Problémy se spánkovou paralýzou

equilibrium
Příspěvky: 77
Registrován: sob, 16. led 2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Problémy se spánkovou paralýzou

Příspěvekod equilibrium » úte, 07. srp 2012, 13:40

Dobrý den všem,
můj problém je následující. Když usínám, snažím se udržet vědomí (většinou se mi to podaří), nicméně ve chvíli, kdy se dostaví spánková paralýza, tak se přes ní nedokážu dostat. Prostě v několika intervalech cítím po celém těle klasické znaky spánkové paralýzy (brnění, vysoký tón v uchu), ale nedokážu se přes ni jakoby "přehoupnout" do snu. Občas se mi také stává (většinou nad ránem), že se sám od sebe probudím a jsem opět na prahu paralýzy, ale jednoduše se nedokážu dostat do snu.

Existuje na to nějaká pomoc?

Díky za odpovědi!
So stand ich einst vor dir, dich anzuschauen,
Und sagte nichts. Was hätt´ ich sagen sollen?
Mein ganzes Wesen war in sich vollendet.

(J.W.Goethe, Sonett IX)

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Problémy se spánkovou paralýzou

Příspěvekod Lama » úte, 07. srp 2012, 18:29

Já bych řekl trénovat, trénovat a trénovat. Ale radsi si pockej na dalsi prispevky :D
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Problémy se spánkovou paralýzou

Příspěvekod Tidus » pon, 13. srp 2012, 21:51

V první řadě je důležité, jestli jde skutečně o spánkovou paralízu. To nezjistíš podle nějakých znaků jako brnění a hučení. Zkus, jestli se dokážeš pohnout (skutečně to zkus, pouhý pocit že to nejde nestačí). Pokud ne, tak je to skutečně paralíza. V takovém případě máš odstraněné vjemy těla. To je sice veliká pomoc, ale není vyhráno. Je potřeba, aby tě nerozptilovalo nic nejen zvenčí, ale i uvnitř. Proto musíš procvičit koncentraci a nějakou metodu pro výstup. To je rozdíl oproti tranzu, kde už je i změněný stav vědomí.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy se spánkovou paralýzou

Příspěvekod ATA » úte, 04. zář 2012, 00:45

mrkni do Lucid dreaming projectu potrebuješ posledni vec a to zdroj nefyzickej senzorickej dat bud se na nej naladit nebo ho vytvořit uměle bez toho se dal nehneš vetšinu se po čase ukaže sam ale muže to trvat a je spousta veci ktra ho dokaže snadno zhroutit jako treba pohyb oči ze začatku
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Techniky na vyvolávání LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů