LD a Astrál

Vaše vlasní zažizky z LD
Mecri
Příspěvky: 9
Registrován: ned, 06. bře 2011, 21:22

LD a Astrál

Příspěvekod Mecri » čtv, 02. čer 2011, 17:37

Ahoj,

Celkem nedávno jsem se dostal do LD. Bylo to takové že jsem si neřekl úplně: "Paráda teď jsem ve snu" ale věděl jsem, že v tom snu jsem a co to znamená. Tak jsem se rozhodl navštívit astrální svět. Slyšel jsem o technice "Dveří" takže jsem jednoduše pomyslel na dveře a než jsem si stačil uvědomit, že jsem na ně vůbec pomyslel byly předemnou. Skočil jsem do dveří a jakoby cítím, že jsem nad svým fyzickým tělem. Docela mě to polekalo tak jsem si řekl: "Chci zpět". Probudil jsem se a cítil jsem se docela otřeseně a při přechodu zpět mě jakoby něco uhodilo do hlavy. Prostě takový silný zvuk. Myslíte že to bylo AC nebo jenom součást snu a podvědomí ? Díky :)

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: LD a Astrál

Příspěvekod Vit » čtv, 02. čer 2011, 17:57

Něco podobného se mi stal onedávno taky. Byl jsem ve snu částečně probuzený - ovládal jsem své tělo. Chodil jsem po střechách budov a pak jsem z jednoho kostela skočil dolů. Při nárazu (smrti, byl to supr zážitek :) ani to nebolelo) jsem se octl v kuchyni s plným vědomím (byl to zvláštní pocit). Byla tam tma, protože byla noc, ale viděl jsem i přes tu tmu. Díval jsem se okolo, ale nezačal jsem chodit ani nic podobného, protože jsem cítil, že mě to táhne do fyz. těla. Chtělo se mi na záchod. Takže jsem se ocitl v posteli a šel na záchod. V kuchyni jsem byl relativně krátce.
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Mecri
Příspěvky: 9
Registrován: ned, 06. bře 2011, 21:22

Re: LD a Astrál

Příspěvekod Mecri » čtv, 02. čer 2011, 18:08

To já tam byl bohužel jen chviličku a lituji toho, že jsem se takto vrátil. Ale taky jsem si nebyl plně jistý, jestli to vážně AC je. Třeba to byla součást snu. A nebo také ne. :) Já věřím že se mi dneska večer povede dostat se do LD a vyzkoušet to znovu. Určitě vám sem napíšu jak to dopadlo. Sice mám občas z Astrálního světa strach hlavně na večer začínám přemýšlet nad tím, co všechno by se mi tam mohlo stát. Naštěstí se mi tyto myšlenky daří vypudit z hlavy pryč. No abych neuhýbal, jestli se mi něco podaří, dám sem ihned všechny moje poznatky ;)

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: LD a Astrál

Příspěvekod Vit » čtv, 02. čer 2011, 18:21

To já tam byl bohužel jen chviličku a lituji toho, že jsem se takto vrátil. Ale taky jsem si nebyl plně jistý, jestli to vážně AC je.
:) Ale to já jsem si byl jistý na 100 %. A do teď jsem si jistý, že to bylo AC. :lol:
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Mecri
Příspěvky: 9
Registrován: ned, 06. bře 2011, 21:22

Re: LD a Astrál

Příspěvekod Mecri » čtv, 02. čer 2011, 19:42

Já tím ale myslel: "Ale já si nebyl jistý." bohužel to vyznělo "Taky jsem si nebyl jistý" :D


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů