Nemáte někdo překlad?

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Nemáte někdo překlad?

Příspěvekod Elen » sob, 01. čer 2013, 19:33

Lidi nemáte někdo aspon částečný překlad tohoto? http://www.uloz.to/xG1yHdd/hemi-sync-lu ... series-rar
bude trvat, než se anglicky naučím tak dokonale, abych mu rozuměla:-(

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Nemáte někdo překlad?

Příspěvekod Elen » sob, 01. čer 2013, 19:51

Nebo mě napadlo, že pokud to má učinkovat na ducha nebo duši, tak by to mělo učinkovat i bez toho, aniž by tomu muj mozek rozuměl ne?

equilibrium
Příspěvky: 77
Registrován: sob, 16. led 2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Nemáte někdo překlad?

Příspěvekod equilibrium » sob, 01. čer 2013, 21:11

Pokud budeš chtít, můžu se na to podívat, mám teď času víc než dost, možná si to zároveň také poslechnu :) Ale podle mě tomu musíš rozumět, jinak to nemá cenu poslouchat...
So stand ich einst vor dir, dich anzuschauen,
Und sagte nichts. Was hätt´ ich sagen sollen?
Mein ganzes Wesen war in sich vollendet.

(J.W.Goethe, Sonett IX)

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Nemáte někdo překlad?

Příspěvekod Elen » ned, 02. čer 2013, 08:20

Equi ahoj:-) Jsou to tři nahrávky dlouhé hodinu a půl a ta poslední je 8hodin dlouhá, ale v te se asi moc nemluví. nejde mi o doslovný překlad, spíš jen o nastínění co to vůbec říká, jestli jde o uvolnování jednotlivých částí těla nebo vizualizaci něčeho. Případně bych stejně poslouchala jen tu nemluvenou 8hodinovou část, kde vlastně ten tón je a stačí mi ta má řízená meditace, či vizualizace, za kterou ti opět děkuji:-)
Včera jsem zkoušela podle Monroa hemi sync s pomocí překladu ATY, bylo to super, ale jsem jen na začátku a musela jsem mít občas otevřené oči a ruku na myši, abych si ten přeložený text mohla posunovat, no ale ATA taky vše ještě nepřeložil, ale aspon jsem zjistila, že ten tón hodně pomáhá, jakobych u něj nedokázala usnout:-) to potřebuju! Jen sleduju jak mi usíná tělo:-)
Takže mi stačí uplně jen nastínit co je v prvním disku, co v druhém atp. Stačí, když si to někdo poslechne.

A jinak napadl mě námět na film o AC:-)))) Něco z knihy Monroa, Daleké cesty, ale musím zjistit jak je to s právama:-)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Nemáte někdo překlad?

Příspěvekod ATA » ned, 02. čer 2013, 10:22

Napady na film už tu byli ale nejak to vyšumělo.

8H nahravaka nemam odzkoušeno ale neni to moc dobrej napdad se sluchátkama je docela problem najit pohodlny a puštet binauralni signál ketrej ma jednu frekvenci celou noc muže rozhodit spánek
je potreba by to pusobilo jen pri usinaní a REM kdy se zdá vetšina snů (chtelo by to info co tam presne je za frekvence )

Preklad gateway zatim neplanuju

Pokud bude čas tak planuju vytvořit vlastní nahrávku na LD pripadne i AC žadna co sem našel mi uplně nesedi nebo by se dala vylepšit. Ale to je projekt na dlouho rozhodne to nebude audio soubor jako takovej ale nejaka multikanalovej soubor nejakyho programua by to umočnilo vyměnu frází , posun v čase , zmenu hudby ,binaurálů... proste možnost snadneho přispusobeni
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

equilibrium
Příspěvky: 77
Registrován: sob, 16. led 2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Nemáte někdo překlad?

Příspěvekod equilibrium » ned, 02. čer 2013, 10:30

Elen: OK, dneska nebo zítra se podívám na první část a dám ti vědět, až to bude :)
So stand ich einst vor dir, dich anzuschauen,
Und sagte nichts. Was hätt´ ich sagen sollen?
Mein ganzes Wesen war in sich vollendet.

(J.W.Goethe, Sonett IX)

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Nemáte někdo překlad?

Příspěvekod Elen » ned, 02. čer 2013, 20:25

Děkuji:-)

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Nemáte někdo překlad?

Příspěvekod Elen » úte, 04. čer 2013, 20:25

Jen dodám, že jsem měla vize, když jsem si večer nahrávku pustila do sluchátek: zajímavé je, že vize jsem měla až když jsem otevřela oči:-) Máme patrovou postel a spím nahoře, takže jsem kousek od stropu a viděla jsem jakýsi honosný lustr nad hlavou, vytvořený jakoby z měděných drátků, za lustrem jsem viděla zřetelně strop a pomalu se mi lustr ztrácel, jakoby se zneviditelňoval, druhou noc se mi stalo naprosto to stejné, ale viděla jsem mezi mou hlavou a stropem noční oblohu, jakoby okno, svitily tam hvězdy a kolem dokola zase strop, také se mi obraz pomalu rozpadal. Ten hlas na nahrávce, ikdyž mu nerozumím, je hodně příjemný a je fajn, že mě vždy ten hlas probere, po chvilce jak upadam do spánku, takže jsem celou tu nahrávku někde mezi. Zkoušela jsem i různou jinou nahrávku, kde byl jakýsi budík, ale z něj jsem měla uplný šok, to už bych nechtěla nikdy zažít:-)))


Zpět na „Techniky na vyvolávání LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů