Test Reality

dangroj
Příspěvky: 27
Registrován: ned, 17. srp 2014, 16:52

Test Reality

Příspěvekod dangroj » sob, 08. lis 2014, 19:42

čau, zajímalo by mě, jestli je dobrý používat štípnutí (bolest), jako test reality a popřípadě, jestli je účinný .. já se s bolestí ve snu snad ještě nepotkal, tak nevím, jestli tam existuje.. a ještě bych potřeboval poradit s jednou věcí..
chápu k čemu slouží test reality, je to prostě tahák, kterej mám v sobě a napoví mi, až přijde ve snu ta situace, ale je lepší mít tech taháků víc (dělat více různých testů reality) a nebo mít jeden, kterej mám zafixován opravdu hluboko a cvičím ho pořád?

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Test Reality

Příspěvekod ATA » sob, 08. lis 2014, 19:47

bolest spolehlivej test neni

je lepši mít test co testuje více věcí
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Test Reality

Příspěvekod Elen » stř, 12. lis 2014, 08:13

jen bych k tomu dodala, že mam test reality, že se postavím a bez nějakého poskakování se vznesu, ale zažila jsem i test reality, kdy jsem procházela zdí a ejhle parkrát jsem si i ve snu natloukla. Ikdyž to nebyl tento svět, prostě jsem se vždy rozběhla proti zdi a rozpleskla se o ni. Nešlo to! Lítání mě zatím nezklamalo.:-)

Uživatelský avatar
mirico
Příspěvky: 22
Registrován: ned, 01. pro 2013, 18:12

Re: Test Reality

Příspěvekod mirico » ned, 16. lis 2014, 19:18

Ahoj ja požívam Telekinézu ..sny sú fakt reálne tak normálne to musím požiť inak by som si nebol istý potom sa upokojím a snažím sa rozmýšľať tak ako tu..no niekedy je ta bdelosť slabá a potom sa stratí lucidita :) vytváranie objektov mi ide ako kedy :) a lietanie mi ide slabo ale ked sa mi podarí vzniesť je to krásne ;)


Zpět na „Techniky na vyvolávání LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 7 hostů