Restart rozpadajícího se LD

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Restart rozpadajícího se LD

Příspěvekod Jarda » stř, 21. bře 2012, 20:16

Zdravím,
mám nápad jak si zachránit rozpadající se LD. Dneska když se mi rozpadal sen, tak se rozostřili tvary a obraz zčernal. Tak jsem si řekl, že se probudím. Koukám ale že jsem před svým barákem, místo v posteli, takže to musí být sen. Byl to sen. Zaujalo mě, že podvědomí vykreslilo dokonalou scénu rychlostí blesku... prostě blik a měl jsem znovu obraz. Všiml jsem si, že LD se mi často rozpadá do normálních snů.

Napadlo mě že by se vyvoláním falešného probuzení dala snadno restartovat rozpadající se snová scéna. Např. pokud by jste se nacházeli ve špatné situaci nebo by se sen už rozpadl(mohli by jste čekat, až znovu usnete, ale pak by jste ten sen už nemuseli nahodit do bdělosti).

Nějaké nápady jak vyvolat falešné probuzení? Já jsem to pak zkoušel ale jestli se dobře pamatuju, tak jsem se probudil doopravdy, měl jsem otevřený oči a ruce jsem cítil v prostoru ještě snový (fantomovy končetiny), to asi způsobilo, že jsem to vnímal trochu jako AC...
Myslím, že je třeba si představit probuzení, ale neprobudit se doopravdy a nezaměřovat skutečný tělo. Podvědomí by to pak mělo nahodit...
Další věc. Když se rozpadne sen tak si vždy ověřte jestli už opravdu skončil.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Restart rozpadajícího se LD

Příspěvekod ATA » stř, 21. bře 2012, 21:52

klasická je metoda segesce : Další scéna bude sen

Ale pokud to jde vyždy je lepeší se pokusit sen stabilizovat je to mnohem uspešnejší než se snažit o FP.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Restart rozpadajícího se LD

Příspěvekod Jarda » čtv, 22. bře 2012, 14:01

klasická je metoda segesce : Další scéna bude sen

Ale pokud to jde vyždy je lepeší se pokusit sen stabilizovat je to mnohem uspešnejší než se snažit o FP.
úspěšnější asi ano. Ale co se týče stabilizace mých snů, tak často jde o oddalování neodvratitelného konce. Navíc ne vždy se mi to podaří stabilizovat do použitelnýho stavu. Restart přes FP mi přijde efektnější jak zachránit sen např. v okamžiku kdy ze snu zbyl jen černý prostor :-)
Zkusím si nacvičit nějaký grif na FP
Napadlo mě, že bych si mohl z kapsy např. vytáhnout nějakou pilulku, o který budu tvrdit, že mě probudí a to by mělo v podvědomí vyvolat představu probuzení, nikoliv probuzení skutečný :-) Nebo co ty na to Ato?
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Restart rozpadajícího se LD

Příspěvekod ATA » čtv, 22. bře 2012, 22:53

No pokud je sen dodt nestabilni tak je to často diki neurochemiji ktera k ranu už moc stabilite snu neopreje ale zas je tm snažši dosahnout lucidity.
proto ti FP nemusi pomocta po par vteřinach se začne rozpadat taky.

Pilulku klidně ale zaroven i idelat vš pro stabilizaci snua to i v temnotě (nemusi to byt toho puvodniho snu ) .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Techniky na vyvolávání LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů