nou LD

Vaše vlasní zažizky z LD
Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

nou LD

Příspěvekod nou » sob, 14. kvě 2011, 07:55

takze dneska rano som mal asi 4 LD za sebou. zacal som u svojej babky kde som si proste uvedomil ze to je sen. tak som sa vysiel von a pozeral sa po dvore. bolo to ako v skutocnosti a vsetko bolo ako v skutocnosti. tam ku mne dobrehol babkin pes ktory je uz niekolko rokov mrtvy tka som som ho pohladkal a isiel na ulicu. tam som vlzietol a snazil sa vzlietnu. no najprv mi lietanie moc neslo stale som klesal na zem. ale zachvilku som si na to zvykol a islo to lepsie. ale nemohol som vzlitnut vyssie ako tych 10 metrov. babkin dom a este susedin bol spravne ae potom to uz zacalo byt vymyslene. som kusok preletel a pristal som na nejakom festivale alebo co lebo tam boli stanky s suvenirmy a obcerstvenim a kopec ludi. tak si poviem ze sa niekam premiestnim. som sa rozhodol ze zhmotnim dvere a prejdem cez ne. tak sa otocim s tym ze za mnou si prichystane dvere ale tie su tam tak pol sekudy a zmiznu. tak teda idem hladat dvere. najdem vytah. tak donho vstupim a teraz kam ist. uz viem mesiac. dvere sa zatvoria vytah zrychluje. cink som na mieste otvoria sa dvere a pozeram von. vidim rovnu sedu plan ako z jemneho strku alebo piesku a je tma. tak sa prechadzam trochu sklamany. zohnem sa a naberiem ten za hrst regolitu do ruky a ten mi skripe v ruke. pozriem na oblohu a co tam nevidim nas mesiac. :D ako mozem byt na mesiaci ked ho vidim na oblohe? pozrem na druhu stranu a tam vidim na oblohe Zem ako pri pohlade z mesiaca. tak sa vydam dalej o kus dalej nachadzam okraj tej plane a zistujem ze je to ako keby atrakcia alebo co proste maketa mesiaca. sa ocitam na ceste pri ktorej je plaz. a pocujem hudbu zo zanru ktory ale nepocuvam. takze sa ju rozhodnem zmenit. snazim sa hrat na air gitaru ale to mi nejde a namiesto toho sa ozve klavir. :lol: tak toho nechavam a kracam dalej. ocitam sa u nas doma na ulici a stretavam nejakeho typka a o niecom sa rozpravame o com si uz nepametam. si overujem ze som vo sne tak pozeram na ruky a snazim sa ohnut prsty do neprirodzenej polohy. to sa podari s malickom ktory sa vykruti uplne opacne. tak pokracujem hore nasou ulicou az prichadzam k nasmu domu. pozrem cez pletivo a tam vidim ako sa tam dvaja mlatia. tak idem podist blizsie prechadzam pletivom. ked sa obzrem tak vidim ze na ceste stoji moja sestra. tak jej poviem nech ide za mnou a prejde pletivom. to aj roby. snazim sa tych mlatiacch sa odtrhnut od seba. co sa mi aj podary a odchadzaju. na to sa obratim na sestru a jej hovorim toto je sen zobud sa v nadeji ze to je skutocna sestra aby som sa jej potom na to spytal. na to sa rozhodnem zobudit tak zavriem oci.

Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů