AC začátečník

marcelll
Příspěvky: 1
Registrován: úte, 08. pro 2015, 20:32

AC začátečník

Příspěvekod marcelll » úte, 08. pro 2015, 22:47

Zdravim vás,
Snažim se cestovat bohužel zatím bez výsledku a proto bych se rád zeptal vás zkušenějších na několik otázek.
1) Vadí když mam v místě kde se pokoušim o AC zrcadlo naproti posteli? Bojím se toho že pokud byse mi to náhodou povedlo tak aby mě zrcadlo ihned nevcuclo
2) Vadí když jsem při pokusu o AC přikrytý peřinou? a co polštář?
3) Pokud je v místnosti kde cvičím AC jiná osoba, vadí mi její dech? nebo se to dá ignorovat?
4) Je problém pokud AC trénuji né za šera ,ale za tmy? Pokud byse mi to náhodou povedlo abych neviděl tmu..
Také mám problém při cvičení AC s tím že mám pořád potřebu polykat a pak mi přijde že nejsem dostatečně uvolněný i když celé tělo kromě hlavy je nějaké rady?? Všem předem děkuji za odpovědi :-)) s pozdravem marcelll /17 let/

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: AC začátečník

Příspěvekod clario » čtv, 10. pro 2015, 01:01

Zdravíčko :). Napíšu ti za sebe pár odpovědí ;).

1) O zrcadlech se co se týče duchovna píše hodně věcí, některé dobré a jiné ne. V místě kde spíš by se zrcadlo dávat podle různých pouček (např. feng šuej) nemělo. Existuje hodně pouček kam v bytě zrcadlo dát a kam ne. Za hlavní problém ve tvém případě nicméně považuji strach, který v tobě vyvolává. Ten strach je podle mě větší problém než to zrcadlo samotné, takže se zbav strachu a nebo zrcadla. Osobní zkušenost se zrcadlem u postele nemám, nicméně v tomto případě bych neváhal a přesunul jej, minimálně ti to po psychické stránce zlepší spaní a usnadní vycestování.
2) Důležité je být v poloze, která ti vyhovuje. Peřina ani polštář není problém. Polštář si uprav tak aby jsi měl uvolněnou hlavu a krční páteř (není polštář jako polštář) a peřina je dobrá proti pocitu chladu, který by se bez ní po určité době dostavil. Nejdůležitější je ale pocit osobního pohodlí a pohody, to má pocit přednost před jakýmikoliv poučkami.
3) Ignorovat se dá i zvuk vrtačky :D. Zvuk dechu můžeš ignorovat tím, že se budeš koncentrovat na cvičení, ale i když ho stejně uslyšíš je to úplně jedno, nekoncentruj na něj zbytečně mysl a nebude to problém. Pokud ale dech přejde do chápání je to horší :D, ale i tak se na to dá zvyknout a po čase ti to ani nepřijde.
4) Naše denní rytmy, střídání světla a tmy patří do tohohle světa. V "astrálu" to tak úplně nefunguje. Samozřejmě záleží kam se v astrálu dostaneš, ale hlavu si tím nelámej. To zda uvidíš při AC tmu a nebo ne není dáno tím zda je zrovna noc, jako spíš naší schopností vnímat. Hodně lidí se setkává s tím že nic nevidí, ale je to dáno tím, že ještě neumí vidět :). Koukají pomocí "očí", které ještě nepoužívali, či jen v malé míře. Mě to také dávalo jeden čas pořádně zabrat.

Polykání je věcí, která v začátcích ruší hodně lidí. Nejlepší řešení je to vůbec neřešit. Polykat budeš stejně a pokud se tomu budeš bránit, tak to bude rušit tvůj klid ještě víc. Potřebě polykat se nijak nebraň a v klidu polykej podle potřeby, žádný problém to není. Po čase tě to bude rušit méně a méně až to najednou nebudeš vnímat vůbec :).

Jinak tě tu u nás za všechny vítám ;).
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war


Zpět na „Obrana a příprava“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů