Trocha otázek a pohled na AC

Uživatelský avatar
Fandak
Příspěvky: 7
Registrován: ned, 12. led 2014, 13:24

Trocha otázek a pohled na AC

Příspěvekod Fandak » pon, 20. led 2014, 18:14

Zdravím všechny jsem tu nový a měl bych pár otázek ohledně AC.

Tak vám nevim nevim.
Od mala jsem velký optimista a materialista,žádné náboženství nevyznávám,na nějaké duchy nebo život po smrti a mimozemštany také nevěřím,co si nemohu dokázat(dokázáno ve film.dokumentech) nebo ještě lépe osahat tak tomu nevěřím,až nastalo veklkééé ALE:
Po přečtení pár vláken a stránek na internetu a nějaká ta videa na youtube o ASTRÁLNÍM CESTOVÁNÍ mě ohromilo co je možné a už začínám něčemu věřit že tam někde něco je.
Podle příspěvků a jak to hltám tak na 100% ale to mohu říci až to zažiju konkrétně AC.
Po zkouknutí pár dokumentů se taky změnil názor na mimozemštany a na lidi co říkají že mají nějaké schopnosti (třeba lečitelské,vidět auru).
Tak a ted k mé věci.
Astrální cestování bych chtěl zkusit a zažít jelikož bych hodně věděl jak to využít(učení,rodina,vesmír atd.).
Sny at ted už vím že se zdají každému si je vubec nepamatuji takže asi budu mít velkou práci s mým vědomím (nebo ne).Po zjištění těhle všech "věcí" mám smíšené pocity (malý strach) také je to pro mě šok taková hromada info..Těch návodů a cvičení jsem našel až až ale nevím co od toho můžu čekat (abych to vůbec pobral nebo se strachy nezbláznil) nicméně to někdy zkusím a chtěl bych astrálně cestovat.
Mě by bohatě stačilo pro začátek jenom vidět svoje tělo a proletět se po místnosti.
pár otázek:
Jde AC cestovat já v pokoji a manželka obýváku?
Co by se stalo kdyby tam přišla a viděla mě jak "spím"?
Je astrální svět propojen z hmotným tak že se v astrálu můžu být reálně u někoho (třeba u rodičů) a byl jsem tam s nima jako obvykle když přijedu na návštěvu?
Byl bych jako neviditelny?
A co bych tam viděl a slyšel by bylo opravdové?
Je LC kontrolované cestování ?(myslím tím že se stane pouze to co chci?)
Do ted nic nevidím a neslyším jako nějaká světla,zvuky, co si nejdou nějak rozumně vysvětlit,žádné halucinace a slyšiny nemám atd.prostě zdravý a psychycky vyrovnany člověk a otázka zní : může něco nastat po AC? a jestli ano tak cca na kolik procent???
Takže poradte čím bych měl začít,jak se stím vyrovnat,jak se toho nebát,jak cvičit,co dělat atd.

Jo a ještě LD jsou fajn ale je to sen a pro mě jako materialistu nemá moc váhu,kdež to LC je "realita" je to co se děje opravdu.Jestli jsem to dobře nepochopil tak mě opravte.Ted jsem na netu četl že LC někdo zažil hned na poprvé hned první den.Říkali mu tam na foru že to může být že to není náhoda a že to tak má být že se to dozvěděl tak jak se to dozvěděl a i v ten čas atd.- prostě se to mělo stát.
Tak prostě nevím ale zdá se mi že to prostě taky přišlo nebo přesněji jsem se o tom dozvěděl že to existuje to LC náhodou když sleduji dokumenty o vesmíru,hvězdách,a v neposledně mimozemštanech(area51,sirius)tak ve vyhledávaní jsem se dozvěděl o astrálním cestování.CHyba nebo Dobré je možná v tom že jsem hodně zapálený pro danou věc.Není pro mě problem zkouknout 3,4,5 dokumentu za sebou.Jsem taky velký řeční, dost toho všem vykládám a vysvětluji co znám a co jsem nového nastudoval,dozvěděl,zkouknul atd.
Omluva že jsem tu napsal román a nějaké gram. chyby a předem děkuji všem.
Hlavně kdyby my napsal něco k tomu už.SUNNY.Znám ho z videa a mám k němu důvěru,rezpekt(má veliké zkušenosti).

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Trocha otázek a pohled na AC

Příspěvekod Elen » pon, 20. led 2014, 21:38

Já nejsem Tom, ale taky něco napíšu. Obdivuju tě, že dokážeš s takovou důvěrou pustit se do něčeho jen proto, že ti o tom někdo něco řekl, já bych v sobě tolik víry nenašla jen proto, že mi o tom někdo pověděl.-)
Troufám si odpovědět jen na jednu otázku: když jsem cestovala, něco mě vytáhlo zpět, nejdřív jsem nevěděla proč, ale během pár sekund dcera chytla za kliku. myslím, že něco v nás je tak moudré, že nás to v nebezpečí vytáhne zpět:-) Ostatní odpovědi nechám na pokročilejších, ještě nesdílím stejný názor:-)

Uživatelský avatar
Fandak
Příspěvky: 7
Registrován: ned, 12. led 2014, 13:24

Re: Trocha otázek a pohled na AC

Příspěvekod Fandak » úte, 21. led 2014, 17:45

No diky ze me obdivujes ale myslim si ze neni za co.Nejak se to prece musel nejak dozvedet kazdy.
Jak jste se to dozvedely teda vy? To jste k tomu nejak dozraly nebo se vam neco zacalo dit?Ja nevim jak tomu mam rozumet ze "nekdo ti neco rekne a ty tomu veris"-samozrejme po prvnim zdeleni ne ale par info z internetu,knihy,dokumenty a menim na danou vec pohled.(cemu jsem neveril muzu zacit verit) nebo to mate nekdo jinak.
Preci skoro kazdy chce poznavat nove veci,technologie,prirodu,vesmir,fyziku,chemii atd.atd.
Kazdy si neco najde v cem se necha poucit nebo zdokonalit.Myslim ze v tehle dobe internetu je to velmi jednoduche.

Jeste bych chtel poopravit se ze jsem v prvnim prispevku kekonci napsal zkratku LC a chtel jsem napsat AC :roll:

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Trocha otázek a pohled na AC

Příspěvekod Elen » úte, 21. led 2014, 20:12

Mě osobně se třeba začalo něco dít a pak jsem našla až po několika letech, že stejné zážitky má i spousta dalších lidí. Asi bych já osobně nevěřila, jen z doslechu:-)

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: Trocha otázek a pohled na AC

Příspěvekod IamI » stř, 22. led 2014, 03:31

Na první AC většina lidí čeká měsíce až roky, což vůbec neznamená, že se ti to nemusí povést hned napoprvé.

Jde AC cestovat já v pokoji a manželka obýváku?
Pokud máš na mysli, jestli k tomu potřebuješ nějaké soukromí tak ne. Ale v začátcích je určitě soukromí lepší, aby tě přítomnost druhého člověka nerušila.

Co by se stalo kdyby tam přišla a viděla mě jak "spím"?
Na to se zeptej jí :). Ale vážně asi by bylo dobré jí o tom říct, a upozornit ji, že se můžeš chovat poněkud nezvykle, aby jí to třeba nepolekalo. Ten tvůj stav by měl být z jejího pohledu hodně podobný spánku.

Je astrální svět propojen z hmotným tak že se v astrálu můžu být reálně u někoho (třeba u rodičů) a byl jsem tam s nima jako obvykle když přijedu na návštěvu?
Ano, je propojený. Nejreálnější z pohledu toho, na co jsi zvyklý je OOB (Out Of Body Experience), což je nejnižší hladina AC. Je dobré si uvědomit že u AC se technicky vzato nikam nepřesouváš, spíš se nalaďuješ. Někdo tady na foru kdysi psal že snad dokáže komunikovat při AC s někým jiným tak, že si to ten druhý uvědomil a později to potvrdil, dokonce na to měli nějaký projekt. Já osobně jsem k tomuto dost skeptický a nikdy se mě to nepodařilo.

Byl bych jako neviditelny?
Pro lidi v reálném světě určitě. Ale tvé reálné tělo samozřejmě viditelné bude.

A co bych tam viděl a slyšel by bylo opravdové?
Otázka je, co je to opravdové. V podstatě při AC můžeš vnímat jen to, co jsi schopen vnímat a zároveň co z toho jsi ochoten přijmout. Informace přicházejí ve formě emocí (je to zavádějící, ale lepší výraz jsem nenašel) a mozek je zpracovává podle podobnosti s tím co zná na obrazové, zvukové, hmatové ... prostě na smyslové vjemy.
Pokud by bylo třeba sto astrálních cestovatelů na jednom místě v jednom čase, každý bude vnímat úplně něco jiného. Mám tím na mysli místo neznámé pro všechny.

Je LC kontrolované cestování ?(myslím tím že se stane pouze to co chci?)
Spíš ho můžeš ovlivnit když chceš. Nejsi prostě jen "divák".

Do ted nic nevidím a neslyším jako nějaká světla,zvuky, co si nejdou nějak rozumně vysvětlit,žádné halucinace a slyšiny nemám atd.prostě zdravý a psychycky vyrovnany člověk a otázka zní : může něco nastat po AC? a jestli ano tak cca na kolik procent???
První AC je většinou hodně silný zážitek. Nějak negativně by to člověka poznamenat nemělo:) U AC jde totiž o evoluční, ne o revoluční proces, a dochází k němu až tehdy (člověk si ho uvědomí), když je na ně připraven. Mimochodem, není na místě ptát se kolikrát měl kdo AC, lepší je se zeptat kolikrát si to uvědomil :)

Takže poradte čím bych měl začít,jak se stím vyrovnat,jak se toho nebát,jak cvičit,co dělat atd.
Věřit že to (AC) existuje a vnitřně to přijmout.
Trpělivost.
Dobré je se uvolnit, lehnout si na záda, musíš mít pocit že jsi v naprostém bezpečí, čas optimálně večer. Na začátek se mě osvědčila technika sledování dechu. Jen sledovat svoje nádechy a výdechy - naprosto vážně, jako by to byla ta nejdůležitější věc na světě. Zaměř se jen na tuto techniku.
Dost často se dá uskutečnit AC i ze snu ve fázi LD, prostě se rozhodneš že vycestuješ.
Hodně štěstí.
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

Uživatelský avatar
Fandak
Příspěvky: 7
Registrován: ned, 12. led 2014, 13:24

Re: Trocha otázek a pohled na AC

Příspěvekod Fandak » stř, 22. led 2014, 12:48

Parada diki za odpovedi
Myslim ze jsem se teorie o tomto tematu dozvedel dost (2,3 videa a 3 hodiny cteni)
A nejenom o tomto tematu AC
Myslite ze je dobre se nejak chranit (myslim tim nejak vseobecne) nebo je to tak co ja ve sve mysli nedovolim tak tak to nebude
No jste me napada ze to je sice dobre ve sve mysli to nedovolit ale pak to muze byt takovy zmatek ze se to nejak zvrtne a je zle.
Nebranim se ale dozvedet vic a vic
Cauves vsici :)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Trocha otázek a pohled na AC

Příspěvekod clario » stř, 22. led 2014, 14:50

No ono vlastně vše se odvíjí od tvé mysli :) od toho co dovolíš a co ne, na co přistoupíš a čemu uvěříš. Na internetu se určitě dočteš o hodně způsobech jak se bránit a podobně, můžeš si vytvářet různé energetické štíty a tak, ale ve finále jde jen o to na co ty sám přistoupíš a na co ne. Takový štít se může také hodit, ale spíš proto, že si vytvoříš určitou představu ochrany a budeš "vědět", že jsi chráněn. To vědomí, že jsi v bezpečí, které tak získáš je na tom to důležité.

Jinak LD, či sny vůbec jsou také "realita" a můžeš se v nich spoustu věcí naučit. Někteří lidé tvrdí, že věci jako AC se odehrávají jen v hlavě, jiní že jde o vyladění a někteří, že se odehrávají přesně tak jak je vnímáš. Žádná z těch možnosti se nedá považovat za méněcennou. Dovolím si tu napsat svůj vlastní pohled na věc. Častokrát, když máš LD a jsi v realitě vykonstruované tvou vlastní představivostí, si můžeš najednou uvědomit jak reálná vlastně dokáže být. Zastavíš se, saháš na okolní zdi, cítíš vánek ve tváři, slyšíš zpěv ptáků či cokoliv jiného a dohází ti, že jen jedna jediná mysl dokáže vytvořit něco tak dokonalého a reálného, že je to na první pohled nerozeznatelné od této reality. Když se probudíš probudíš se do světa stejně reálného, který je obecně považován za tu jedinou skutečnou realitu. No A právě tady se nabízí otázka. Je vážně tato realita skutečná? A nebo spíše skutečnější než jakákoliv jiná? Co když je to také sen? Pokud je to jen sen vykonstruovaný nějakou myslí, tak jak to, že v něm jsem už tolik let, že v něm platí tolik neměnných pravidel a nedá se s ní manipulovat tak jako s jiným snem? Odpověď je nakonec docela jednoduchá. Tahle realita je snem nás všech. Snem, který je utvářen, představami každého z nás. Spoluvytváříme každé místo ve kterém se zrovna nacházíme. Svými představami, a věcmi co si myslíme, že víme se podílíme na tvorbě obrazu každého koho známe a každé věci co známe. Vytváříme si tuto realitu stejným způsobem jako realitu snu, jen s tím rozdílem, že tuto realitu vytváříme všichni najednou. Platnost fyzikálních zákonů a dalších věcí je dána tím, že v ně věříme, přistoupili jsme na ně a tak je teď sami vytváříme. Pokud chceme něco nějak změnit či s něčím pracovat jinak, než je v této realitě obecně zvykem, narážíme na problém proto, že tak jdeme proti přesvědčení ostatních, které tuto realitu tvoří. Pokud chceme jít proti tomuto proudu, naše úmysly musí mít více síly, než ta přesvědčení proti nimž jdeme. Musíme mít více síly, více energie, silnější vůli, širší vědomí a bla, bla, bla... :D nazvat to můžeme jak chceme. Tento "koncept reality" tak může vlastně vysvětlit víceméně vše: zázraky, nadpřirozené schopnosti některých jedinců, různé paradoxy v kvantové fyzice (v té se nijak nevyznám, takže k tomu víc odbíhat nebudu), výskyt různých fenoménů a bubáků atd.

Ve východní filozofii se můžete často setkat s podobným přesvědčením. Že je zdejší realita jako odraz skutečnosti na hladině :D, projekce vědomí a podobně. A Vlastně nejen na východě. S podobným nahlížením na svět se dá setkat mezi domorodými kulturami napříč celým světem.

Má odpověď na otázku ohledně ochrany vychází také z tohoto přesvědčení.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Trocha otázek a pohled na AC

Příspěvekod ATA » stř, 22. led 2014, 19:02

Jen dodam s tou realitou jsou tam 2 urovne je to vnimani reality ktery je zkresleny a pak možnost že ta samotna realita je taky sen.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Fandak
Příspěvky: 7
Registrován: ned, 12. led 2014, 13:24

Re: Trocha otázek a pohled na AC

Příspěvekod Fandak » stř, 22. led 2014, 21:54

Tak prvni rade ke clario - koukam ze nejsem sam kdo pise romany :D
A k ata - nejak to stou realitou furt nepobiram
Jako to ze mame ve fizyckem tele "vedomi" to jsem nejak racionalne stravil i to ze"vedomi" opusti fyz.telo kdekoli a v jakykoli cas (vecer,rano,odpoledne,v prosinci ,v zari atd.) jsem take pochopil,ze muze byt na jakémkoli miste diky myslence jsem take pochopil,dokonce ze i tim "vedomim" nebo astr.telem podle toho jak tomu kdo rika - ze vidime a slysime sem taky tak nejak stravil a opravte me jetli je to nejak jinak!
Ale cemu nerozumim jak se to prolina? Je teda realit vic jo?
Kdyz AC prikladne po obede tak na tom konkretnim miste treba zase zminim u rodicu priklad: Astralne jsem tam u nich vznasim se u stropu v kuchyni a vidim mamku jak smazi rizky a ty posledni pripalila tatka tam neni no to ale nevadi pomyslim ze chci byt u nej a hned jsem na dvore a vidim jak dela drivi na zatop.No ale najednou si zlomy topurko u sekyry vsechno to vidim i slysim tim astralnim telem a pak se opatrne presunu zpatky do sveho hm.tela protoze chci zejo.Takze dal se probudim a budu myt pocit ze jsem tam byl a budu si vse pamatovat jako kdyby me manzelka hned nalozila do auta ja jsem uz spal kdyz me nalozila a probudil bych se az doma treba na pohovce.Takze dal po AC se probudim s tema 2 informacemi (spalene rizky,zlomene topurko) a s manzelkou a s detmi jedeme realne k rodicum na navstevu.Prijedeme tam a jde otevrit otec jako vzdy pozdravime se a me cestou rika hele potreboval bych - a ja ho prerusim ja vim sekyrku zlomilo se ti topurko.Tata bude koukat rikat jak to vis.Pak prijdem dovnitr pozdravime se s mamkou jdeme do obyvaku povidamesi a mamka rika ze k veceri a ja ji prerusim a na to rikam ja vim nezbyly uz rizky k veceri ty posledni co sji smazila si spalila a bude neco jineho.V tu chvili tatka,mamka i manzelka budou na me koukat a zadat vysvetleni.
Je toto takhle opravdu jak sem presne vyse napsal mozne??? :eek:
A ja se take ptam jestli je to takhle mozne,tak je to vubec dobre?(myslim tim ze je to neprirozene)
To byl jenom na ukazku priklad a vubec ted nemuzu domyslet jak by toho mohl nekdo zneuzit pokud to jde.
Nebo treba ke kontrole co si o vas vasi pratele mysli nebo jak se pretvaruji (kolegove,sousede,rodina atd.)myslim si jestli je to vubec dobre takto do dotoho zasahovat.Vzdyt tim zebudeme myt konkretni info zmenime sled udalosti co se treba nestanou a naopak stanou.Treba by bylo lepsi nic nevedet.
Takze zase omluva za dlouhy clanek a diky vsem za odpovedi cauves

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Trocha otázek a pohled na AC

Příspěvekod clario » čtv, 23. led 2014, 15:35

Tak jak to píšeš to možné je. Ne každé AC musí mít takový charakter, ale může to být přesně takové (a mnohdy bývá) jak jsi popsal.

O tom zda by bylo lepší vědět nebo nevědět některé věci co se nám tak mohou odhalit, by se dalo asi sáhodlouze filozofovat. Osobně bych se tím moc nezatěžoval a moc to neřešil. Jaké informace k tobě přijdou, tak prostě přijdou. Pokud se ti tak odhalí něco co by někdo odhalit nechtěl, tak to není ani tak tvůj problém, jako toho kdo to chtěl skrýt. Určitě by nebylo nejpříjemnější takto někoho přistihnout například při masturbaci (spíš pro toho dotyčného) a podobně a taky si říkám kolik "cestovatelů" mě už takhle vidělo :D, ale co, vždyť o nic nejde. No a pokud jde o odhalování přetvářek, tak zase to je problém toho kdo se přetváří ne tvůj :) nemá se co přetvařovat :D. Odhalení skutečnosti se dle mě nedá považovat za zneužití nikdy :). To už pak záleží jen na tom jak s danou informací naložíš ty sám až posléze. Zjistit tak třeba kód k otevření sejfu za zneužití nepovažuji, ale použití toho kódu k jeho otevření potom už ano.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Trocha otázek a pohled na AC

Příspěvekod ATA » pon, 27. led 2014, 16:56

z tou realitou to co vnimaš neni realita ale jen tvoje interpretace prichozich informaci nazaklade víry,predpokladu .. k realite to muže mit hodne daleko takže jednou z urivni je menit tyhle filtry a to jak realitu vnimaš ta dalši uroven už potrebuje esoteriku nebo zatim ne uplne prokaznou možnost ovlivnovat svet na kvantove urovni to je prave to že mašlena muže primo menit veci v vnejši realite .

Muj pohled (jeden z mnoha ale aktulane ten hlavni)
vedomi je stale v těle a pripojuje se k informačnim zdrojum nemusi nikam cestovat (nezanamena že je to nemuže byt jinak ale současnej modej je postavej tak že bere jen to co je na zakalde pozorovani nutny k tomu aby to fungovaloa nepridava nic navic).Mužeš se naledit na cokoliv pokud to dokažeš potom prijimaš data ty musiš nejak interpretovat a preložit je tra do myslenek a vjemů.Na tom miste kde pozoruješ nemaš žadny tělo co by melo smysly jen prijimaš data vetšinou fe forme konceptů.Takže venimaš po pixelech ale v konceptech treba budeš vnimat otec,drevo ,sekyra misto toho abys vedel presne každej detajl.Presnejši obra je možnej ale zase je složenej z konceptua vyžaduje samozdrejme vic prenesenejch dat .Dalši vec je že se použivaj napred koncepty co maš v hlave takže se najde neco podobnyho a to se použije treba "uvidiš strom treba smrk " ale neejdriv prijde koncept strom pokud je to ymslenka tak budeš vedet strom ale pokud chceš videt tak se nahodne vybere z databaze jedna položka z konceptu strom a ty uvidiš treba jablon.
Pokud je komunkace dobra tak prijsou dalši infomce treba že je to jehličnan a obra se bude zpresnovat .Duleži je pripustit aby se obraz mohl menit nepbrat to co poprvy uvidiš jako jistotu ale jen jako približnej koncept ektrej se muže zpresnovat .Dalši casta vec co prekaži je predpoklad že když opustiš telo takuvidiš mistnost nebo rposte celi prostredi ne že by to nešlo ane na to potrebuejš fakt dobryej prijem dat abys z nich mohl konstuovat celi rpostredi hned.Pkud treba pomysliš na nejakou osobu a hned u ni budeš uvidiš pokoj a kždej detajl tak bud maš stesti a vše funguje ale pravdepodobnejši bohužel je že mysl vytvořila obraz na zakalde predpokladu jak by to mohlo vypdat .Realnejši situace je že se ocitneš ve tme a postupne se z ni budou vynorovat veci , tvary až se z toho postupne stane mistnost to je varinata kdy vydiš jen prichozi data a nic nedoplnuješ .Bohužel tahle varinata ma jeden technickej problem a to pokud použiješ OOBE techniku z opustenim těla tak te situce bez vjemu byt jen ve tme muže kopnout nazpátek .Ono samotny opusteni těla je ulne zybtečny protože astralni telo je jen simulace sloužici na zobrazeni vjemu.Nepotrebuješ ho na to se nekam dosta nebo neco vnimat.Hodi se pokud chceš zažit jaky je to vznašet se nad posteli ,litat a dalši zajimavy pocity ale pokud ti de o to zjiskavat informace tak je to zlouhava cesta z dodt nastrahama a jsou mnohem jedužši. Pokud ti jde o data tak zapomen na opusteni tela je to zybtečná komplikace potrebuejš relaxovat trochu vyprazdnit mysl dostt se idelne do hypnagogickyhos stavu (pokud chceš komunikovat pres obrazy ale muže to byt klidne zvuk myslenky a klidne i počas dne ale ma to ejstepar dalšich faktoru ektry sjou na delši popis aby to fungovalo poradne. No v tomhle stavu maš zamer se nekam posivat a zažneš vnimat veci nečekej super full HD obraz ani super zažitky vetšinou jsou to jen sotva postrehnutelny pocity zablesku obrazu nahodny myslenky (apon u me a v tehle fazi ale neni duvod že by to nešlo lip).Takle tam neni tolik dopnovani ale chce se to i učit vypnout vlastni myslneky a predpokaldy aby se to dal neovlivnovalo.

To jestly je vic realit se neda moc odpoved minimalne je uroven infomci nekde na thel realite ke ketre se da dostat je pravdepodobny že realit je vic ale dukazi pro to nemam .

Co se tyče dukazu presnyho vnimani tak testu moc nemam z testu co mam tak byla šance asi 5% že by to mohla byt nahoda (bral sem hodne skeptickej pohled).Jako dukazu to zatim ani zdaleka nestači ale rozhodne se vyplati dal zkoumat.

Zjistiš mužeš teoreticky cokolia nejjen zjistit ale i ovlivnovat treba neči rozhodnuti ale je dobry mit nejaky eticky zasady a nezenuživat shopnosti. Ja to mam tak že at jde o jakoukoli informci pokud se vedome napojuji tak bych mel mit od odoby povoleni.S tim sejfem rposte nemel bych ani zjiskat čisla bez povoleni je zkusit zjiskat je to zash do soukromy bez povoleni.Takle idealne to vždy nefunguje a jsou vijimky ale je dobry mit aspon nejakou etiku.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Fandak
Příspěvky: 7
Registrován: ned, 12. led 2014, 13:24

Re: Trocha otázek a pohled na AC

Příspěvekod Fandak » úte, 28. led 2014, 09:25

Tak to :eek:

No hold co naplat ATA je opravdu kadr je mnohem nekde na vyssim levelu.
Co jsi tady napsal tak jsem zatim na prvni precteni z toho tak pochopil 80 %.
Budu si to muset precist nekolikrat dekuji.

Mam zase jednu myslenku: slo by neco pouzit treba na zjisteni zavady?(treba porucha auta)
Nejak se zmensit v myslence a pak podle v nitrni intuice najit to misto a prohlidnout a urcit. :?:

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Trocha otázek a pohled na AC

Příspěvekod clario » úte, 28. led 2014, 15:26

Zjistiš mužeš teoreticky cokolia nejjen zjistit ale i ovlivnovat treba neči rozhodnuti ale je dobry mit nejaky eticky zasady a nezenuživat shopnosti. Ja to mam tak že at jde o jakoukoli informci pokud se vedome napojuji tak bych mel mit od odoby povoleni.S tim sejfem rposte nemel bych ani zjiskat čisla bez povoleni je zkusit zjiskat je to zash do soukromy bez povoleni.Takle idealne to vždy nefunguje a jsou vijimky ale je dobry mit aspon nejakou etiku.
S tímhle souhlasím. V předešlém příspěvku jsem se spíš neúplně vyjádřil. Spíš jsem to myslel tak, že když se náhodou dostaneme k nějaké informaci, kterou jinak lidé tají, tak se není třeba jakkoliv obávat o svou duši :D. Ale pokud už sami aktivně vyvíjíme úsilí, abychom se k takové informaci dostali, tak je to něco jiného a určitě to zneužití je (o "míře" zneužití se pak dá polemizovat na základě charakteru informace a nebo našich motivů). Za největší zneužití to ale považuji právě až v tu chvíli kdy s tou informací naložíme v rozporu s vůlí toho koho se týká.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Trocha otázek a pohled na AC

Příspěvekod ATA » úte, 28. led 2014, 23:28

Zjišteni zavady nezkoušel sem ale jit by to mohlo nemusiš se zmnešovat ani mit AC proste mej zamer najit zavadua cekej na myslenku zablesk obrazu .Dalši možnost je kyvadlo nebo jina metoda co ti da aspon odpoved ano/ne anapst si treba seznam součastek a testovat ANO/NE."Opustit tělo" zmenšit se a jit auto prozkoumat proč ne slo by to asi taky ale to zybtečne složity zaleži co je cilem jestly zažitek plnejch super senzorickejch vjemu nebo zjiskat informaci.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Trocha otázek a pohled na AC

Příspěvekod Firzen » úte, 22. dub 2014, 18:12

Tohle s tím zábleskem je dobrá metoda; nemám problém přivolat záblesky, ale problém je, že ne vždy jsou opravdové. Řekl bych, že je snad nemožné rozeznat skutečné a falešné záblesky.. :D Máš na to nějakou metodu, jak to poznat? Ale ověřenou.. :)
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Trocha otázek a pohled na AC

Příspěvekod ATA » stř, 23. dub 2014, 20:28

Jen metody jak to zpřesnit ale 100% to nebude nikdy.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Trocha otázek a pohled na AC

Příspěvekod Firzen » čtv, 24. dub 2014, 02:00

I zpřesnění by bylo super :-) Mně by stačila úspěšnost řekněme 70%. Jak se to teda dá zpřesnit?
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Trocha otázek a pohled na AC

Příspěvekod ATA » čtv, 24. dub 2014, 22:27

Přijedu do toho brna tak se pobavime tam.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Obrana a příprava“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů