Brání vám alkohol a drogy ve vycestování?

awl
Příspěvky: 17
Registrován: ned, 15. úno 2015, 18:37

Brání vám alkohol a drogy ve vycestování?

Příspěvekod awl » sob, 28. úno 2015, 09:08

Ahoj,

zkoušeli jste vycestovat při požití alkoholu nebo jiných omamných látek?
Podařilo se vám to?Nemůže se na vás přilepit v astrálu nějaká škodlivá bytost, když jste "duševně" oslabení, tj. opilí nebo pod vlivem?

Osobně jsem nikdy nevycestovala po požití byť malinkého množství alkoholu - ne že bych chtěla.A také po intimitě se mi vycestování nezdařilo.
Je možné, že alkohol a to druhé "brání" vycestování?
Rozchází se to s tím, že přes den se někdy snažím vycestovat a celkem to jde, ale s blížící se nocí (ještě po alkoholu atd.), prostě ne.

Jestli je téma špatně vloženo, omlouvám se a prosím o přesunutí adminem. Děkuji.

awl

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Brání vám alkohol a drogy ve vycestování?

Příspěvekod Lama » sob, 28. úno 2015, 19:17

Alkohol jakoby umrtvuje, zůžuje vědomí. Takže ano, určitě to může bránit v vycestování i když už sem i podařilo vycestovat i tak... No a co se týče jinejch drog tak už je to celkem individuální, ale asi u těch halucinogenních to spíš pomůže..
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Brání vám alkohol a drogy ve vycestování?

Příspěvekod clario » ned, 01. bře 2015, 02:24

Astrální cestování je ve své podstatě stavem změněného vědomí. Drogy a omamné látky stavy změněného vědomí způsobují také, nicméně takových stavů změněného vědomí je celá škála, ve své podstatě nekonečně mnoho a různé drogy nás dostanou do různých stavů, takové halucinogeny by například mohli pomoci, alkohol, tabák a jiné zase tolik ne protože jimi navozené stavy nás posouvají trochu jiným směrem. Některým lidem se ale vycestování povedlo právě po tom co se opili, tudíž se to nedá tak úplně zobecňovat. Psychika každého z nás je trochu odlišná a tak mohou mít různé látky na různé lidi poněkud odlišný vliv. Rada je vcelku jednoduchá, pokud ti AC po požití alkoholu nejde a cestovat bys chtěla, tak prostě nechlastej ;), stejně je to vcelku hloupý koníček. Pokud jde o nějaké astrální bytosti a jejich možnost nám v takovém stavu nějak znepříjemnit život, možné to je, nicméně je lepší takové otázky vůbec neřešit, protože čím více se tím budeš zaobírat, tím větší ta možnost je, pokud se ve té mysli pro ně neobjeví místo, tak pro ně ani žádné nebude,

Sex jako takový může nějaký ten vliv mít také. Má vliv na psychické rozpoložení člověka a na "rozpoložení" energie v našem těle, zároveň je také velmi uvolňující. Na jeho účinky na AC můžou mít vliv další faktory jako je partner, kvalita a také to zda je to romantický vztah či jen nějaká dnes tak módní snaha o to se všemožně ku*vit. Osobně bych předpokládal, že může mít vliv spíše kladný. Ale zase... každý jsme jiný a každý styk není stejný. Výsledný vliv může být různorodý.

Nejlepší je řídit se vlastními zkušenostmi a na jejich základě podniknout další kroky k nejefektivnějšímu využití daného okamžiku ;).
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

awl
Příspěvky: 17
Registrován: ned, 15. úno 2015, 18:37

Re: Brání vám alkohol a drogy ve vycestování?

Příspěvekod awl » ned, 01. bře 2015, 08:05

Astrální cestování je ve své podstatě stavem změněného vědomí. Drogy a omamné látky stavy změněného vědomí způsobují také, nicméně takových stavů změněného vědomí je celá škála, ve své podstatě nekonečně mnoho a různé drogy nás dostanou do různých stavů, takové halucinogeny by například mohli pomoci, alkohol, tabák a jiné zase tolik ne protože jimi navozené stavy nás posouvají trochu jiným směrem. Některým lidem se ale vycestování povedlo právě po tom co se opili, tudíž se to nedá tak úplně zobecňovat. Psychika každého z nás je trochu odlišná a tak mohou mít různé látky na různé lidi poněkud odlišný vliv. Rada je vcelku jednoduchá, pokud ti AC po požití alkoholu nejde a cestovat bys chtěla, tak prostě nechlastej ;), stejně je to vcelku hloupý koníček. Pokud jde o nějaké astrální bytosti a jejich možnost nám v takovém stavu nějak znepříjemnit život, možné to je, nicméně je lepší takové otázky vůbec neřešit, protože čím více se tím budeš zaobírat, tím větší ta možnost je, pokud se ve té mysli pro ně neobjeví místo, tak pro ně ani žádné nebude,

Sex jako takový může nějaký ten vliv mít také. Má vliv na psychické rozpoložení člověka a na "rozpoložení" energie v našem těle, zároveň je také velmi uvolňující. Na jeho účinky na AC můžou mít vliv další faktory jako je partner, kvalita a také to zda je to romantický vztah či jen nějaká dnes tak módní snaha o to se všemožně ku*vit. Osobně bych předpokládal, že může mít vliv spíše kladný. Ale zase... každý jsme jiný a každý styk není stejný. Výsledný vliv může být různorodý.

Nejlepší je řídit se vlastními zkušenostmi a na jejich základě podniknout další kroky k nejefektivnějšímu využití daného okamžiku ;).
Tím chceš říct, že astrální bytosti si můžeme svým strachem vytvořit sami?Takže bytost, která by mě mohla ochránit si také mohu vytvořit?
Myslela jsem si, že na každého to bude mít jiný vliv, což mi potvrzuješ. Intimitu jsem myslela se stálým partnerem, kde je předpoklad hlubších citů.Ne ne, právě že mám při vycestování většinou nepříjemné stavy (vytrhávání z těla), takže mi příležitostné pití alkoholu - ač to bude znít blbě - hodně pomohlo, protože jsem byla schopná usnout na zádech a ne na boku s překříženýma rukama.
Tím nechci říct, že se ze mně díky tomu stane alkoholik ;)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Brání vám alkohol a drogy ve vycestování?

Příspěvekod clario » ned, 01. bře 2015, 18:49

Svým strachem ji můžeme vytvořit mnohdy mnohem snáz než si myslíme. Také si ovšem to, na co usilovně myslíme (ať už to chceme či ne) vlastně do svého světa přitahujeme, proto je také tak dobré myslet pozitivně a nestresovat se s kdejakou maličkostí, která nám pak přeroste přes hlavu.

Ano je možně si vytvořit bytost, která tě bude například chránit. Za pomoci silné koncentrace a imaginace je dokonce možné vytvořit bytost, kterou uvidí i ostatní. Pro více informací si vyhledej na internetu pojem Tulpa, často se jim tak říká. Mám veliké podezření na to, že takový Golem byl tulpou také.

Pevně doufám, že se z tebe alkoholik nestane :D. Pokud ti stačí jen malé množství alkoholu a nemusíš se hodně opít tak proč ne. Považuji to ovšem jen za přechodné řešení přinášející ti dočasný únik a myslím si, že se tomu jednou stejně budeš musit postavit. Svých strachů se dle mě s úspěchem zbavíme pouze tehdy, když najdeme dostatek odhodlání se jim konečně postavit.

Doufám, že svůj problém vyřešíš a budeš mít klid :), držím palce.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

awl
Příspěvky: 17
Registrován: ned, 15. úno 2015, 18:37

Re: Brání vám alkohol a drogy ve vycestování?

Příspěvekod awl » pon, 02. bře 2015, 17:24

Pěkně napsané, díky za objasnění, o tulpovi si něco přečtu.
Ne ne, s alkoholem velká kamarádka nebudu nikdy.

Děkuji, kéž by se to podařilo :o)


Zpět na „Obrana a příprava“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů