Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod Daniel » ned, 14. čer 2009, 20:49

Chlape, musim to zopakovat - zajdi si za psychiatrem. Za to nic nedas. Myslim, ze mas uplne jasne priznaky schizofrenie, ktera se da dobre lecit, ale musi se zacit lecit vcas. Neodkladej to. Lekari ti nasadi leky a uvidis, ze to pomuze.
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod saila » ned, 14. čer 2009, 21:35

skutecnej profesional by tohle asi nemel zapotrebi ne?
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod Jarda » pon, 15. čer 2009, 08:30

nejvetsi je problem s wc kdy na me nahaze energii a ja se prominutim nevykadim :)
Možná to bude tím že nejsi dostatečně uvolněný. Zkus se uvolnit a kdyby to nezabralo ještě můžeš zkusit projímadlo. ;)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Kysby
Příspěvky: 34
Registrován: stř, 13. srp 2008, 09:59

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod Kysby » pon, 15. čer 2009, 12:26

Dal jsem tento topic přečíst kamarádovi psychiatrovi ... a ten konstatoval jasnou schizofrenii ... Daniel má pravdu.

Takže jestli to není kachna, tak se podle toho zařiď.
Všechno už je a my máme šanci vytvořit úžasný obraz. Každý z nás má jiný štětec a jinou barvu.
Podávejme si vzájemně ruce a malujme zářivými barvami velký obraz toho skutečného života.

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod CLVestec » úte, 16. čer 2009, 16:39

Avatar:Jestli nemůžeš na záchod,tak to už by jsi byl mrtvej.Jeden starší chlápek z ulice nešel na záchod,protože byl zaměstnaný jinými věcmi.Bohužel po třech dnech,to jeho střeva nevydrželi a zemřel.Takže radši běž za tím doktorem.
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod Exille » stř, 17. čer 2009, 00:40

Popravdě nevím co si mám myslet o tomto tématu. Na jednu stranu sympatie k člověku co má problémy podobné těm co mám já, ale zase je tu věc taková, že podávání věcí je velmi nedůvěryhodné.
Jestliže si myslíš že na tebe balastí energii skoč si k nějakému reiki masterovi a nech si u něj udělat terapii a pak i třeba si udělaj zasvěcení I. stupně.
Jako vím co to je když tě někdo napadá a ty se nemůžeš bránit, mám svůj zážitek se sukubou (pánové, tak krásné, jak to křesťani popisujou to není, je to spíš opak), ale tak jak to popisuješ mi připomínáš jednu osobu co znám a ta trpí schyzofrenií a také k tomu nedokáže rozeznat realitu od výmyslů.

Tím, že se to tu budem snažit takhle řešit, můžeme ze sebe všeci udělat blbce, jestliže si vymýšlíš a nebo se budem pořád všeci opakovat s našemi moudry.
Skoč si k doktorovi a taky k tomu reiki masterovi a pak se ozvi, zatím pokračovat v diskuzi je zbytečné.
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod Leon » pon, 30. lis 2009, 18:16

Tak me zajima jestli nekdo vi jak Avatar postupuje bral si nekdo na nej ICQ? Nevite jak je na tom?

Cloud
Příspěvky: 4
Registrován: čtv, 14. led 2010, 20:13

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod Cloud » čtv, 14. led 2010, 20:19

Zdravím.. Doufám že si ještě čteš Forum Avatare protože bych potřeboval abys mi popsal tu ženskou co s tebou mluvila nebo na tebe nebo jak chceš.. nebo kdokoliv jiný kdo zažil nějaký útok, nepříjemný zážitek a figurovala v něm ženská tak ať mi ji co nejdůkladněji popíše.. děkuji :)

Cloud
Příspěvky: 4
Registrován: čtv, 14. led 2010, 20:13

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod Cloud » čtv, 21. led 2010, 07:24

Nemyslím si že ta ženská bude hmotná.. Ale je to docela možné i když o tom dost pochybuju x) Spíš to bude shluk nějakých negativních energií nebo něco co jsme vytvořili sami "alltogether"


Zpět na „Obrana a příprava“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů