moj test reality: 6 prstov

streamer
Příspěvky: 46
Registrován: ned, 11. dub 2010, 19:40

moj test reality: 6 prstov

Příspěvekod streamer » stř, 07. črc 2010, 02:29

mal som len jednu sancu na odtestovanie pri mojom poslednom LD...
nikde naokolo nebolo nic na co by sa dalo zamerat... a tak tom pozrel na svoju ruku, zdala sa normalna a tak som sa prestal pozerat. Pomyslel som si: "Mozem mat 6 prstov?" a pri dalsom pohlade ich bolo fakt 6... hned som vedel ze je to sen

Jednoducha technika aplikovatelna kdekolvek, chce to ale odtestovat ci je spolahliva :-)

streamer
Příspěvky: 46
Registrován: ned, 11. dub 2010, 19:40

Re: moj test reality: 6 prstov

Příspěvekod streamer » pon, 06. zář 2010, 00:21

skusil som to viackrat a funfuje to spolahlivo...
len sa mi stava ze posledne sa prsty pridavaju a posledne ich bolo uz 8 :-) vysledok to ale neovplyvni a ak ich nebude 5 tak je to sen :-)

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: moj test reality: 6 prstov

Příspěvekod Pete » pon, 06. zář 2010, 14:45

Mozna by mohlo pomoct nosit u sebe káču (takovou tu blbost co se dlouho toci) nebo neco podobneho jenomze ve snu se to neprestane tocit. (je to jen teorie potrebuje otestovat, bylo to v jednom filmu)

Ja na takove blbosti ve snu zapominam a mozek me vetsinou presvedci ze je to realita. Dokonce mi jednou sobecky, az agresivne nadaval ATA ze on je skusenejsi a ze pozna, kdyby to byl sen (ve snu sem mu psal ze je to sen na zkousku) i kdyz me na chvili zmatl tak jsem poznal lecku a pak mi to odepsalo ze to neni ATA ze on tu neni :D

Nejhorsi je ze kdyz odhalim ze by to mohl byt sen, tak se 5× po sobe probudim nez uveromi tomu, ze to sen neni.

V tom filmu byla taky technika "vzpomenout si odkud jsi se sem dostal" pokud se v snu zrovna neprobudis v posteli, tak se vetsinou nekde ocitnes uprostred deje.

Taky me hodnekrat nakoplo to ze jsem pozoroval lidi okolo sebe, co v mem snu delaji, jaky tam maji zamer. Byvaji to jine bytosti ktere nas pozoruji a podle jejich divneho chovani se da taky nakopnout LD
Deus est Homo


Zpět na „Techniky na vyvolávání LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů