Trans

megalomansk
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 02. črc 2015, 18:23

Trans

Příspěvekod megalomansk » stř, 22. črc 2015, 08:21

Ahoj :)
Rád bych poznal vaše postupy k dosažení hlubokého transu ,dále jeho udržení a i zkušenosti .
Sám si myslím , že tohoto stavu umím dosáhnout , ovšem ve zpomaleném vnímání mám pocit , že míjí hodiny a jde maximálně o 50 min. :D :)
Nebo mi při úspěchu jde rychle vědomí vzhůru k jiným frekvencím , ne tak hlubokým .
Pište , pište :)

Warp
Příspěvky: 1
Registrován: pát, 24. črc 2015, 13:52

Re: Trans

Příspěvekod Warp » pát, 24. črc 2015, 16:28

Ahoj, je to dost individuální, musíš si najít to co ti půjde nejlíp. Já začal s AC asi před rokem, ale výstup z transu se mi nějak nezamlouval tak sem jen trénoval metodu "propadání do postele" a pozvolně uvolnění přešlo do takového, řekl bych přechodového transu, kdy začalo bzučení a hned následovalo bušení srdce a pocit točení, takže sem v transu nesetrvával. Záleží tedy na tom, jestli chceš v transu pobýt nebo ti jde třeba o AC.

megalomansk
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 02. črc 2015, 18:23

Re: Trans

Příspěvekod megalomansk » pát, 07. srp 2015, 13:12

Tak tedy beru zpět . Pravý trans a koncentraci neumím pořádně ani 1/10 . Alespoň tak se mé schopnosti jeví dle cvičení v knize : Brána k opravdovému zasvěcení od R. Bardona .
Snad nejtěžší praktická okultní literatura , co jsem četl a řídil se dle ní ....
Ale tu složitost beru jako výzvu a šanci . Samozřejmě chci transu dosáhnout pro AC . Mám za sebou několik výstupů , ovšem jen jeden vědomý . Kniha mi byla doporučena od zkušeného člověka ( případně napište do zpráv a pošlu odkaz , pravidla fora -myslím - nedovolují reklamu ) , právě na pomoc tělesným projevům jako hypertenze při pokusu opustit tělo , třes rukou atd.

Jestli je složitost a náročnost značkou kvality , tak vřele knihu doporučuji.


Zpět na „Obrana a příprava“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů