve snu je vše reálné, ale to, že i po probuzení mi to přišlo reálné (ten sen). A zažil jsem již spoustu falešných probuzení, jenže toto bylo úplně o něčem jiném (toto se mi naštěstí stalo jen jednou).
Jak píšeš o tom volnu, kdyby se ti stalo falešné usnutí, tak by ses probudil a myslil si, že už máš po ředitelském volnu (a dokud by tě něco nekoplo, tak bys nezjistil, že to byl jen sen), sen by vyplynul do reality.
Navíc falešné probuzení začíná probuzením a končí najednou, ale falešné usnutí začíná z ničeho (a máš falešné vzpomínky) a končí usnutím, takže není žádná prudká změna, ale sen vyplyne do reality.
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Falešné usnutí

Příspěvekod Lama » sob, 04. čer 2011, 22:59

Ted me napadla takova teorie. Film a kniha "Tajemstvý" vam urcite neco rika. Pokud budu necemu bezmezne verit tak se to vyplni (v hodne hodne skraceny verzi). No tak kdyz tak vstanu a zdal se mi sen kterej si pletu s realitou a budu celej den presvedcenej ze to tak proste je, budu tomu verit. Tak by se to mohlo, dostat do reality? (opět viz. "Tajemstvý")
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Falešné usnutí

Příspěvekod Pete » ned, 05. čer 2011, 14:30

Jak by rekl ATA, mozny je vse
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Falešné usnutí

Příspěvekod Lama » ned, 05. čer 2011, 21:44

Jak by rekl ATA, mozny je vse
Takhle myslim furt. Co ostatní?
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Falešné usnutí

Příspěvekod clario » pon, 06. čer 2011, 00:35

Stejně jako sen je tahle realita tvořená myslí a stejně jako sen jí můžeme měnit, jen tomu musíme věřit. Bohužel jsme se za tu dlouhou dobu naučili věřit tomu, že to přece nejde a tak to tady taky teď vypadá. Jak už tu padlo možný je všechno ;) jen musíš věřit.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů