Čas a vplyv na snovú pamäť

reincarnate
Příspěvky: 1
Registrován: čtv, 03. říj 2013, 20:42

Čas a vplyv na snovú pamäť

Příspěvekod reincarnate » pát, 04. říj 2013, 08:45

Ahoj, som začiatočník zatiaľ som mal len 3 LD a chcel by som sa spýtať do akej miery ovplyvňuje intenzitu a schopnosť zapamätať si sny doba kedy ide človek spať.
Napr.ak chodí človek pravidelne 2 mesiace spávať o polnoci a zrazu nejaké 3 dni začne chodiť spať skôr o dajme tomu hodinu alebo dve , môže to znížiť schopnosť zapamätať si sny ?

dikes

hri-hori-ja
Příspěvky: 40
Registrován: sob, 20. črc 2013, 23:13

Re: Čas a vplyv na snovú pamäť

Příspěvekod hri-hori-ja » sob, 05. říj 2013, 11:29

Myslim,ze ritualizace jakoz I nacasovani prospiva I spankove cinnosti I duchovnimu pokroku vubec

Ja sem prirodni typ a taxe v casech spis priblizuji solarnim a lunarnim cyklum...lidsky receno= chodim spat se slepicemi...
... ... ...x

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Čas a vplyv na snovú pamäť

Příspěvekod Pete » sob, 05. říj 2013, 12:10

hri hori ja.. pokud mam energii hlavne v noci, i kdyz malo spim a prez den nekdy byvam ospaly.. tak co to pro me znamena ? asi jsem demon ani o tom nevim :lol:

reincarnate.. jinak myslim si, ze by to vliv melo mit minimalni, nejvic zalezi na na psychice a sugesci.. proto se prosimte snaz hlavne nedelat si predsudky, at uz se jedna o AC LD o energie ci o cokoliv jineho.. zkus udrzet cistou mysl (ale ne silou - zkus silou chytit namocene mydlo..) proste rekni si, ze te to nijak neovlivni, nebo dokonce, ze to bude pak jeste lepsi :) vsechny techniky muzou byt fajn.. ale stejne nakonec je mysl tak ktera zajistuje uspech

pekny den
Deus est Homo

hri-hori-ja
Příspěvky: 40
Registrován: sob, 20. črc 2013, 23:13

Re: Čas a vplyv na snovú pamäť

Příspěvekod hri-hori-ja » sob, 05. říj 2013, 16:15

Ahoj pete
Nejak nechapu,jaxi z meho prispevku odvodil,ze si asi demon...asi to byl pokus o humor

Ja pouze napsal,ze chodim spat brzo...ani sem neuvedl jak dlouho spim a vubec,co delam v noci...asi sem take demon...protoze uz od jedne-dvou sem vzhuru a mam cas na sve kejkle...o energii ani nemluve

Abych svuj prispevek tedy upresnil,myslim,ze udelat si poradek a ritual z usinani,spanku,probouzeni,ls ci ac..jakos I z cinnosti dennich je velmi uzitecne...a udelat si to presne podle sebe..tak jak to vyhovuje mi,nikoli jak to nekde prectu nebo jak to napise nejaky hori....a klidne si to I pomenim,neb zmena je Zivot

Kdyz v prubehu sve duchovni praxe ziskam fakt nejake Poznani.....mohu sklouznout k Uctivani tohoto Poznani...cimz ho poslu do kytek dogmatismu

Nebo toto Poznani podrobim Studiu a Experimentu...cimz muze zustat zive a schopne Rozvoje

Vyber si---a Ono si to Vybere tebe
... ... ...x

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Čas a vplyv na snovú pamäť

Příspěvekod ATA » sob, 05. říj 2013, 21:44

Změna doby usinani muže menit shopnost snove pameti bohužel je to velice komplexni zaležitost a dodt obtižne se predpovidaj vysledky faktoru je fakt hodně.
Nema cenu to moc řesit pokud to jde je spanek lepši pravidelnej a jit spat tak hodinu po zapadu slunce , v zimne se to moc neda ale dase to simulovat viz. članek o očinku serotoninua melatoninu.

Na snovou pamet je nejduležitejši bdělost pres den , sugesce a postup vstavani.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Čas a vplyv na snovú pamäť

Příspěvekod Pete » ned, 06. říj 2013, 04:55

hri-hori-ja byl to vtip a nebyl :) to uz by byl dogmatismus :D

Moc ti dekuji za prispevek.. zkoumam to u sebe, jaka je pricina.. samozrejme noc neni spatna, i kdyz je muj spanek vic nez neprirozeny

musim rict ze dost s tebou souhlasim, nechtel jsem se ridit pouze tvym nazorem, ale zajimal me, tak jeste jednou diky :)
Deus est Homo

hri-hori-ja
Příspěvky: 40
Registrován: sob, 20. črc 2013, 23:13

Re: Čas a vplyv na snovú pamäť

Příspěvekod hri-hori-ja » ned, 06. říj 2013, 06:35

Zdravima dik
;)
... ... ...x


Zpět na „Techniky na vyvolávání LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů