Pozor! Chce to opatrnost!!

holka21
Příspěvky: 47
Registrován: ned, 21. čer 2015, 17:08

Pozor! Chce to opatrnost!!

Příspěvekod holka21 » ned, 07. úno 2016, 17:49

Ahoj,
chtěla bych jen napsat, že i přesto, že jsem si udělala ochranu štítem i čistým světlem , tak i přesto jsem se v posledním měsíci snažení, houpala dost na vlnách ve dvou polaritách, takže jsem se přitom cítila dost zvláštně jednou tak a podruhé zas opak, ty vlny byly obrovské, jak kdybych se otáčela o 180 stupnů a dost to cloumalo psychikou až jsem skončila na psychiatrické léčebně a stále v ní jsem. Takže bych chtěla varovat ty, co v ní ještě nejsou či nemají zážitky, jako já, tak chce to opatrnost!!!!!!! (opravdu nenechte se strhnout, jako jsem to udělala já, zvědavostí a neopatrností) , ti co se pokoušejí o AC(někdo má třeba jinou cestu a AC jentak nedosáhnete) . Taky ani nevím, kde to začalo, abych popsala víc, aby jste věděli, kde si dát pozor. Možná, že mohu být ráda, že to skončilo jen tou léčebnou. Dost jsem o AC usilovala až urputně a to byla ta chyba, ale taky jsem narazila před dvěma měsíci na nějakou bytost se zvláštními ornamenty a ta mě vylekala, takže jestli to není také tím. Možná, že to souvisí i s energetickými centry, což je více pravděpodobné. Opravdu nevím.
Pokud s tím máte někdo také zkušenost, tak napište, ať si můžeme navzájem pomoci. Pokud budete chtít vědět více, tak napíši víc, pokud by to mělo pomoci! Po tom všem, co jsem udělala, tak se snažím obracet se do vnitřního světla a pomáhá mi to, i když není to snadné to co se děje kolem mě.
Tak ať se vám daří jít správnou cestou!

PS: I když mě to skoro zlomilo, zvedla jsem se a beru to, jako ponaučení(chyby jsou tu proto, aby nás poučili). Takže se nebojte, jen buďte opatrní a i když tu chybu uděláte a něco se vám stane, tak vždy je tu možnost požádat o pomoc. :-)

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Pozor! Chce to opatrnost!!

Příspěvekod Jarda » pon, 08. úno 2016, 23:29

Nenapsala jsi, co se vlastně stalo a jak se to projevuje. :-)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

kenax
Příspěvky: 1
Registrován: sob, 06. úno 2016, 16:14

Re: Pozor! Chce to opatrnost!!

Příspěvekod kenax » úte, 09. úno 2016, 21:54

Taky by mě to zajímalo protože se zase chystám cestovat

megalomansk
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 02. črc 2015, 18:23

Re: Pozor! Chce to opatrnost!!

Příspěvekod megalomansk » ned, 14. úno 2016, 03:46

Ahoj .

Předem Ti chci říci , že Tě nechci urazit . Ale opravdu nerozumím Tvým příspěvkům , jako třeba tu http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... f=4&t=1573 . Co tím básník chtěl říci ?
Věřím , že to myslíš dobře . Sám nemám tolik zkušeností , abych Ti tu mudroval co je nebo není správné . :)) Byť sám jako psychotik bych svému doktorovy toto rozhodně nesděloval moje zkušenosti z nefyzických realit . Jen ví , že " Medituji " . :D

Ale k věci . Co se týče těch " bytostí " , tak jam můžeš dohledat , mám také zkušenost . A mnohem horší bylo , že to byla má první zkušenost s AC vůbec.. Docela jsem se tehdy bál , zvlášť když uvážím to , že jsem další dva roky cítil neustálé houpání např. u knih , televize nebo jen při cestě v autobuse . Do teď lituji , že jsem toho onehdy nevyužil ...
Ale jak šel čas dál , tak přibyli další zážitky a " temná bytost " tam již nebyla . Nebylo se čeho bát a nakonec jsem zjistil . že v místě a domě ( u tety , tedy né v mém bydlišti ) , kde jsem první AC prožil , bylo dost energeticky znevýhodněno událostmi druhé světové války .

Dále hezky hovoř Petr Chobot o energetických centrech a naprosto vyvrátí přesvědčení či předsudky o nebezpečí astrálního cestování .

A hodně mě oslovily příspěvky uživatele Pali na 3oko.sk . Má profil i tu , ale příspěvků minimum . Mě oslovil tím , že stále hledám " jak na to " , což ty už máš více méně evidentně za sebou . No , zkus to . :)

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor! Chce to opatrnost!!

Příspěvekod Firzen » ned, 14. úno 2016, 13:11

Dále hezky hovoř Petr Chobot o energetických centrech a naprosto vyvrátí přesvědčení či předsudky o nebezpečí astrálního cestování .
Rizika spojená s astrálními entitami, a tedy i s cestováním, jsou zcela reálná. Slovo Petra Chobota není zárukou ničeho. Kdyby podobné techniky byly zcela bezpečné, tak bychom zde neměli tolik případů, kdy se během cestování či jiných technik "něco zvrtlo".

https://vimeo.com/155282958
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Pozor! Chce to opatrnost!!

Příspěvekod Jarda » ned, 14. úno 2016, 13:19

Slovo Petra Chobota není zárukou ničeho.
http://m.rozhlas.cz/zpravy/domaci/_zprava/10140 :-D
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

megalomansk
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 02. črc 2015, 18:23

Re: Pozor! Chce to opatrnost!!

Příspěvekod megalomansk » ned, 14. úno 2016, 14:16

Tak nejspíš moje mýlka . Od začátku k tomu přistupuji tak , že když budu mít dobrý záměr , tak i dobrou cestu , což mám v hlavě od začátku co se o toto zajímám ( nechci neznačit , že dotyčná neměla ) . Dle počtu příspěvků nejspíš fakticky budete zkušenější Vy , ne já . :)

Mimochodem , to je úryvek z nějakého seriálu ?
Slovo Petra Chobota není zárukou ničeho.
http://m.rozhlas.cz/zpravy/domaci/_zprava/10140 :-D

Tak rozumím , že na oficiální akci by se toto stát nemělo . Ale příjde mi to stejné , jako když mi kamarádka kyksla po trávorácích :D :D

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Pozor! Chce to opatrnost!!

Příspěvekod Jarda » ned, 14. úno 2016, 14:33

Tak nejspíš moje mýlka . Od začátku k tomu přistupuji tak , že když budu mít dobrý záměr , tak i dobrou cestu , což mám v hlavě od začátku co se o toto zajímám ( nechci neznačit , že dotyčná neměla ).
Člověk mívá sklony obelhávat sám sebe. Mění pohled na realitu tak, aby to bylo v souladu s tím co chce.

S tou nebezpečností... v tom nemám stále zcela jasno. To co obvykle lidi popisují jako AC bývá stále na úrovni snění, takže v tom obvykle není takový problém. Problém je, pokud usiluješ o něco více než je klasické snění :-D ...evokace, invokace, komunikace s bytostí(která není tvojí představou), pokusy o vize apod.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

megalomansk
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 02. črc 2015, 18:23

Re: Pozor! Chce to opatrnost!!

Příspěvekod megalomansk » ned, 14. úno 2016, 14:41

Tak o komunikaci jsem se pokoušel jednou . A to s " duchovním průvodcem " .
Ovšem Tom ve videích na youtube popisuje , že začne komunikovat až uzná sama/sám za vhodné , až člověk duchovně dozraje . Takže u mě zatím neúspěch . :D

holka21
Příspěvky: 47
Registrován: ned, 21. čer 2015, 17:08

Re: Pozor! Chce to opatrnost!!

Příspěvekod holka21 » ned, 14. úno 2016, 15:37

Ahoj,

omlouvám se za špatné vyjádření, jelikož to je na delší text. Neumím moc psát krátké texty a narychlo, vždy k tomu potřebuji více času, tak snad už toto pomůže objasnit více.

Bylo to těžké a propletené a řekla bych, že kdybych neskončila v té léčebně, tak už tady možná ani nejsem, tam mě totiž objala láska druhých lidí, kteří tam byly (podporovaly mě a podávali ruce na moji prosbu, ale já v tom viděla jen možnost předat jim svou lásku) . Nikdy jsem toto předtím neudělala ,ze studu a strachů bych to nedokázala, ale tu noc jsem se nestyděla a skoro vše mi bylo jedno(krom jednoho a to bylo předat lidem lásku a změnit jejich životy k lepšímu), jelikož jsem cítila, že umřu(přes sugesci). Chtěla jsem jim dát i navíc poslední lásku, kterou jsem v sobě ještě cítila, kterou jsem vedla právě přes jejich ruku, ale přitom Když jsem jim ji dávala, tak pak jsem si všimla, že mi ji vracejí zpět. A já ji dávala tím více, byla jsem připravena umřít a snažila jsem se, aby mi ji nevraceli/přijala jsem totiž osud takový, jaký mi bůh dal/což jsem si myslela, že mi ho dal, jenže on daroval něco mnohem krásnějšího on nám osud netvoří, my si ho totiž tvoříme sami, dle našich činů a voleb. Pak mi, to i došlo, ani nevím v jaké fázi, že to mohu zvrátit a také mi ještě došlo, že stejnak tak, jak miluji druhé, bych měla milovat i sebe, jelikož v posledních chvílích/několika hodinách, jsem na sebe totiž zapomněla/můj život mě totiž nezajímal, smířila jsem se, se smrtí a zajímal mě už jen osud těch kolem mě a chtěla jsem jim rozdat všechno, co mám uvnitř sebe.

Jinak se jednalo o vsugerované myšlenky a iluze, kterým jsem věřila. Prvně to začalo, skrze lásku, kdy jsem ji přehlížela po několik let a začala jsem ji cítit, což pro mě byl šok, nedokázala jsem pochopit, že něco takového by mohlo existovat, jelikož jsem ten cit dřív chtěla cítit, ale z nikoho toto nepocítila, jen jednou tedy při objetí nyní už bývalého přítele(ale to bylo zas jen asi sugescí, jelikož potom jsem to po roky už nepocítila) a tak jsem to odložila.
Pak se jednalo o nějaký velký objekt, který jsem cítila uvnitř mého těla, jako pingpongový míček bych to přirovnala, létalo to uvnitř a řezalo, jak kdybych tam měla nože, dostala jsem strach, že mám v sobě démona, další bylo zhroucení pevných základů, které jsem měla, jako že nikdy nelze dosáhnout dobra na Zemi, kdy války nikdy neskončí a pak jsem se dozvěděla , že musíme trpět i když nechceme a kdy jsem si o sobě začala myslet, že jsem nejhorší duše, zde na Zemi a čeká mě 8000 let očistce a tou poslední kapkou ten večer, co jsem skončila v léčebně bylo, že umřu ještě toho večera a že smrt bude zblázněním, že uvidím hrůzné zjevení a to bude příčina zbláznění, začala jsem tomu tak věřit a v určitých momentech vám řeknu, že to bylo něco příšerného, jaký strach jsem zažila, cloumal se mnou neuvěřitelný strach a té bolesti nejen psychické, ale i fyzické v některých chvílích jsem myslela, že se z toho vážně zblázním. A pak sem tam jsem prožívala ten den, ale za plného světla, jak kdyby mi někdo vrážel nůž či hrot do ruky nebo něco takového.

Ale na druhou stranu jsem zažívala opak toho všeho, zažila jsem předtím a pak potom utrpení, přívaly ohromné lásky, psychické podpory a i fyzické příjemnosti, kdy mi příjemně vibrovalo celé tělo, cítila jsem hřejivé doteky, i hřejivé pocity u srdce. Bylo to něco neskutečně krásného. Proto jsem psala o těch polaritách plakala jsem bolestivým pláčem, ale na druhou stranu jsem se pak smála dojetím a byla zaplavena láskou. Připadala jsem si divně, ale jednalo se o dvě strany/opaky. Ale nezbláznila jsem se, jen jsem jednala dle iluzí a myšlenek ze strachu, které mi kolovaly v hlavě. Jelikož strach je asi to nejhorší, co člověk má v sobě a s čím není snadné jentak bojovat a jelikož jsem s tím bojovala, jelikož já se většinou nenechám ničím zastavit a bojuji, tak jsem se snažila, co to šlo a chtěla jsem ty strachy přemoci, tak pak začali sílit a já začala trochu couvat, vycítila jsem, že je to už nad mé síly a trochu jsem zbrzdila a poprvé za celý život jsem si dala i pauzu a odpočinek, nevím teď jestli na jeden den, ale hodně jsem zbrzdila, abych mohla nabrat nové síly a za ten měsíc šílenosti či jak dlouho to trvalo, jenže pak nastalo několik šoků v podobě překvapení a strachů a jsem ráda, že teď už necítím takový příšerný strach, jen nepatrně se ještě bojím, ale oproti tomu, co jsem prožila, už mě nemůže snad žádný strach překvapit a to je opravdu několik druhů strachů, co jsem za tu dobu poznala. Nebýt těch, co mi pomáhali asi bych to nepřežila.

Je toho ještě mnohem víc, co jsem prožívala, přes cítění(kdy jsem jednou necítila jedno energetické centrum a podruhé jsem necítila dvě a pak žádné/celý život cítím všechny a poprvé před dvěma měsíci jsem měla jedno na několik minut vypnuté a pak jsem pocítila, jak se cítí člověk, který v rukách nemá žádnou energii, kdy ho bolí celé tělo uvnitř, díky nedostatku energie, ale pak mi to naposledy vystoupalo u čtvrtého a šestého, kdy jsem první tři měla, jak kdyby mi tam tekla studená voda proudem, kdy na mě zezadu foukal studený vítr, v místnosti, kde bylo zavřené okno a přitom jsem seděla čelem k oknu a naopak zepředu mě hřálo, jak kdyby mi někdo pouštěl zepředu silné teplo, přitom byla noc),/a jelikož jsem citlivá na energie, tak jsem cítila, že někdo za mnou stojí a bála jsem se a zepředu, jsem cítila, že také někdo je, ale nikoho jsem neviděla, ale postupně to sláblo zepředu a já cítila, jak mě to oslabuje ten vítr zezadu a pak jsem necítila vůbec nohy, jak kdybych byla ochrnutá, nemohla jsem se zvednout a v rukou jsem také přestávala mít citlivost, kdyby mě někdo řezal, asi by mě to ani nebolelo, jelikož byly, jak gumový, ale cítila jsem silný proud studeného, do těch center energetických hlavně u toho třetího, to jsem i přes tu necitlivost cítila stále/ a nejen zvláštní bylo to, co se dělo, i předtím v životě mezi lidmi, jak se na mě někteří zvláštně dívali, ale dost zvláštně, jsem si říkala, co se děje/vypadalo to i trochu strašidelně. Bylo to tak překvapující všechno a nečekané a popsat to všechno, co jsem ještě zažila, tak je to na více stránek a chtělo by to více usilí a času na to, to sem vše napsat.

Ještě před několika dny jsem cítila, jak mě někdo paralyzoval/ něco temného a chtěla jsem ječet a dost jsem se bála/ jenže jsem ječet nemohla a pak jsem si uvědomila, že je to jen můj vlastní strach a ten hnusný pocit zmizel. Pak i v té léčebně bylo několik strachů, které se týkaly hlavně podávaných prášků, které uspávají a spomalují činnost mozku, že se člověk cítí, hrozně a zjistila jsem, jak člověk může být zbaven volby. Ale lze s tím něco dělat. Jelikož jsem zjistila, že i tam chtějí pomáhat a snaží se, jenže si neuvědomují, když mozek zpomalý, že příčina problémů je jen udusaná vrstvou bahna(prášků), kterou když pak nechají se znovu vynoří a člověk je na tom řekla bych ještě hůř, když není dostatečně silný(pokud ovšem není pak dotyčný člověk, závislý na tom brát je po celý život). Říkám si, lze to přeci i jinak, než vše řešit práškama, které jen drtí možnosti hledat příčiny/počátky/ a pouze kryjí příznaky a tím ubližují dotyčnému.

Zjistila jsem, že nikdo z nás nemusí zažívat bolest a utrpení, proto aby mu byla darovaná láska. Nikdo nás netrápí, jediný kdo nás trápí a činí nám utrpení jsme my sami, myslím, jako jedinci, to já věřila tomu všemu, to já jsem se skoro odevzdala temnotě z toho, že jsem uvěřila, že jsem nejhorší duší, to já nikdo jiný a taky jen já jsem se nechala ovládnout strachem. To já pak věřila v lásku a má víra byla silná na obou stranách a proto ta bolest a trápení a zároveň láska. Takže je jen na nás, jak to zde na Zemi bude a co si vybereme. Vyberme si lásku a bude nám věnována, vybereme-li si utrpení budeme jím procházet, ale není to jen o volbě, záleží totiž i hlavně na tom, jací jsme a co si přejeme a hlavně, jak umíme ovládat svůj vlastní strach.

Nyní se na to dívám zcela jinak a dojímá mě, co všechno je nám darováno a přitom toho nevyužijeme a neumíme si správně volit, např. tím, že se spoléháme, že to někdo udělá za nás, právě díky našemu strachu, který je jen uvnitř nás. Jsou mezi námi i tací, kteří už se ničeho nebojí a jdou vstříc svým vlastním cestám, jelikož ti už krok udělali a snaží se, aby ten krok udělali i ti ostatní. Jelikož, když porazíme strach společně nebudeme muset už trpět a bude vše mnohem krásnější.

Byla snaha, aby to byl text pochopitelný a srozumitelný pro všechny a aby jste z toho pochopili, co nejvíce zdělení a tak jsem si na tom dala více záležet! Jen stále vše do textu nevložím, takže toto by zatím mohlo stačit.

megalomansk
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 02. črc 2015, 18:23

Re: Pozor! Chce to opatrnost!!

Příspěvekod megalomansk » pon, 15. úno 2016, 02:32

Jak tak to čtu , tak jsem Tě a Tvůj příspěvek nedorozuměl správně . :roll:

Jsi krásně romantická a poetická - to mám na lidech rád . :) Přeji krásné naplnění okamžiků láskou a světlem .

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor! Chce to opatrnost!!

Příspěvekod Firzen » pát, 19. úno 2016, 22:23

Myslím, že jsi prožila velmi silné a důležité transformační zážitky! Podle toho, co jsi popsala, jsi dosáhla velikého sebepoznání, a tedy i duchovního pokroku. Máš schopnosti, které je patrně pouze zapotřebí naučit se ovládat - aby ony neovládaly tebe. Ono to často bývá tak, že právě ti největší zasvěcenci mají nějakým způsobem pohnuté osudy. Velmi často zjišťujeme, že ten či onen duchovní mistr byl bezdomovec, bral drogy, byl ve vězení, či páchal trestnou činnost, atd.. Velcí mistři - a tedy i mistryně - jsou vždy zkoušeni ve velkém stylu.

Tedy - gratuluji, a přeji vše dobré!
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor! Chce to opatrnost!!

Příspěvekod Prince_Rakeem » sob, 20. úno 2016, 15:22

Nevím jestli je třeba už něco vůbec dodávat.
Z prvu jsem napsal celý sloh o tom, co se dá a nedá dělat,
jak rozpoznávat a usmrňovat stavy v těle, nauka o démonech.
Nakonec jsem však vše smazal a vyjádřím se jen k věci,
kterou mám potřebu objasnit. Všiml jsem si totiž, že už
k tomu sama směřuješ.
"Jelikož jsem zjistila, že i tam chtějí pomáhat a snaží se, jenže si neuvědomují, když mozek zpomalý, že příčina problémů je jen udusaná vrstvou bahna(prášků), kterou když pak nechají se znovu vynoří a člověk je na tom řekla bych ještě hůř, když není dostatečně silný(pokud ovšem není pak dotyčný člověk, závislý na tom brát je po celý život). Říkám si, lze to přeci i jinak, než vše řešit práškama, které jen drtí možnosti hledat příčiny/počátky/ a pouze kryjí příznaky a tím ubližují dotyčnému."

Vím do jakého stavu jsme jako společnost uvrhli léčení, zdravotnictví a přístup
k člověku. Pravdou je, že v nedaleké budoucnosti, které se možná dožijeme i my,
toto odvětví čeká renesance a celá škála změn.
Abych však trošku uvedl i pohled na věc, k čemu prášky slouží...

Otázka rozhodnutí a naši volby:
Pokud vyloučíme nějaké masové působení (radioktivní spád, tsunami,atd..).
Tak jen my máme zodpovědnost za své zdravý. A je jen na nás, jak bude vypadat.
Je pak tedy na naši vůli,či pověříme opatrovnictví našeho zdravý do něčích rukou.
Ať je , či nění způsobilé, toto opatronictví, předpokládejme,
že nám už bylo tak těžko, že už by jsme daný stav sami nezvládli.
Proto tedy můžeme předpokládat, že problém je akutní (nezvladli jsme
samoléčení a své zdravý sami).

Otázka medikamentů:
Prášek/medikament slouží jako "instatní čas", nebo-li "nouzové vykoupení"
ne jako přímá léčba, jak se mnozí domnívají.
Proto jsou a měli by být, za tímto účelem podávány.
"Instatní čas" ti pak slouží na to, aby tě vytrhl z trýzně a dal ti úlevu
od daného problému. To ti dává prostor řešit opravdové jádro a příčinu problému.
Je to stejné jako u šamanů, v jiných kulturách. Podají ti nějkou látku,
která ti dopomůže k nalezení tvého problému.
Jen náš dobově zkreslený pohled na to, že doktor rozhoduje za naše zdravý
a léčí je hodně deformovaný a na základě něj se pak chybě rozhodujeme.

Řešení:
Pokud má tedy problém projev na fyzické úrovni, né na éterické, tak už si
vyžaduje léčbu fyzického těla. Když se problém zvládne na této úrovni,
jsi pak schopná ho řešit i na vyšších úrovních (éterické, duševní, osudovost).
Člověk nebude přeci řešit závislost na čokoládě, když bude mít otevřenou zlomeninu. :-)


Každopadně tleskám ti za tvou sílu a duši pravého bojovníka! :!:
A děkuji ti za tvoji zkušenost a příspěvky.
Bylo by i pěkné nás někdy navštívit i na živo a vše nám osobně povykládat. ;-)
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Pozor! Chce to opatrnost!!

Příspěvekod ArMi » úte, 23. úno 2016, 15:22

Ahoj, ....
Všemu co jsi psala chybí úvod, co tomu vodopádu emocí předcházelo. Vše ostatní popsané jsou už jen následky.


Připadá mi to, že jsi velmi vnímavá. Bylo by možná pro tebe lepší, kdyby ses "vybláznila" někde v (pra)lese pod dohledem zkušeného šamana. Bohužel takový se v našich končinách nevyskytuje. To, co se za šamany prohlašuje, je spíše komerce.

I normální člověk může mít stavy, kdy se normálně nechová. U žen je to většinou potlačování emocí, které pak vytrysknou jako nezvadatelný gejzír. Může to odstatrovat tvůj přítel, někdo z rodiny, ze sousedů, který se ktobě chová utlačovatelským způsobem.
Každá žena se přirozeně chová jako vlna a občas se cítí šťastná a občas zoufalá a potřebuje se vybrečet. To je základní ženské chování. Někdy je ta studna hořkých emocí o něco hlubší neži jindy.


Bohužel to, co se podává jako léky duševních poruch, jsou často blokátory nervových vzruchů. Ty rozladí nástroj, kterým lidské tělo je a tím celou bytost ve vývoji vrhnou zpět. Buď se ti podaří integrovat tyto zážitky do jednotné celistvé bytosti a nebo se vrátíš o hodně zpět. Do stejného stavu jako jsou všichni kolem jako roboti chodící do práce a večer na párty. Naše materialistická léčba příčinu podobných stavů léčit neumí. Možná jsi narazila na osvíceného psychiatra a možná na dealera prášků. To už je loterie osudu, od které sis zakoupila los hospitalizací, o které píšeš.


Strach není dobrým průvodcem při prožitcích. Strach z vlastní smrti je jedním z nejzažranějších strachů. Asi je to tím, že každý člověk již smrt těla mnohokrát zažil. Jenže je to uloženo v tvém podvědomí a ty o tom nevíš na vědomé úrovni. Kdyby žil někdo první život, tak se smrti rozhodně bát nebude, protože mu to nebude nic říkat. Je to zvláštní paradox strachu ze smrti, že?

holka21
Příspěvky: 47
Registrován: ned, 21. čer 2015, 17:08

Re: Pozor! Chce to opatrnost!!

Příspěvekod holka21 » čtv, 03. bře 2016, 17:06

Ahoj,
děkuji za vaše reakce a ráda bych vás navštívila naživo a popovídala vám o tom, pokud by byl zájem :-)


Zpět na „Obrana a příprava“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů