Škubání rukou při Relaxace

Bio
Příspěvky: 3
Registrován: pát, 05. čer 2015, 20:23

Škubání rukou při Relaxace

Příspěvekod Bio » pát, 19. čer 2015, 13:11

Ahoj lidi, jsem naprostý začátečník. Mé první i další pokusy o AC skončí tím že mi nějaká část těla škubne (většinou pravá ruka, naposledy ramena obě na jednou při pokračování v relaxaci se to opakovalo). A tím vlastně tak nějak skončím a už se nemůžu uvolnit. Dočetl jsem se že při rychlém návratu do těla se to stává. Jenže teda jestli se mi povedlo opustit tělo já si nic nepamatuji.
Mate pro mě nějakou radu každou pomoc ocením. :D

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Škubání rukou při Relaxace

Příspěvekod Firzen » sob, 20. čer 2015, 18:54

Ahoj :-)

Řekl bych, že jsi spíš jenom usnul. Vycestování z těla nepatří k zážitkům, které by se snadno zapomínaly. Já si například pamatuju i svůj úplně první zážitek, který jsem měl před nejméně 10 lety, a to zcela živě. Tehdy jsem ještě ani nevěděl, že nějaké AC existuje.
Respice finem et non peccabis.

Bio
Příspěvky: 3
Registrován: pát, 05. čer 2015, 20:23

Re: Škubání rukou při Relaxace

Příspěvekod Bio » pon, 22. čer 2015, 09:25

Super,vím v čem je chyba. :D :D

Nějaká rada jak neusínat?

Teď se mi povedlo nevím jak to popsat jako by se tělo dělilo na více kusu takový hukot trosku mi to připomínalo suchy zip jak píšou lide. Paradoxně jsem ležel na boku s rukou pod hlavou. Snažíl jsem se byt v klidu a nechat tomu volny průběh po chvíli to ustalo a nasledovalo jako by mě něco tahalo z těla za nohy ven. a skončilo to tím že jsem si zívnul. A to jsem šel jen spat a jen tak jsem si zkoušel odpočítávat od padesáti, po nule nasledovala tma a v ni Já v naprostém klidu a jako by se mi otevřelo třetí oko. a pak ten suchý zip. 8-)

OZiiK
Příspěvky: 24
Registrován: ned, 28. dub 2013, 09:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Škubání rukou při Relaxace

Příspěvekod OZiiK » pon, 22. čer 2015, 15:39

Neusnout tak nevím zkusít nějakou metodu dobíjení energie nebo se pořádně vyspat. A nebo vypít čtyři kávy :D :D.
Každý z nás má svůj úkol, každý je důležity i ten koho nenavidíme nebo se nijak neprojevi.

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Škubání rukou při Relaxace

Příspěvekod Firzen » pon, 22. čer 2015, 23:41

Nějaká rada jak neusínat?
Jak něčeho dosáhnout? :-) Nejjistější cesta k naplnění cíle je stát se samotným cílem! Aby se přání splnilo, je třeba obětovat vše, a udělat cokoli. Ukaž Vesmíru svoji nejvyšší možnou snahu, a ten tě za tvoji práci odmění. Dosáhneš pak všeho, výběr cesty k dosažení cíle však nechej jen na Něm.
Možná jsem ale dnes v noci Jeho vyslancem právě já, a proto ti radím, abys zkusil cvičit sledování vlastních myšlenek. Cílem je dosáhnout stavu, kdy budeš zcela oddělen od svých myšlenek. Tím se naučíš neusínat, a čeká tě mnoho dalšího, pokud toto budeš cvičit. Nejlepší je cvičit ráno a večer. Na začátek stačí jen několik minut. Zkus to a uvidíš, jestli tě to bude bavit. :-)
Respice finem et non peccabis.

Bio
Příspěvky: 3
Registrován: pát, 05. čer 2015, 20:23

Re: Škubání rukou při Relaxace

Příspěvekod Bio » úte, 23. čer 2015, 13:43

:D Chápu :D

Sledováni vlastních myšlenek, začnu na tom pracovat. Diky 8-)


Zpět na „Obrana a příprava“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů