portály do jiných dimenzí

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

portály do jiných dimenzí

Příspěvekod woa » pon, 30. lis 2009, 18:53

Nevim estli to mám dát sem bo to topicu knihy, ale na tom zas tolik nesejde.

Moc zajímavá kniha s názvem proroctví Mayů, je v ní kalendář ve kterym je mimo jinýho popsáno kdy se votvíraj portály z astrální sféry do jinejch dimenzí (to sou ty dveře co tam jindy nebyly apod. - aspoň myslim :lol: )

takže 15. prosince se votevřou portály a zůstanou vijímečně dlouho votevřený, až do 24.prosince 2009. Takže astrální cestovatelé si můžou udělat pár menších vejletů :D
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: portály do jiných dimenzí

Příspěvekod jadydadyda » stř, 02. pro 2009, 00:59

Takže něco jako dny otevřených dveří, že?

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: portály do jiných dimenzí

Příspěvekod woa » stř, 02. pro 2009, 21:25

jo :lol: dá se to tak nazvat :lol:

Prostě ty dveře do jinejch dimenzí, už se to tady někde psalo jak sou vidět až z astrálu a z fyzický sféry ne a když jima projdete tak tam je jiná realita, tak ty se nevobjevej jen tak z ničeho nic, ale je to matematicky daný.

Postupně časem sem budu dávat další data "otevřených dveří" když to tak chcete nazvat, tak pls někdo napiště svoje zážitky estli ste je fakt viděly bo ne, bo estli ste je viděli jindy.
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: portály do jiných dimenzí

Příspěvekod IamI » stř, 02. pro 2009, 22:15

Postupně časem sem budu dávat další data "otevřených dveří" když to tak chcete nazvat, tak pls někdo napiště svoje zážitky estli ste je fakt viděly bo ne, bo estli ste je viděli jindy.
Ty dveře budou umístěny nějak universálně, nebo budou na nějakém konkrétním místě?
Doufejme že to nebude něco ve stylu "One way ticket" a že jimi půjde projít i zpět :D
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: portály do jiných dimenzí

Příspěvekod woa » pon, 07. pro 2009, 19:30

Dokážu vypočítat den kdy se ty dveře znova vobjevěj na tom samim místě jako byly už jednou viděný, ale dávat to sem nebudu protože se to týká desetiletí, kde se ale votevřou ti momentálně neřeknu páč bych to musel pár let hloubš studovat

Netušim jestli se tudy de vrátit, ale kdyby to nešlo tak, to dá přece rozum, vo těch dveřích ani nevíme jelikož by nebylo svědectví.:lol: Ale já kdybych se s nima potkal tak neváhám a du do toho, pořád tě přece jistí stříbrná šňura ne? :D
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: portály do jiných dimenzí

Příspěvekod ATA » pon, 07. pro 2009, 20:21

nebo u dveři stojí vrátnej z velkejma nužkama :lol:
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: portály do jiných dimenzí

Příspěvekod woa » úte, 08. pro 2009, 18:44

Taky jedna možnost :lol:

A ty už si tam ATO někdy byl?
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: portály do jiných dimenzí

Příspěvekod IamI » čtv, 08. dub 2010, 23:48

Nevím jestli je to přesně to o čem se píše ve tvé knize
Odkaz: http://www.novoucestou.cz/?p=6408
Pokud ano tak ty portálové dny jsou celkem časté, při délce Mayského roku 260 dnů jich má být za rok 52, 260/52=5 takže v průměru každý pátý den by měl být Portálový.
V dubnu se jedná o tyto dny: 08.04.2010,09.04.2010,28.04.2010 a 30.4.2010.
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: portály do jiných dimenzí

Příspěvekod woa » sob, 10. dub 2010, 18:12

jj to je vono, já to sem teď nepsal bo sem tu knížku nechal kolovat po kamarádech takže se mi do ruky už dlouhou dobu nedostala, dík žes to sem dal ;)
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: portály do jiných dimenzí

Příspěvekod Jarda » pon, 12. dub 2010, 19:40

Jsem si vzpomněl, že jednou jsem měl společnej sen s jednou osobou a byli jsme někde kde to vypadalo jako ty ruiny na Machu Picchu [maču pikču] kamený zdi i ulice a horskej výhled, kvalita takovej průměr. Krom nás tam nikdo nebyl nebo si to napamatuji. Ta osoba(duchovní průvodce) mi tam něco ukazovala, pamatuju si klíče který jsem viděl a říkala něco o tejemnu nebo tak. Byli jsme v takový "ulici", před námi schody dolů a výhled na hory vzadu cesta vpravo zeď domu a vlevo cesta, ale kdyby se po ní šlo tak na pravo byla nízká zídka a šli vidět hory a vlevo byli domy. No nevím jestli si to umíte představit :-D ta osoba šla dolů a pak zahla doprava kde bylo něco jako portál. Já šel za ní a trochu jsem věděl že je to sen. Portál měl tvar obdélníku a byl zasazenej do zdi podobně jako futra dveří. To uvnitř rámu mi trochu připomínalo zrcadlo, ale víc mi připomínal horizont událostí z hvězdný brány. Taková ta jakoby tekutina a když se do toho vejde tak to přenese lidi. Tak ta osoba vešla a zmizela, já jsem šel za ní, vešel jsem a sen se rozpadl. Nevím jeslti jsem si tam ta brána byla iluze nebo ne, ale měl jsem pocit že bych se vrátil i bez ní. Ten sen se mi zdál nejspíš 15. 11. 2007 někdy ráno.

Koukal jsem do kalkulačky(edit: když jsem psal tenhle příspěvek) a je tam napsaný: White Planetary Wolrdbrige
kin: 166
ale nejsem si jistej co to znamená
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: portály do jiných dimenzí

Příspěvekod woa » úte, 13. dub 2010, 15:35

Nejsem si moc jistej bo tady tu knížku nemám, ae až jí budu mít doplnim správný údaje.

Prosimtě moch bys trochu víc definovat to vod toho dívám se do kalkulačky? To ses do tý kalkulačky díval eště ve snu? Estli jo tak by to moch bejt něco jako záznam z děníku bo "kin" (a to je to s čim si nejsem jistej) znamená v májštině nejpíž den
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: portály do jiných dimenzí

Příspěvekod IamI » úte, 13. dub 2010, 22:48

Prosimtě moch bys trochu víc definovat to vod toho dívám se do kalkulačky? To ses do tý kalkulačky díval eště ve snu? Estli jo tak by to moch bejt něco jako záznam z děníku bo "kin" (a to je to s čim si nejsem jistej) znamená v májštině nejpíž den
On asi myslel tu kalkulačku na webu, viz odkaz:
http://www.mayatzolkin.com/tzolkin.calc.html - stačí tam doplnit jen příslušné datum.
Tady je podobná verze v češtině - pokud by to někoho víc zajímalo, ale nezobrazuje portálové dny:
http://tzolkin.cz/
Edit: Podrobnější informace ke konkrétnímu datu (v angličtině) zde:
http://www.starroot.com/cgi/daycalc.pl
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: portály do jiných dimenzí

Příspěvekod woa » stř, 14. dub 2010, 15:19

v tom případě nejspíž kin znamená vlna
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Kuba1
Příspěvky: 21
Registrován: pon, 29. lis 2010, 13:52

Re: portály do jiných dimenzí

Příspěvekod Kuba1 » pon, 13. pro 2010, 16:39

Jsem si vzpomněl, že jednou jsem měl společnej sen s jednou osobou a byli jsme někde kde to vypadalo jako ty ruiny na Machu Picchu [maču pikču] kamený zdi i ulice a horskej výhled, kvalita takovej průměr. Krom nás tam nikdo nebyl nebo si to napamatuji. Ta osoba(duchovní průvodce) mi tam něco ukazovala, pamatuju si klíče který jsem viděl a říkala něco o tejemnu nebo tak. Byli jsme v takový "ulici", před námi schody dolů a výhled na hory vzadu cesta vpravo zeď domu a vlevo cesta, ale kdyby se po ní šlo tak na pravo byla nízká zídka a šli vidět hory a vlevo byli domy. No nevím jestli si to umíte představit :-D ta osoba šla dolů a pak zahla doprava kde bylo něco jako portál. Já šel za ní a trochu jsem věděl že je to sen. Portál měl tvar obdélníku a byl zasazenej do zdi podobně jako futra dveří. To uvnitř rámu mi trochu připomínalo zrcadlo, ale víc mi připomínal horizont událostí z hvězdný brány. Taková ta jakoby tekutina a když se do toho vejde tak to přenese lidi. Tak ta osoba vešla a zmizela, já jsem šel za ní, vešel jsem a sen se rozpadl. Nevím jeslti jsem si tam ta brána byla iluze nebo ne, ale měl jsem pocit že bych se vrátil i bez ní. Ten sen se mi zdál nejspíš 15. 11. 2007 někdy ráno.

Koukal jsem do kalkulačky(edit: když jsem psal tenhle příspěvek) a je tam napsaný: White Planetary Wolrdbrige
kin: 166
ale nejsem si jistej co to znamená

mě se stalo něco podobnýho ,ale nevím jestli to bylo AC ....ale vím že jsem levitoval ....v krajině neznámé , bylo to pod nějakou hrází přehrady v nějakým tunelu jakoby .......a ve zdi bylo něco jako LCD televize , která promítala krajinu ve které jsem byl ....akorát jsem v tu chíli nevěděl vůbec co to je


Zpět na „Obrana a příprava“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti